Kol saati modelleri

Bay ve bayanların en önemli aksesuarları arasında olan kol saati modelleri gerek ünlü alışveriş sitelerinde, gerekse birçok saat mağazasında ilgi çeken renklerlemodasında reyonlara ekleniyor. Ben bu modelleri her sezon incelemeye bayılırım. Daha çok giyilen elbiseyle uyumlu olan kol saati modellerini ayırmayı severim. Hangi saat, hangi elbisenin altına giyilir? sorusuna cevap vermek, benim için işin en keyifli kısmı olur. Bu yazıyı oluşturmadan önce de hemen her markanın bayan kol saati modellerini inceledim. Aynı şekilde erkek tasarımlarına da göz gezdirmek istedim. Modelleri tek tek karşılaştırarak doğru olan renkler ve kaliteli modeller arasından tasarımları seçmeye çalıştım. Kol saatleri tasarımlarını umuyorum beğenirsiniz. 

Sizler bu aksesuar ürünleri arasından seçimlerinizi neye göre yapıyorsunuz? Aslında renk, model ve giyeceğiniz elbise ile uyumlu olması gereken önemli aksesuar ürünleridir. bayan kol saati modelleri arasından da yapacağınız seçimlerde daha çok kombin renklere yoğunlaşmaya özen göstermelisiniz. Artık birçok marka doksanlı ve seksenli yıllarda moda olan siyah ve kahverengi tonlarını butiklerine eklemiyor. Bayan kol saati modelleri arasında mor renkli tasarımlardan, kırmızı ve sarı renkli modellere kadar aradığınız her butik mevcut. Bu tasarımlardan kısaca sizlere bahsediyor olacağım. Ancak öncelikli olarak kol saati modeli ile uyumlu bir kombin nasıl edilebilir bunun üzerine durmak istiyorum.

Kol saati tasarımları daha çok iş yerlerinde sıkça tercih ediliyor. Hem bay, hemde bayanlar saatin önemini iş yerlerinde arıyorlar. Peki birde şık görünmek isteyen bay ve bayanlar yok mu? Elbette var. Yeni sezonda bayanlar daha çok renkli olan modellere yoğunlaşıyor. Birçok bayan giydiği gömlek yada elbise ile uyum sağlamayı çok iyi başarıyor. Bayan kol saatleri de giyilen bu gömlek yada pantolon tasarımına göre aynı renkte kombin edilebilir. Yada tercih edilen çanta tasarımının rengiyle uyum sağlayacak modelleri tercih edebilirsiniz. O kadar fazla butik var ki, bayan kol saati tasarımlarından doğru kararı veremeyebilirsiniz. Bu nedenle uzun bir araştırmadan, uzun bir model incelemesinden geçerek doğru bir tasarımı seçmeye özen gösterin.

Bayan kol saati markaları seçimi yapılan detaylar arasında en önemlisidir. saat modelleri arasında hemen her markanın tasarımlarını görmüşsünüzdür. Size önereceğim birkaç marka daha var. Bu markaların tasarımları damodasında bayanlara son derece şık görünüyor. Öncelikli olarak bu markanın butiklerine göz atabilir, tasarımlarını inceleyebilirsiniz. Dünyaca ünlü Swatch, Casio, Puma, Lacoste, Diesel markalarının tasarımlarını sizlere övebilirim. bayan saat modelleri arasında bence en iddialı tasarımlar bu markada. Ben birkaç görseli de sizlerle beraber paylaşmak istedim. Hem bu tasarımlara, hemde ayrıcalıklı olan bu butiklere gelin hep beraber göz atalım.

Kol saati modelleri ResimleriYorum Yaz