Gucci çanta modelleri

Marka düşkünü değilim diyen hanımların bile aklını başından alan isim Gucci, yeni çanta modelleri ile birlikte baş döndürmeye devam ediyor hanımlar. Kredi kartlarında hemen bu çantalar için yer açmaya başlayın. Zira aranızda abarttığımı düşünenler bile Gucci çanta modellerini görünce bir iç geçirecek.

Biz bayanların en ama en önemli aksesuarlarından biridir çantalar. Birbirinden farklı çanta modellerini bizim olmalı diyerek almaktan vazgeçemeyiz. Ama bir çoğumuzda ayakkabı da olduğu gibi, hiç çantam yok demekten vazgeçmeyiz.

Birbirinden şık, farklı ve renkli çantaların hepsinin bir yana bırakılıp, dolapta bile ayrı yerlerde tutulan bazı çantalar vardır bir de. İşte o çantalardan biri Gucci çantalar. Çantanın kaliteli olması oldukça önemli aslında. Uygun fiyatlı çantalarda gündelik kullanım için ideal ama mutlaka özel çantalarında dolaplarımızda yer alması gerekir. Özel davetler, şık kıyafetler ile birlikte çantanızın da kendisini göstermesi gerekir. İyi bir çantanın kıyafeti yükselttiğini unutmayalım. İşte o özel çantalarınızın biri neden Gucci olmasın?

Gucci çanta modelleri sezonuna yıldırım gibi düştü. Bir çok markanın birbirine benzer sunduğu çanta modellerine nazaran, Gucci çanta modelleri farklılıkları ile birlikte göz dolduruyor. Bu farklı ve bir o kadar da şık olan Gucci çantalar vitrinlerden mükemmel renkleri ile de hanımlara göz kırpıyor.

Modern görünümlü Gucci yeni sezon çanta modelleri arasında metal detaylarının mükemmel kullanımı ile birlikte çantalara farklılık katılmış. Metal detaylarının bu sezon aksesuar kullanımında ön plana çıktığını bu nokta da hatırlatmakta yarar var sanırım.

Dik duruşların göz alıcı renkler ile bütünleştiği çantaların yanı sıra Gucci çanta cüzdan modellerinin hepsinde parlaklık göz alıcı şekilde kullanılmış. Gündüz kullanıma dahi uyum sağlayacak bu renkli ve parlak modellerin yeni sezon babetler ile birlikte yakalayacağı uyumu bir düşünün hanımlar.

Gucci çanta yılında en çok dikkat çeken parça ise şeffaf çanta tabiki. Magazin programlarında kendisini bol bol gördüğümüz şeffaf çantanın adresi Gucci çanta. Şeffaf ayakkabıları bulabileceğiniz bu yeni sezonda elinize alacağınız bir şeffaf çanta ile birlikte göz kamaştırıcı bir şıklığa ulaşabilirsiniz.

Gucci çanta modelleri ResimleriYorum Yaz