sokak stili önerilerimiz

Yerinde yorumları ve eklektik stiliyle moda dünyasının saygı duyulan, orijinal, etkin ismi Susanna Lau, namıdiğer Susie Bubble, doğol olarak en çok fotoğraflanan blogger. Ne giyse, hangi kıyafete yorum yapso anında “sold out” oluyor, yani yok salıyor. Uyumsuz gibi görünen parçaları keyifle bir araya getiriyor. Susie’nin kendine has, renkli, cesur ve insanı başka dünyalara götüren stili sadece takipçilerine değil, tasarımcılara da ilham veriyor. O, stil ikonu yakıştırmalarına ısrarla itiraz else ve komik bulduğunu söylese de bizce görünen köy kılavuz istemez!

DETAY SANATI

Moda detaylara indikçe kişiselleşir ve anlam kazanır. Sihirli dokunuşlar, bir aksesuarın kattıkları ve giyim sırlarıyla bambaşka görünebilirsiniz. Detayların gücüyle stilinizi baştan yaratın, küçük ayrıntılarla büyük değişimler yapın!

BANA BİR BANDANA

Stil önerisi: Yoksa siz bandananızı sadece boynunuza mı sarıyorsunuz? Tıpkı Chiara Ferragni gibi şapkanızın etrafına iliştirin. Ya da bilezik gibi bileğinize sarın. Kimi zaman da kemerlerinizin yerine lakın.

ÇANTAYI OMUZDAN ASMAK MI?

Ne münasebet… Chanel, Versace gibi defilelerde çokça gördüğümüz gibi omuzdan askılı çantaları bileklerinize dolayıp taşıyın. Stil önerisi: Bileklik takmak yerine çantanızın zincirli askılarını bileklerinize dolayın. Yeni moda sisteminden önemli ve gizli bir stil tüyosu.

GÖRKEMLİ KÜPELER TAŞIYIN

Gösterişli küpeleri mulloka kaybedenler için ideal.

DESENLİ TIRNAK DEVRİ

Tırnaklara oje sürme devri kapandı. Yurt dışında fazlasıyla yaygınlaşan “nail arf” (tırnak sanatı), çeşitli desen, sembol ve renkteki çıkartmalarla tablo gibi tırnaklar yaratıyor. Tırnağa direkt yapıştırılan dövmeler de çok pratik; sıkıldığınız zaman değiştirebilirsiniz.

Stil önerisi: Sephora’nın ‘nail patch”, yani tırnak yapıştırıcılanyla uzun süre bakımlı tırnaklara sahip olabilir ve ojeden sararan tırnaklarla vedalaşabilirsiniz.

MÜCEVHER AYAKKABILAR

Sade bir ayakkabıyı çeşitli mücevherlerle süsleyerek bambaşka bir parçaya sahip olabilirsiniz. Fiyonklar, zincirler ve taşlarla ayakkabılarınızı baştan yaratın, stilinizi şımartın.

Stil önerisi ristalli “potinleri yılbaşı için şık bir allernotif olabilir.

OMUZLARA ÖZGÜRLÜK

Geçtiğimiz yıl mantolar, giyilmeden zarif şekilde muzlara bırakılıyordu.

Su yılsa omuzlardan aşağı düşüyor, sadece kollan giyilerek taşınıyor. Ürüyenler için çok pratik değilse de tarzına düşkünler bu kış omuzları özgür bırakmaktan yana. Stil önerisit Mantonuzu İCHarjer kalın bir kemerle jggğlgrnoyı unutmayın.

ÇANTANIZI BAŞTAN YARATIN

Rengarenk çanta böcekleri ya da “bag bugs”larla en klasik çantayı bile baştan çıkarabilirsiniz. Kari Lagerfeld’in Fendi’nin15 sonbaharkış defilesinde tanıttığı, kendi mini kopyası olan çanta süsü “Karlito”yla başladı her şey. Bir anda modanın en arzu edilen nesnesine dönüşen “Karlito”dan feyzalarak giderek sayıları artan tüylü, kürklü ya da payetli bu sevimli canavarları çantanıza asarak hem modaya ayak uydurun hem de stilinize hareket katın.

Stil önerisi: Çanta süsü olarak hayvan figürleri, püskül ve eşarplar da kullanabilirsiniz.

TÜYLÜ AYAKKABILAR GİYİN

Tüylü ayakkabılarla podyuma çıkaran Celine’in gerek yok. kış defilelerinde de Fendi, ideal görünmese de tüylerin içimizdeki çılgın Stil önerisi: Tamamen lüylü bir dünyada yaşamak İstemiyorsanız, ayakkabılarınıza İliştirdiğiniz ponpon ve tüy detayıyla da.

sokak stili önerilerimiz Resimleri
sokak stili önerilerimiz

sokak stili önerilerimiz

sokak stili önerilerimiz

sokak stili önerilerimiz

sokak stili önerilerimiz

sokak stili önerilerimiz

sokak stili önerilerimiz

sokak stili önerilerimiz

Yorum Yaz