Yeni trend biker bot modelleri

Sonbaharın iyice hissettirdiği kışa hazırlık yapmaya başladığımız şu günlerde herkesi kışlık ayakkabı telaşı sardı. Kışlık ayakkabı, çizme ya da bot artık sadece bir ihtiyacı gidermek, ısınmak için değil aynı zamanda da şıklığın tamamlayıcı olması için de alınıyor. Hem ısınmak hem şık olmak hem de tarz olmak için bu sene herkes biker bot alacak gibi görünüyor. Biker botlarla kovboy esintileri geri gelecek gibi görünüyor. Biker bot sadece bir bot olmaktan ziyade bir tarz demektir. Biker botlar kişiliğinizi yansıtır ya da kişiliğinizi değiştirir demek doğru olur. Bu botlar başlı başına bir yaşam stili. Yeni trend biker bot modelleri her yaştan insanın hayatına stil katacak. Biker bot giyenler botları ile bir hayat felsefesi taşırlar.

Kovboy stili diyebileceğimiz biker boot trend bu sene tokalı modelleri ile ön planda görünüyor. Bileğin hemen altındaki tokalı modelleri ile klasikleşen biker bot yeni sezonda da klasik çizgilerini bozmadan kendini yeniledi. Biker bot kadınların ve erkeklerin ortak sevdası gibi görünüyor. Tarzınıza tarz katacak biker botlar ile şık ve asi görünümünü yanında özgürlüğünüzü tescilleyeceksiniz. Biker botlar excavator, mariella marezza, art, desigual, pepita,  marjin, sahira tuncer, issimo shoes, melisa, loggalin, viviane, timer, vans, x tiend, dav, timer, pierre cardin olarak ilk akla gelenleri sayabiliriz. Trend biker bot modelleri, renk seçenekleri olarak bordo, vizon, kırmızı, siyah, kahverengi, taba ve siyahı sayabiliriz.

Tasarımcıların vazgeçilmezi haline gelen biker botlar yeni keşfedilmemiş olsalar da son yıllarda ayakkabı dünyasına bomba gibi düştü. Trend biker bot modelleri modacıların da tüketicilerinde gözdesi olmuş durumda. Tarzını konuşturmak isteyenler, giyiminde kişiliğini yansıtmak isteyenler için biker botlar tam ihtiyaca cevap veriyor. Giyinmek sadece ısınmak ve korunmak demek değildir diyebilen insanların giyimleri ile de tarzını yansıtmak isteyenlerin ilk tercihi biker botlar olmaya devam ediyor. Tokalı, deri bağcıklı, zımbalı modelleri ile gençler arasında çok tutan biker botlar her yaş grubunun tercihi haline geldi. Giyimin yaşam stili olduğunu bilenler seçimlerini de buna göre yaptıkça biker botları insanların ayağında daha çok göreceğiz.

Yeni trend biker bot modelleri ResimleriYorum Yaz