Defacto’dan Yeni Sezon Bluzlar

Her yaş grubundan bayanın beğenerek takip ettiği markaların başında gelen Defacto bluz modelleri ile yine oldukça beğeni kazandı. Sevilen markanın klasikten spor modellere kadar pek çok ürün seçeneği bulunuyor. Her sezon birbirinden şık tasarımlarla karşımıza çıkan Defacto kışlık bluz modelleri koleksiyonuyla da moda dünyasına damgasını vurdu. Kışlık bluzlar renkleriyle ve modelleriyle bayanların beğenisini kazanmayı başardı. Uzun bir süredir tekstil dünyasında kalitesiyle ve modern çizgisiyle adından söz ettiren Defacto bluz modelleri ile de beğenilmekte. Her mevsim birbirinden şık modellerle karşımıza çıkan Defacto bu kış sezonunda rengarenk ve ışıl ışıl tasarımlarla bizlere merhaba dedi. Soğuk kış günlerinde yumuşak ve sıcak dokusuyla sizleri saracak olan bu şık bluzlar modelleriyle de ilgi görüyorlar. Uzun bir süredir beğenerek takip edilen markanın özellikle uzun kollu modelleri daha fazla tercih edilmekte.

Defacto uzun kollu bluz modelleri kış mevsiminde de yaz mevsiminde de rahatlıkla kullanılabiliyor. Ancak koleksiyonda en çok dikkat çeken tasarımların başında keten gömlekler geliyor. Şıklığıyla ve rahatlığıyla adından söz ettiren Defacto keten bluz modelleri diğer kıyafetlerinizle olan uyumu nedeniyle de ön planda yer almakta.

Yeni sezon bluzların renkleri ve desenleri de oldukça dikkat çekmekte. Defacto bluz modelleri arasında seçim yaparken sevdiğiniz desenleri ve renkleri seçerek şıklığınızı tamamlamanız mümkün. Her biri büyük bir özenle tasarlanmış olan bluzlar hem eteklerinizle hem de pantolonlarınızla güzel birer kombin oluşturacaktır. Defacto çiçekli bluz modelleri ise her sezon en yoğun ilgi gören koleksiyonlardan biri haline geldi. Çiçekli modeller neşe veren detaylarıyla göz dolduruyorlar.

En az çiçekli modeller kadar beğeni kazanan bir diğer tasarım ise desenli modeller oluyor. Defacto desenli bluz modelleri renkleriyle ve ilgi çeken desenleriyle bayanların en çok tercih ettiği tasarımlardan biri oluyor. Birçok kıyafetle kombine edilebilmesi de desenli modellerin tercih sebeplerinden biri oluyor.

Defacto bluz modelleri hem ceketlerinizle ve hırkalarınızla hem de sade olarak kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmış. Günlük hayattan iş hayatına, davetlerden organizasyonlara kadar her ortamda tercih edilebilecek olan bu şık bluzlar fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Defacto bluz modelleri fiyatları oldukça uygun rakamlardan oluşmakta.

Defacto’dan Yeni Sezon Bluzlar ResimleriYorum Yaz