Versaceyaz kreasyonu defilesi

20.yüzyılın en yetenekli ve en renkli modacısı olarak kabul edilenGianniVersace, tasarım işindeki üstün yeteneği nedeni ile ünlenmiş bir markadır. Kendini tasarımcıdan ziyade terzi olarak lanse eden Versace, seksi, mini ve tayt kavramlarını modaya kazandıran bir tasarımcıdır. Gece kıyafetinde büstiyer kullanan ender isimlerden biri olan Versace, 1982 yılında girdiği tiyatro kostümü tasarımları ile de adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Renkli ve seksi tasarımların ön planda tutulduğu markaya sahip olabilmek adına, oldukça yüklü miktarlar ücretler ödenmektedir.Renklerin hakim olduğu Versace ilkbahar-yazkoleksiyonu içerisinde, siyah ve beyazın hakimiyeti göze çarpmaktadır.Pırıltılı kumaşlar, renkli desenler, mavi, sarı, lila, lamenin öne çıktığı koleksiyon oldukça göz doldurmaktadır. Öne çıkan parçalara bakıldığında ise; ceketler, skini pantolonlar, kloş ve yırtmaçlı kalem etekler göze çarpmaktadır.

Yaz kreasyonuerkek modasını incelediğimizde, açık renk spor takım elbiselerin öne çıktığını görmekteyiz. Kısa şortlar, mevsimlik mont çeşitleri, kendinden desenli takımlar, polo yakatişörtler, bisiklet yaka tişörtler, dar kesim pantolonlar, desenli mevsimlik hırkalar, desenli deniz şortları, blazer ceketler, çizgili gömlekler ve desenli uzun trençkotlar bu sezonun modası olan parçalardır. Moda olan giysileri tamamlayan aksesuarlar içerisinde ise; rugan ayakkabılar, büyük deri çantalar, gladyatör deri sandaletler,parlak silver ayakkabılar yer almaktadır.

2015-Sonbahar/Kış Versacekreasyonu tamamen, DonatellaVersace’nin ruhunu yansıtmakta, modern, ileri görüşlü kadını yaratmaktadır. Kısa, renkli, deri ve süet ceketler, asimetrik kesim mini etek ve elbiseler, kürklü paltolar, saten elbiseler, uzun süet çizmeler, göz alıcı transparan, dantelli elbiseler bu sezona damgasını vurmaya hazırlanmaktadır.

VERSUS VERSACEİLKBAHAR-YAZ KOLEKSİYONU \uPIMOOD

Atelier Versaceİlkbahar-Yaz koleksiyonu – 13 – Pudra.com

Atelier Versaceİlkbahar-Yaz koleksiyonu – 2 – Pudra.com

Versaceİlkbahar \uYaz Haute Couture Koleksiyonu TrendimSensin

Atelier Versaceİlkbahar-Yaz koleksiyonu – 47 – Pudra.com

Atelier Versaceİlkbahar-Yaz koleksiyonu – 23 – Pudra.com

versace-2015-ilkbahar-yaz-elbise-modelleri-10.jpg

KIM_0698.jpg

ATELIER VERSACE COUTUREİLKBAHAR-YAZ KOLEKSİYONU \uPIMOOD

ATELIER VERSACE COUTUREİLKBAHAR-YAZ KOLEKSİYONU \uPIMOOD

ATELIER VERSACE COUTUREİLKBAHAR-YAZ KOLEKSİYONU \uPIMOOD

Atelier Versaceİlkbahar-Yaz koleksiyonu – 10 – Pudra.com

Atelier Versaceİlkbahar-Yaz koleksiyonu – 24 – Pudra.com

ATELIER VERSACE COUTUREİLKBAHAR-YAZ KOLEKSİYONU \uPIMOOD

Versaceİlkbahar \uYaz Haute Couture Koleksiyonu : Kadın …

Atelier Versaceİlkbahar-Yaz koleksiyonu – Pudra.com

TrendimSensin Page 3

Versaceİlkbahar Yaz Koleksiyonu Hanımların Dünyası

Versaceİlkbahar \uYaz Haute Couture Koleksiyonu : Kadın …

AtelierVersaceCoutureSS15_3.jpg

Yorum Yaz