Bu Ay Hangi Ünlü Ne Giymiş

Yazın bitmesi ile beraber sonbahar ve kış partileri başlamış bulunmakta. Yazın plaj ve konserler dışında rastlayamadığımız ünlüler davetlerde arzı endam etmeye başladı. Yaza veda partileri ile başlayan gece hayatı, ünlüleri bolca magazin dergileri ve programlarında göreceğimiz günlerdeyiz demektir. Bu ay hangi ünlü ne giymiş günlerinde de kavuştuk demektir. Magazin programlarında artık aynın şıkı rüküşü seçilmeye başlayacak demektir. Hangi ünlü bu ay ne giymiş merakımızı magazin sayfalarından gidereceğiz demektir. Magazin sayfalarından sadece ülkemiz ünlülerini değil dünya starlarını takip ettiğimiz bir iletişim çağındayız. Ünlüler kadar sosyetik camianın da ne giydiğini takip etmekten geri durmayız.

Özellikle alışveriş yapmayı düşündüğümüz günlerdeysek, tek tek dergi ve gazete sayfalarından ünlülerin nerde ne giydiğini inceleriz. Hangi ünlü ne giymiş bu ay incelemesi yapmadan alışverişe çıkmaz olduk. Ünlülerin nerde ne giydiği ile yakından inceleyerek modadan da haberdar oluyoruz. Artık modanın kalbi podyumda ya da defilede değil sokakta atıyor.

Mankenlerin sergilediklerinden daha çok ünlülerin giydikleri ile ilgileniyoruz. Gazetelerde ilk baktığımız sosyetik güzellerin ya da starların ne giydiği nereye gittiği oluyor. Hangi ünlünün ne giydiği ile ilgilenenler elbette sadece kadınlar değil, erkeklerde en kadınlar kadar ünlüler bu ay ne giymiş ile ilgileniyor. Özellikle sevilen ünlünün kıyafetleri kendi gardırbomuzu oluştururken oldukça etkili oluyor.

Televizyondaki magazin programları kadar aktüel moda programları ünlülerin ne giydiğini en az nereye gittiği kadar ne giydiğini de anlatıyor. Biz de çoğu zaman ünlülerin hangi mekana ya da organizasyona hangi kıyafetle gittiği ile ilgileniyoruz. Bu ay hangi ünlü ne giymiş konusu bize de oldukça fazla tüyo veriyor. Çoğu zaman aklımıza gelmeyen kombinleri ünlülerden kopye çekme şansımız oluyor. Ünlü ve sosyetik camianın ne giydiği bizim alışveriş tercihlerimizi de etkiliyor.

Ünlülerin magazin sayfalarından takip ettiğimiz giyimlerini fark eden firmalar; sırf satışlarını artırmak için ünlülerin çoğunu ücretsi giydiriyorlar. Televizyon programlarına ve dizilere sponsor olan butikler bu ilgiden dolayı sponsorluk anlaşmaları yapıyor. Sevdiğimiz ünlülerin tarzımız ve seçimlerimiz üzerinde çok ciddi etkileri vardır. Bu yüzden pek çok ünlü bir çok butiğin reklam yüzü olarak kayda değer ücretler alır.

Bu Ay Hangi Ünlü Ne Giymiş ResimleriYorum Yaz