Yükselen Model Barbara Palvin

Mutluluğun formülünü yükselen model Barbara Palvin’le birlikte keşfediyoruz. Size önden ufak bir tüyo: Enerjinizi gülümsemekten daha fazla değiştiren hiçbir şey yoktur. Ve modunuzu bu yönde değiştirdiğinizde hayatınız da onunla birlikte değişiri Anti-aging dünyası, yeni bir bakış açısının üzerinde duruyor: Bütüncül yaklaşım. Yani yalnızca kırışıklıkları ele almıyor; sağlık durumunuzu göz önünde bulundurarak beslenmenizden egzersiz rutinine, hatta stres yönetimine kadar kişiye özel programlar öneriyor.

O hiç kuşkusuz en ünlü, başarılı ve çekici top modellerden biri. Bunu bilmek için 3 milyon takipçili Instagram sayfasına göz atmanız yeterli. Barbara Palvin, henüz 12 yaşındayken Budapeşte sokaklarında keşfedildiği günden beri tam anlamıyla fenomene dönüştü. Önemli dergilerde, büyük markaların reklam kampanyalarında yer aldı, hem de en ünlü fotoğrafçıların imzasını taşıyan karelerle… Mutluluğun formülünü keşfe çıktığımız keyifli bu yolculukta sahip oldukları için minnet dolu ve her zaman seksi görünmeyi başaran bu çekici kadınla yürümeye hazır mısınız?

Yükselen Model Barbara Palvin Photo Gallery
dellik kariyerinin zirvesindeyken oyunculuğa merak sararak 2014 yılında “Hercules” filmiyle Hollywood’a giriş yapıyor. “Bu son değil. Devamı gelecek!

İçinizdeki kıvılcımı keşfedin ve o tutkunun peşinden gidin, bu yolda kendinizi geliştirin. Bundan daha keyifli ve tatmin edici bir şey olamaz.

Onu relini kampanyalarında masmavi gözleriyle poz verirken gördüğünüzde fazla ciddiye Barbara Palvin gülmeyi çok seviyor ve karakteri, kahkahalarıyla bulunduğu her Ortamı aydınlatıyor. Komedyen ve Oyuncu Koçu Anthony Ackroyd, “Enerjinizi bir gülümsemeden ve neşeden daha fazla değiştiren hiçbir şey yoktur. Ve enerjinizi bu yönde değiştirdiğinizde her şey onunla birlikte değişir. Gerçek neşeyi keşfetmek hem insanlarla daha yakın ilişki kurmanızı, hem de vücudunuzun huzurlu hissetmenizi sağlayan kimyasallar üretmesini sağlar.” Maksimum etki için kahkaha atarkep sesi karın bölgenizden çıkarmaya çalışın.

em beyin için hem de mutluluk hormonu olarak artırıyor. Yine de aşırıya kaçmayın. İyi hi de vücudunuzun ihtiyaç duyduğu vitaminler açısından zengin kaynaklara da yer verin.

Ispanak, kuşkonmaz, su teresi gibi koyu yeşil sebzeler, B9 kaynağı soyayla bol miktarda B12 içeren istiridye, dalya gibi deniz ürünleri ve ciğer tüketmeye özen gösterin. Diyetinizde portakal gibi C vitamini zengini meyvelere yer

New York veya Budapeşte’deki evinde dinlenirken, Tayland gibi uzak bir rotaya doğru uçarken ya da Miami’de yaptığımız çekim sonrasında olduğu gibi Barbara Palvin, kendisini en büyük tutkusu kitapların yaratıcı ve büyülü dünyasına bırakıyor.

Yazar Pascale D’Erm, “Vivre Plus Lentement” adlı kitabında hayatın ritmini yavaşlatmamızı önerirken, kendimizi bu dingin tempoda ilerleyen yaşam tarzına adamanın nimetlerini anlatıyor. Söz konusu felsefenin merkezinde hayatınızın, zamanınızın kontrolünü ele geçirmek ve gezegenin sunduklarıyla uyumlu yaşam sürmek var. D’Erm, sanal alemden kopmak, okumak, bahçeyle ilgilenmek, pazardan alışveriş yaparak sebze ve meyveleri mevsiminde yemek ya da müzik dinlemek gibi gerçek yaşama dair zevklerin keyfini çıkarmayı öneriyor.

Ünlü model, “Dört mevsimin kokularını da çok seviyorum ama favorim yaz notaları içeren parfümler” diyor ve Giorgio Armani’nin Acqua di Gioia Sun ya da Air di Gioia parfümleri gibi feminen, taze kokuları ” tercih ettiğini söylüyor. Doğayla bütünleşmiş hissetmenizi sağlayan parfümlerin mutluluk verici etkisi inkar edilemez. Acqua di Gioia’nın toprak ve deniz notaları, yaseminin romantik kokusuyla birleşerek naneyle limonun ferahlığı sayesinde taze, mutluluk verici bir kokteyle dönüşüyor.

Kapanıştaysa teninizde sedir ağacı, kahverengi şeker ve reçinenin rahatlatıcı etkisi Barbara Palvin, favori gevşeme yönteminin uyumak ve rüya görmek olduğunu söylüyor. Ve çok haklı! Kendinizi iyi hissetmenin ve güzelliğin sırrı uykudan geçiyor. Nörolog ve Uyku Bozuklukları Uzmanı Doktor Chantal Hausser Hauw, “Uyku, vücudumuzun kendini onarması ve yenilemesi için mutlaka gereklidir. Bağışıklık sistemi ve yaraların iyileşmesi gibi biyolojik fonksiyonlar uykunun derin evrelerinde gerçekleşir. Bu fonksiyonlar hafızanın güçlenmesi ve stres kontrolünde de gereklidir” diyor.

Neşeli ruh hali, mutlu olduğunuz anlamına mı gelir? Parisli filozof Charles Pepin, bizi neşeyle mutluluk arasında ayrım yapmaya davet ediyor.

Bu yüzden “Hayatın zorlaştığı ve mutlu olmamızın engellediğini hissettiğimiz zamanlarda bile neşeli hali korumak hala mümkündür. Aslında bizi mutsuz eden şey, hayatımızın gerçekliğiyle koşullar farklı olsaydı yaşamımızın nasıl olabileceğini durmadan karşılaştırmaktır.” Pepin mutluluğun yolunun, yaşamınızın ve sizi sarmalayan her şeyin asıl gerçeklik olduğunu kabullenip ana sahip çıkmaktan geçtiğini söylüyor.

Yorum Yaz