En iyi lazer epilasyon aletleri markaları

EV KONFORUNDA LAZER EPİLASYON

Tüylerden kurtulmanın yolları her geçen gün daha da kohı iflası yor.. 1/7 arcla piyasaya çıkan yeni epilasyon cihardan. istenmeyen tüylerden ev konforundu kurtulmamızı sağlıyor. Randevu almadan, ajandanızdaki uygunluğa bakmadan, istediğiniz an kullanabileceğiniz hu ısıldı cihazlar tüylerinizden pratik bir biçimde kurt almayı vadediyor.

BRAUN FACE, 6199 Hem yüz epilatörü hem de temizleme fırçası olan bu pratik ürün, ince epilatör başlığı ile görünmeyen tüyleri bile kökünden alarak kaşlarda, dudak üstünde ve çenede hassas bir uygulama sağlıyor. Ürünün başlığı değişerek, etkili bir yüz temizleme fırçasına dönüşüyor. Şık çantasının içinde, ışıklı aynasıyla beraber satılan bu ürün, seyahatlere götürmek için de ideal. Braun Face, yüzde yüz su geçirmez olduğu için duş esnasında cildinizi hiç sorun yaşamadan nazikçe ve derinlemesine temizleyebilirsiniz. Fırçanın her üc avda bir yenilenmesi öneriliyor.

SILKN GLIDE, 6599 HPL™ (Home Pulsed Light) Teknolojisi, evde kişisel kullanım için tasarlanmış ve kombine enerji yöntemine dayalı bir alet. Düşük enerji kullanımı, hafif ışık atımları ile tüyler uzun süreli olarak gideriliyor ve cildin soğutulmasına gerek kalmıyor.

Silk’n Glide’ın Pulsing ve Gliding olmak üzere iki farklı uygulama yöntemi var. Işık atımı kullanılan tüy giderme yönteminin klasik şekli olan Pulsing, cihazın yüksek enerji seviyelerinde çalıştırılması durumunda öneriliyor. Cihazın cildin üzerinde kaydırılarak kullanıldığı Gliding ise daha hızlı bir yöntem. Aceleniz olduğunda düşük enerji seviyelerinde çalışan bu yöntemi kullanabilirsiniz.

ROWENTA, DERMA PERFECT PRO PRECISION, 61.199 Yoğunlaştırılmış ışık sistemli (IPL) ile tüylere, ışık akışı yolluyor. Pro Precision Sistemi, bir sonraki atışa geçerken ürünü cildiniz üzerinde ne kadar kaydırmanız gerektiğini belirliyor. Bir ay sonunda yüzde 67 oranında, üç ayda ise yüzde 83’e varan azalma vadediyor. Akıllı cilt rengi sensörü sayesinde her kullanımda cilt rengini analiz ediyor. Eğer cilt rengi ürünü kullanmaya uygun değilse atış yapmıyor ve UV filtresi ile gözleri koruyor. Cilt teması sensörü sayesinde de ciltle yüzde yüz temas etmediğinde kesinlikle atış yapmıyor.

PHILIPS, LUMEA PRECISION IPL, 61.499 Tüy köklerine yumuşak ışık darbeleri vererek, doğal yollarla dökülmesini sağlıyor ve yeniden büyümesini önlüyor. Nazik ama etkili bir uygulama için beş ışık enerjisi ayarına sahip. Bacaklar ve hassas bölgeler için iki ayrı başlığı bulunan cihaz, hassas ciltler için bile güvenli. Doğal rengi koyu sarı, kahverengi ve siyah olan tüyler için son derce uygun. Kızıl, açık sarı, beyaz veya gri tüyler ve çok koyu ciltler için önerilmiyor.
Rowenta EP 9870 IPL Derma Perfect Precısıon Lazer Epilasyon Aleti … 3KModa

En iyi lazer epilasyon aletleri markaları Resimleri
En iyi lazer epilasyon aletleri markaları

IPL Lazer Epilasyon Aleti Fiyatları %30 İndirim Fırsatı 3KModa

En iyi lazer epilasyon aletleri markaları

Yorum Yaz