Kylie Jenner Go Greek Kombini Sokak Stili

Elegn Bir Yıl RomnKış koleksiyonund 90lı yıllrdn esinlenerek hzırldığı tsrımlrını şehirli kdının elegn çizgisiyle Romn şıklığını yılbşı gecesi için birleştiriyor. Koleksiyond ğırlıklı olrk yer ln, sezonun ruhunu ynsıtn midi boy elbiseler, geniş vtklı üstler ve kemer detyln dönem şıklığını ynsıtırken ynı zmnd plto ve ceketlerde kullnıln pstel tonlr romntik bir görünüm kzndırıyor.
Muhteşem Uyum Aşkın simgesi tek tş, evliliğin sonsuzluğu oln beştş ile birleşiyor. Birbirini tmmlyn bu iki yüzük Per lowe tsrımlrınd hyt buluyor. Kusursuz bir kombin, frkındlık yrtck bir ışıltı, Per lowe ile şk’lrı ölümsüzleştiriyor. Love ∓ VVedding’den yol çıkılrk hzırlnn bu koleksiyon, pırlnt’nın ışığı ile birleşiyor.
Keyifli işbirliği mi.com, Tülin Şhin ile yptığı işbirliği sonucu, modnın şık çizgisini ve her trz uygun stilini internet lışverişine tşıyor/Her Mod Uygun Mod nn. com’d’ ve ‘Çok hrcmdn şık olmk mod’ temlı kmpnysı kpsmınd Tülin Şhin ile reklm filmi ve fotoğrf çekim çlışmlrı gerçekleştirildi.
Sofistike Ruh Yeni sezond trzın önem veren kdın ve erkekleri frklı bir stil yolculuğun dvet eden Fbrik, yeni yıl pırıltılı, cool ve elegn koleksiyonu ile giriyor. Gece elbiseleri, smokinler, kol düğmeleri ve dh pek çok ksesurın yer ldığı geniş ürün yelpzesi ile Fbrik yeni yıl girerken çeşitlilikte sınır tnımıyor. Sevdikleriniz için iyi lterntifler mğzlrd sizi bekliyor.
Frk Yrtn Stler Bulov, 1960lı yıllrın en özel tsrımlrını yeniden yorumlyrk, Accutron II Koleksiyonuyl geçmişi günümüze tşıyor. Mo-onvievv, Alph, Şnorkel ve Surve-yor koleksiyonlrıyl Bulov st severleri krşılıyor. Moonvievv’un vintge yklşımı, Alph’nın kdrnlrın eşsiz tsrımlrı, Snorkel’in su geçirmez özelliği ve Surveyoriın prlk kdrn içi göstergeleriyle birbirinden frklı tsrımlr imz tıyor.

Kls Suki Top

Crtier Juste Un Clou Brcelet

Rolex Oyster Perpetul Dy Dte Gold-Dimond Wtch

Dior Technologic Sunglsses

Crtier Juste Un Clou Brcelet in Yellow Gold Dimonds

3.1 Phillip Lim Smll Est West Depeche Shoulder Bg

Ginvito Rossi Portofino Ankle Strp Sndls

Crtier Love Brcelet

Yorum Yaz