Kylie Jenner Go Greek Kombini Sokak Stili

Elegan Bir Yıl RomanKış koleksiyonunda 90lı yıllardan esinlenerek hazırladığı tasarımlarını şehirli kadının elegan çizgisiyle Roman şıklığını yılbaşı gecesi için birleştiriyor. Koleksiyonda ağırlıklı olarak yer alan, sezonun ruhunu yansıtan midi boy elbiseler, geniş vatkalı üstler ve kemer detaylan dönem şıklığını yansıtırken aynı zamanda palto ve ceketlerde kullanılan pastel tonlar romantik bir görünüm kazandırıyor.
Muhteşem Uyum Aşkın simgesi tek taş, evliliğin sonsuzluğu olan beştaş ile birleşiyor. Birbirini tamamlayan bu iki yüzük Pera lowe tasarımlarında hayat buluyor. Kusursuz bir kombin, farkındalık yaratacak bir ışıltı, Pera lowe ile aşk’ları ölümsüzleştiriyor. Love & VVedding’den yola çıkılarak hazırlanan bu koleksiyon, pırlanta’nın ışığı ile birleşiyor.
Keyifli işbirliği mi.com, Tülin Şahin ile yaptığı işbirliği sonucu, modanın şık çizgisini ve her tarza uygun stilini internet alışverişine taşıyor/Her Moda Uygun Moda nn. com’da’ ve ‘Çok harcamadan şık olmak moda’ temalı kampanyası kapsamında Tülin Şahin ile reklam filmi ve fotoğraf çekim çalışmaları gerçekleştirildi.
Sofistike Ruh Yeni sezonda tarzına önem veren kadın ve erkekleri farklı bir stil yolculuğuna davet eden Fabrika, yeni yıla pırıltılı, cool ve elegan koleksiyonu ile giriyor. Gece elbiseleri, smokinler, kol düğmeleri ve daha pek çok aksesuarın yer aldığı geniş ürün yelpazesi ile Fabrika yeni yıla girerken çeşitlilikte sınır tanımıyor. Sevdikleriniz için iyi alternatifler mağazalarda sizi bekliyor.
Fark Yaratan Saatler Bulova, 1960lı yılların en özel tasarımlarını yeniden yorumlayarak, Accutron II Koleksiyonuyla geçmişi günümüze taşıyor. Mo-onvievv, Alpha, Şnorkel ve Surve-yor koleksiyonlarıyla Bulova saat severleri karşılıyor. Moonvievv’un vintage yaklaşımı, Alpha’nın kadranların eşsiz tasarımları, Snorkel’in su geçirmez özelliği ve Surveyoriın parlak kadran içi göstergeleriyle birbirinden farklı tasarımlara imza atıyor.

Kls Suki Top

Cartier Juste Un Clou Bracelet

Rolex Oyster Perpetual Day Date Gold-Diamond Watch

Dior Technologic Sunglasses

Cartier Juste Un Clou Bracelet in Yellow Gold Diamonds

3.1 Phillip Lim Small East West Depeche Shoulder Bag

Gianvito Rossi Portofino Ankle Strap Sandals

Cartier Love Bracelet

Yorum Yaz