İşte Ekim Ayında Sizleri Bekliyen Etkinlikler

NELER OLUYOR? HERKES FİLİKALARA!

Efsane film Titanik, dev orkestra ve koro eşliğinde 28-29 Ekim tarihlerinde Zorlu PSM’de izlenecek!

Beyazperdenin en önemli yapımları arasında gösterilen en taş kalpliyi ağlatan Titanik’in kendisi kadar kült müzikleri, 28-29 Ekim tarihlerinde Sinema Senfoni Orkestrası ve Korosu ile Zorlu PSM Ana Tiyatro’da sinema ve müzikseverleri buluşturmaya hazırlanıyor. İzleyiciler, sahne üzerine kurulacak dev sinema perdesinde filmi izlerken, perde önünde ve sahne üzerinde yer alan dev orkestra ile koro eşliğinde filmin müziklerini canlı deneyimleyecek. Dünya genelinde gerçekleştirilen bir çok gösterinin ardından Sinema Senfoni Orkestrası ve Korosu eşliğinde İstanbul’a gelecek. 28-29 Ekim tarihlerinde Zorlu PSM Ana Tiyatro’da gerçekleşecek Titanic Live etkinliği, izleyenlere görüntü ile müziğin iç içe geçeceği, canlı performansın seyir deneyiminin gücünü artıracağı ve ezbere bildiğiniz sahnelere bambaşka anlamlar katacağı birer gece yaşatacak.

YUMUŞAK DOKULAR

Dünyanın farklı bölgelerinden gelen kahveler, profesyonel baristaların showları, butik kahve dükkanlarının lezzetlerine hazır olun.

NELER OLUYOR? RELOADED! SWAN LAKE

Modern ve muhteşem! Tchaikovsky’nin klasiği Kuğu Gölü’nden uyarlanan Swan Lake Reloaded sizi büyülemeye geliyor.

Dünyanın en önemli koreograflarından Fredrik Rydman’ın bir Pyotr İlyiç Tchaikovsky klasiği olan Kuğu Gölü’nden uyarlayıp modernize ettiği muhteşem gösterisi Swan Lake Reloaded dünyanın en önemli başkentlerininden sonra şimdi de sadece 5 gösteri için Ankara’da. 14-16 Ekim tarihleri arasında Congresium’da gerçekleşecek Tchaikovsky’nin yanı sıra dünyaca ünlü pop ve rock sanatçılarının da eserlerinin kullanıldığı gösteride, klasik bale ile beraber sokak dansı da kullanılacak. Büyü, büyücülük ve doğaüstü olaylar yok. Şimdiki zaman da geçiyor ve iyi ile kötünün mücadelesinde aşk istek merkezi bir rol oynuyor. Peki gerçek aşk, orjinalinde olduğu gibi büyüyü bozabilecek mi?

MUGGLE’DAN SATILIK EV

Harry’nin 4 Prive Drive’daki mektupların uçuştuğu, Hagrid’in kapısına vurduğu evine sahip olmak ister misin? Londra’nın 25 mil batısında Berkshire’daki ev artık satılık! Şansını denemelisin.

Sonbaharın vazgeçilmez lezzeti Pumpkin Spice, sıcak kahve tutkunlarının beklediği Latte’si ve yeni deneyimler arayan soğuk kahve severler için ilk kez Frappuccino’su ile şimdi tüm Starbucks mağazalarında…

FRAPPUCCINO BLENDEDBEVERAGE LATTE POP ART MİKROFONU BAŞINDA

Andy Warhol’a hayat verecek isim kim olmalıydı? Tabii ki çılgın rollerle özdeşleşen Jared Leto!

Jokerin yeni gülüşü, Andy Warhol’un peruklarını takmaya hazırlanıyor. Suicide Squad filminin yeşil prensi Jared Leto, bu sefer de çekimlerine başlanacak “Warhol” adlı filminde Andy Warhol’a hayat verecek. 30 Seconds to Mars grubunun solisti, her sahnenin altında kalkacağını Hollywood mikrofonunun da başına geçerek kanıtlıyor.

GUCCİ’NIN EN TAZE YÜZÜ

Gucci’nin son kampanyasının yüzü Vanessa Redgrave oldu. Papatyalar, çizgiler ve desenlerle özdeşleşmiş bu kadın şimdilerde almak istediğiniz bütün parçaları ilk önce ve en güzel taşıyanlar arasında olacak!

BİR SAATTE 7 EMMY ÖDÜLÜ

Game of Thrones, 68’inci Primetime Emmy Ödülleri’nde 60 dakikalık “Battle of Bastards” bölümü ile 7 tane Emmy Ödülü aldı. Gece sonunda ise dizi ekibi, Los Angeles’taki Microsoft Theatre kapılarını 12 ödül ile kapattı. Fenomen dizinin başarıları bu sezon daha da geç başlayacak olmasının burukluğunu ortadan kaldırmış gibi görünüyor.

İşte Ekim Ayında Sizleri Bekliyen Etkinlikler Resimleri
İşte Ekim Ayında Sizleri Bekliyen Etkinlikler _13.jpg

Yorum Yaz