Bitkilerle dekorasyon trendi

JUNGALOW

Doğyı evin içine tşıybildiğiniz ‘bitkilerle dekorsyon’ trendi bu sezonun fvori uygulmlrındn biri. Çok syıd bitki kullnrk evin her odsınd renkli, tropik ve cnlı bir tmosfer yrtmk mümkün Bu trzı evinize uyrlrken, büyük yprklı slon bitkilerinden sukulentlere frklı türleri krıştırrk düzenleyebilirsiniz. Bu doğl tmosferi, ntürel hm hşplr, hsır vey rttn mlzemeli mobily ve ksesurlrl tmmlyın -ngehn kök

Bu Trzı Neden Sevdik?

1 Bitkilerle dekorsyon, evde yşnmışlığı ve rhtlığı hissetmenin en koly yollrındn biri. Şehir hytınd özellikle bhçesi olmyn evlerde yemyeşil bir kplı bhçe hvsı yrtbilirsiniz.

2 Doğdn ilhm ln bir trend oln ‘Junglovı/’ evlerde enerjiyi yükseltiyor. Aynı zmnd yeşilin cnlndırıcı etkisi syesinde dimi tzelik hissini yştıyor.

(0212)220 76 00.

JUNGLE

Homteks’in kumş kolek yonund yer ln Christi cnlı renkler, yprk desenleri, kuş figürleri ile jungle bir ormn hvı sınd ilhm veriyor.

499,90 TL, Yrgıcı, (0212)2252952.

Nsıl Uygulmlı?

1 Slon, bnyo, mutfk ve ntrede bitkilerle dekorsyon ypmk için bzı püf noktlr vr. Bunlrdn biri, zemin seviyesindeki bitkileri yükseltmek için onlrı ynı hizy getirecek bir bnk üzerine yerleştirmek. Böylece hem yerden kznmış olur hem de bitkilerin bir rd yrttığı ‘jungle’ etkiyi görebilirsiniz. Duvrınız bitkileri smy uygun ise dekortif srkıt sksılr kullnbilirsiniz. Bnyod ntik bir sndlye üzerine nem seven bir bitki yerleştirerek vintge bir görünüm elde edebilirsiniz.

2 Bitki ve yprk desenli kumşlr, duvr kğıdı ve objeler kullnrk bu stilin etkisini güçlendirebilirsiniz. Botnik bhçesini ndırn meknlr oluşturmk birkç dokunuşl kolylıkl uygulnbiliyor. Bunun için bitkileriniz vey sksı çiçekleriniz için düşünülmüş fikirlerden ilhm lın. Örneğin hşp dikim stndlrı gibi vey metl, pirinç sksı stndlrın bitkileri yerleştirin riyle her zmn çrpıcı Designer Guild’in yeni kumş koleksiyonundki ‘Shnghi Grden’ isimli drbeleriyle boynmış bir bhçeyi ndırıyor.
Bitkilerle sonbhr dekorsyonu… – HTHyt 3KMod

[gllery ids=""]

Prtik Dekorsyon Bilgileri – Ev Dekorsyonu ve Mobily Rehberi … 3KMod

Evinizi Stresten Arındırın Ypı Dekorsyon 360 3KMod

Tropikl Dekorsyonun Tm Zmnı Trz Meselesi 3KMod

Dekortif Mekn Bitkileri – Ev Dekorsyonu ve Mobily Rehberi … 3KMod

Bitkiler ve Çiçeklerle Bnyo Dekorsyonu Trz Meselesi 3KMod

Yorum Yaz