Bitkilerle dekorasyon trendi

JUNGALOW

Doğayı evin içine taşıyabildiğiniz ‘bitkilerle dekorasyon’ trendi bu sezonun favori uygulamalarından biri. Çok sayıda bitki kullanarak evin her odasında renkli, tropik ve canlı bir atmosfer yaratmak mümkün Bu tarzı evinize uyarlarken, büyük yapraklı salon bitkilerinden sukulentlere farklı türleri karıştırarak düzenleyebilirsiniz. Bu doğal atmosferi, natürel ham ahşaplar, hasır veya rattan malzemeli mobilya ve aksesuarlarla tamamlayın -nagehan kök

Bu Tarzı Neden Sevdik?

1 Bitkilerle dekorasyon, evde yaşanmışlığı ve rahatlığı hissetmenin en kolay yollarından biri. Şehir hayatında özellikle bahçesi olmayan evlerde yemyeşil bir kapalı bahçe havası yaratabilirsiniz.

2 Doğadan ilham alan bir trend olan ‘Jungalovı/’ evlerde enerjiyi yükseltiyor. Aynı zamanda yeşilin canlandırıcı etkisi sayesinde daimi tazelik hissini yaşatıyor.

(0212)220 76 00.

JUNGLE

Homteks’in kumaş kolek yonunda yer alan Christi canlı renkler, yaprak desenleri, kuş figürleri ile jungle bir orman havı sında ilham veriyor.

499,90 TL, Yargıcı, (0212)2252952.

Nasıl Uygulamalı?

1 Salon, banyo, mutfak ve antrede bitkilerle dekorasyon yapmak için bazı püf noktalar var. Bunlardan biri, zemin seviyesindeki bitkileri yükseltmek için onları aynı hizaya getirecek bir bank üzerine yerleştirmek. Böylece hem yerden kazanmış olur hem de bitkilerin bir arada yarattığı ‘jungle’ etkiyi görebilirsiniz. Duvarınız bitkileri asmaya uygun ise dekoratif sarkıt saksılar kullanabilirsiniz. Banyoda antika bir sandalye üzerine nem seven bir bitki yerleştirerek vintage bir görünüm elde edebilirsiniz.

2 Bitki ve yaprak desenli kumaşlar, duvar kağıdı ve objeler kullanarak bu stilin etkisini güçlendirebilirsiniz. Botanik bahçesini andıran mekanlar oluşturmak birkaç dokunuşla kolaylıkla uygulanabiliyor. Bunun için bitkileriniz veya saksı çiçekleriniz için düşünülmüş fikirlerden ilham alın. Örneğin ahşap dikim standları gibi veya metal, pirinç saksı standlarına bitkileri yerleştirin riyle her zaman çarpıcı Designer Guild’in yeni kumaş koleksiyonundaki ‘Shanghai Garden’ isimli darbeleriyle boyanmış bir bahçeyi andırıyor.
Bitkilerle sonbahar dekorasyonu… – HTHayat 3KModa

Bitkilerle dekorasyon trendi Resimleri
Bitkilerle dekorasyon trendi

Pratik Dekorasyon Bilgileri – Ev Dekorasyonu ve Mobilya Rehberi … 3KModa

Bitkilerle dekorasyon trendi

Evinizi Stresten Arındırın Yapı Dekorasyon 360 3KModa

Bitkilerle dekorasyon trendi

Tropikal Dekorasyonun Tam Zamanı Tarz Meselesi 3KModa

Bitkilerle dekorasyon trendi

Dekoratif Mekan Bitkileri – Ev Dekorasyonu ve Mobilya Rehberi … 3KModa

Bitkilerle dekorasyon trendi

Bitkiler ve Çiçeklerle Banyo Dekorasyonu Tarz Meselesi 3KModa

Bitkilerle dekorasyon trendi

Yorum Yaz