Uzun saç modelleri

Bayanların en sık takip ettiği saç modelleri yeni sezonda farklı bağlama yöntemleri ile anlatılıyor. Ben o klasik bağlama yönteminin dışına çıkıp, trend görünen modelleri sizlerle paylaşmak istedim. Aslında 3kmoda.com sayfamızda paylaşımını yaptığımız her saç tasarımı için bunu yapacağız. Uzun saç modelleri, kısa saç modelleri veya saç modellerine dair her detayı ünlülerin modasıyla beraber sizlere sunmaya çalışacağız. Bunun sebebini soracak olursanız, birçok ünlü blog sitelerinde 2013 uzun saç modelleri yada diğer modellerle ilgili daha çok bağlama yönteminden bahsedilmesinden dolayı bizlerde buna biraz farklılık getirmek istedik.

Uzun yıllardan beri bayanlar saçlarına büyük önem vermişlerdir. Modanın yönüne göre de saçlar her geçen gün daha farklı bağlanmıştır. Kimi bayan kısa saçı severken, kimi bayan da topuz saça özen gösteriyor. Bu tamamen bayanların özgün modalarıyla şekillenen bir şey. Durum böyle olunca bende en sık tercih ettiğim uzun saç tasarımlarını sizlere sunmak istedim. Özellikle ünlülerin modellerine hayranlık duyduğumu söyleyebilirim. Türk ünlülerin dışında, yabancı ünlüler daha çok ilgimi çekiyor. Tabi Beren Saat gibi, Tuba Büyüküstün gibi uzun saç modelleri olan ünlülerimizi de beğenmiyor değilim. Ancak yabancı ünlülerin alternatifleri daha fazla.

Moda aslında Avrupa ve kırmızı halıda başlıyor bence. Aslında bu kötü bir gerçek. Ülkemizde yeni trend ve yeni akım her zaman için Avrupa’dan ve o ünlü kokteyl gecelerinden yansıyor. Birçok ünlü tasarımcımız yok değil. Bu tasarımcılarımızın katkısı da son derece büyük. Ancak kırmızı halıdaki ünlüler her zaman için dikkat çekici olur. Aynı şekilde uzun saç tasarımlarında da bayanlara yol gösterebiliyorlar. En çok bu modeller arasında tercih edilen şekiller, dalgalı yada düz saç modelleri oluyor. Biraz da bunun giyeceğiniz elbiseye yada katılacağınız özel bir geceye göre şekillendirmelisiniz. Düz uzun saç modelleri için hoş bir kombin yapılabilir. Bir saç tasarımıyla da kombin uyumu son derece önemlidir. Mesela uzun ve düz bir saç modelini tercih ediyorsanız, aynı şekilde seçeceğiniz elbise yada abiye tasarımlarınız için de uzun olan modelleri tercih etmelisiniz. Bayanların çoğu sadece düz modelleri de değil, dalgalı uzun saç modelleri için de tercih yapıyorlar.

Burada dikkat etmeniz gereken en önemli detay, bir elbise tasarımı seçmek kadar önemli olan saçlarınıza önem göstermelisiniz. uzun saç modelleri en iyi örnek olabilir. Sizler için ideal olan bu tasarımlara yoğunlaşabilir, ünlülerin modasından örnekler alabilirsiniz. Sizler için birçok ünlünün saç modelleri ve seçtiği elbiseleri yani o uyumu hazırladık. Umarım bu modelleri beğenirsiniz. Sayfamızda artık saç adına aradığınız her detayı bulabilecek, diğer konularımızda da bağlama yöntemleri ile ilgili detayları da inceleyebileceksiniz. Video ve görsellerle süsleyeceğimiz bu konularda uzun saçlar adına her şeyi bulabileceksiniz.

Uzun saç modelleri ResimleriYorum Yaz