Dantel Gece Elbiseleri

ÇOCUKLUK AŞKI

“Annem syesinde küçük yşlrdn itibren modyl iç içe bir hytım oldu. Her zmn kıyfetlerimi kendim seçmek isterdim. Bir kıyfeti sevdiğimde, ondn vzgeçmem imknsızdı. Htt hiç unutmm, nnem bir lmbd etek lmıştı; neredeyse hiç üstümden çıkrmıyordum. Artık iyice kıslınc, dh fzl giymemem için nnem kesip tıverdi! Yşım büyüdüğünde, nnem stın lmlr beni de götürmeye bşldı. Onun seçim ypmsını izlemek ve koleksiyonlrı bir yıl önceden görmek çok keyifliydi. Tüm bunlrdn dolyı mod hep hytımd oldu. Bu lnd bir şeyler ypmk çocukluk hylimdi. Şimdi, PidiPidi mrksıyl hylimi gerçekleştirme şnsı buldum.”

KİŞİSEL STİLİ

“Trendleri ykındn tkip etsem de çok klsik ve ylın bir trzım vr. Siyh, gri ve bordo grdırobumun olmzs olmzlrı. Mesel kimse bn fuşy bir triko giydiremez. Alışveriş yprken de her zmn uzun vdede kullnbileceğim klsik prçlr ytırım ypmyı tercih ederim. Dntel Gece Elbiselerim, Blzer ceket, trençkot y d skinny jen gibi… Zten grdırobum göz ttığınızd genelde hep birbirine benzer prçlr bulursunuz. Her sezon mutlk deri ceket, beyz gömlek, skinny jen, beyz ve gri tişörtler stın lırım. Bunlr için tkıntılı olduğum mrklr vr. Jmes Ferse ve Mid-night Express’in tişörtleri, Iro ve Brbr Bui’nin deri ceketleri, JBrnd’in jen’leri vzgeçilmezlerim rsınd.”

AKSESUAR BAĞIMLILIĞI

“Her kdın gibi ben de tm bir çnt ve ykkbı bğımlısıyım. Trzım uygun bir prç gördüğümde lmdn durmıyorum. Mehry Mu ve Miselnın pek çok çnt modeline shibim. Givenchy ve Celine de sevdiğim çnt mrklrı rsınd. Tbii, Chnel’i es geçmek olmz; klsik bir trz ship her kdının grdırobund olmsı gereken bir mrk. Aykkbı seçimi konusund çnt kdr seçici değilim. Jimmy Choo, Ginvito Rossi, Mnolo Blhnik ve Christin Louboutin’in stilettolrım çok beğeniyorum. Chnel’in bbetleri ise vzgeçilmezim. Anck bzı ykkbı modellerinden uzk durduğumu belirtmeliyim. Kimse bn gldytör sndlet, burnu çık çizme ve bot y d yüksek topuklu plj ykkbılrı giydiremez.”

[gllery ids=""]

Yorum Yaz