Dantel Gece Elbiseleri

ÇOCUKLUK AŞKI

“Annem sayesinde küçük yaşlardan itibaren modayla iç içe bir hayatım oldu. Her zaman kıyafetlerimi kendim seçmek isterdim. Bir kıyafeti sevdiğimde, ondan vazgeçmem imkansızdı. Hatta hiç unutmam, annem bir lambada etek almıştı; neredeyse hiç üstümden çıkarmıyordum. Artık iyice kısalınca, daha fazla giymemem için annem kesip atıverdi! Yaşım büyüdüğünde, annem satın almalara beni de götürmeye başladı. Onun seçim yapmasını izlemek ve koleksiyonları bir yıl önceden görmek çok keyifliydi. Tüm bunlardan dolayı moda hep hayatımda oldu. Bu alanda bir şeyler yapmak çocukluk hayalimdi. Şimdi, PidiPidi markasıyla hayalimi gerçekleştirme şansı buldum.”

KİŞİSEL STİLİ

“Trendleri yakından takip etsem de çok klasik ve yalın bir tarzım var. Siyah, gri ve bordo gardırobumun olmazsa olmazları. Mesela kimse bana fuşya bir triko giydiremez. Alışveriş yaparken de her zaman uzun vadede kullanabileceğim klasik parçalara yatırım yapmayı tercih ederim. Dantel Gece Elbiselerim, Blazer ceket, trençkot ya da skinny jean gibi… Zaten gardırobuma göz attığınızda genelde hep birbirine benzer parçalar bulursunuz. Her sezon mutlaka deri ceket, beyaz gömlek, skinny jean, beyaz ve gri tişörtler satın alırım. Bunlar için takıntılı olduğum markalar var. James Ferse ve Mid-night Express’in tişörtleri, Iro ve Barbara Bui’nin deri ceketleri, JBrand’in jean’leri vazgeçilmezlerim arasında.”

AKSESUAR BAĞIMLILIĞI

“Her kadın gibi ben de tam bir çanta ve ayakkabı bağımlısıyım. Tarzıma uygun bir parça gördüğümde almadan duramıyorum. Mehry Mu ve Miselanın pek çok çanta modeline sahibim. Givenchy ve Celine de sevdiğim çanta markaları arasında. Tabii, Chanel’i es geçmek olmaz; klasik bir tarza sahip her kadının gardırobunda olması gereken bir marka. Ayakkabı seçimi konusunda çanta kadar seçici değilim. Jimmy Choo, Gianvito Rossi, Manolo Blahnik ve Christian Louboutin’in stilettolarım çok beğeniyorum. Chanel’in babetleri ise vazgeçilmezim. Ancak bazı ayakkabı modellerinden uzak durduğumu belirtmeliyim. Kimse bana gladyatör sandalet, burnu açık çizme ve bot ya da yüksek topuklu plaj ayakkabıları giydiremez.”

Dantel Gece Elbiseleri Resimleri
Dantel Gece Elbiseleri_2.jpgDantel Gece Elbiseleri_3.jpgDantel Gece Elbiseleri_7.jpgDantel Gece Elbiseleri_4.jpgDantel Gece Elbiseleri_1.jpgDantel Gece Elbiseleri_5.jpgDantel Gece Elbiseleri_0.jpgDantel Gece Elbiseleri_9.jpgDantel Gece Elbiseleri_6.jpgDantel Gece Elbiseleri_8.jpg

Yorum Yaz