İpekyol şal modelleri

şal modelleri tasarımları, markaların yaptığı rekabetler ile devam ediyor. Rekabetin içerisinde olan bir ünlü marka daha var. İpekyol markasını ve mağazalarında oluşturduğu yeni sezon şal modelleri tasarımlarını bilirsiniz. En azından birçok bayan görmüştür. Çünkü şal adına hemen her butiğiyle gerek online alışverişlerde, gerekse mağazalarında modellerinden sıkça gösteriş yapıyor. Hak eden ve tam anlamıylamodasına uyum sağlayan İpekyol şal koleksiyonunu bu yazımızda açmak istiyorum. İpekyol mağazalarına ve birçok ünlü alışveriş sitesinde yaptığım ziyaretlerde, iddialı olan her butiği buldum. Ayrı bir şekilde modellerin resimlerini seçerek, sizlere hoş bir kombin, hoş bir modeli nasıl seçeceğiniz konusunda yardımcı olmaya çalışacağım.

Bu sezon İpekyolşal modelleri koleksiyonlarında yoğun olarak açık ve koyu renk tonlarıyla oluşturulmuş bir tema var. Butiklere şöyle bir göz attığımız zaman, eşarp tasarımlarını andıran şal koleksiyonları oldukça farklı görünüyor. Resimlerde de göreceğiniz gibi, parlak pembe ve parlak turuncu renk tonlarıyla oluşturulmuş şal modelleri örneklerinden bahsediyorum. Bayan bir hostesin şal bağlama sitilini andıran bu tasarımlar,sezonunda bayanlar tarafından büyük ilgi görüyor.

Markanın butiklerinde sadece tek bir model yok. Hangi modeli sizlere sunacağım konusunda şaşırmıyor değilim. O kadar güzel tasarımlar var ki, renk olarak beğendiğim modelleri yazımda sunmaya çalışacağım. Yine az önce bahsettiğim parlak modellerin içerisinde koyu mavi tonlarla süslenmiş bir modelden bahsedeceğim. Oldukça şık görünen bu tasarım özel günlerinizde size yol gösterecektir. Gözlerin sizde olmasını istiyorsanız, İpekyol markasının oluşturduğu bu şal modeline bir göz atmalısınız. Yaz modasında da sıkça tercih edilebilecek bu modeller, uzun bir süre dolabınızda kalabilir.

Kış sezonunda bayanlar daha çok sıcak tutacak şal ve atkı gibi ürünleri arıyor. Atkı tasarımlarını daha önceki yazılarımızda paylaşmıştık. Tam anlamıyla kış için olan yünlü veya pamuklu bu tasarımlar, son derece hoştu. Marka da aynı şekilde kış modasına özgü tasarımlarını oluşturmuş. Bu tasarımlar arasında yoğun olarak dikkatleri çeken kışlık şal modelleri hoş bir görünümü yakalamak isteyenler için ideal olabilir. Atkı tasarımlarını andıran bu modeller, size farklı bir görünüm kazandıracaktır. Ben İpekyol mağazasında en çok örgü şal modelleri tasarımlarını beğeniyorum. Hem iddialı, hemde kullanımı rahat olan bu butikleri her sezon tercih edebilirsiniz. Biraz uzun bir yazı olsa da, sizlere en ideal olan İpekyol şal tasarımlarından bahsetmek istedim. Aynı şekilde görsellerini de bu yazımda paylaşıyorum. Gelin şimdi hep beraber bu butiklere şöyle bir göz atalım.

İpekyol başörtü modelleri burada: ipekyol başörtü modelleri

İpekyol şal modelleri ResimleriYorum Yaz