Koparak Dökülen Saçlara Bioblas ile Anında Müdahale

Sç dökülmesi en çok görülen sç ve sç derisi problemdir. Hemen hemen herkes hytının bir döneminde bu problemle krşı krşıy klmktdır. Sç dökülmesini engellemek y d en zındn yvşltbilmek için birçok yöntem denendi ve deneniyor. Çünkü sçlr, bireyde dış görüntünün neredeyse temelini oluşturur ve sç kybı yşndığı zmn ylnızc fiziksel değil ciddi mnd psikolojik sıkıntılr d görülebilmektedir.

[gllery ids="104419"]

Sç dökülmesi genetik sebeplerden dolyı olbileceği gibi birçok bşk sebeplerden dolyı d gerçekleşebilir. Sinir, stres, yorgunluk, hstlık, ilç kullnımı, gebelik ve doğum, çevresel fktörler gibi birçok öge sçlrın zyıflmsın, cnsız görünmesine ve dökülmesine sebebiyet verebilir.

< href="https://biobls.com/sc-tipine-gore-cozumler/koprk-dokulen">Koprk dökülen sçlr ise genellikle kuru sç tipine ship kişilerin krşıy kldığı bir dökülme türü olrk görülebilir. Sürekli boym işlemi gören sçlr ve çok fzl ısıy mruz kln sçlr koprk dökülmeye çok dh uygun bir hle gelir. Bu şekilde yıprnn sçlr yvş yvş uçlrdn yrılmy bşlr ve bu sçlr uçtn çekilmeye mruz kldığınd kopm meydn gelir.

Stresten Sç Dökülmesine Dikkt

Aşırı stresli bir yşm kişide stresten sç dökülmesi sorunu yşmsın sebep olur. Aşırı stresli bünyelerde sçlr koprk dökülür ve şırı strese eklenen sç dökülmesi stresi de dh olumsuz sonuçlr yşnmsın sebep olbilir.

Sç derisindeki kn dolşımını düzenlemek ve sç derisini nemlendirmek için zeytinyği ile sçlr bsit teknikler içeren msjlr ypılmsı sçlrın koprk dökülmesini engelleme kousund yrdımcı olur.

Bu trzd sç dökülmesine krşı onrıcı şmpun kullnımı tvsiye edilir. Biobls içerdiği minerller ve vitminler ile koprk dökülmeleri engeller, sçlrın onrılmsını destekleyerek sç tellerinin güçlendirilmesine yrdımcı olur. Böylelikle dh sğlıklı dh sğlm ypıdki güçlü sçlr elde edilir. Yıprnmış sçlr, Biobls’ın zengin ve yrrlı içeriği ile onrılır ve cnsız, güçsüz, solgun hlinden kurtulup prlk, yumuşk, ipeksi ve güçlü bir görünüm kznır.

< href="https://biobls.com/sc-tipine-gore-cozumler/koprk-dokulen">Sç dökülmesi, sebepleri doğru tespit edildiğinde önüne geçilmesi mümkün bir durumdur. Biobls sç dökülmesine krşı formülleriyle sçlrı korur ve sçlrın hk ettiği güzellik ile prlklığ ship olmsın olnk sğlr.

Yorum Yaz