Bayan Modern Saç Modelleri

Mary Katrantzou nun yandan saçları

Son Bahara damga vuracak saç modellerinden biri de Mary Katrantzou defilesinde gibi yandan ayrılıp, yarım toplanan saçlar. İlk bakışta fazla yapışmış izlenimi veren saçlara gün geçtikçe gözümüzü aldı.

Bayanların değişmez bakımı saç, saçlarımız bakımlı oldu mu kendimizi çok güzel hissederiz. Taylor swift bunlardan sadece birisi dünyanın tanıdığı Taylor swift sıkça değiştirdiği saç tarzıyla çok konuşuluyor. Yıllar içerisinde kapak kızı sanatçıyı değişik saç modelleriyle görmüşüzdür. Değişik saç modelleriyle de dünyada moda akımı yaratmıştır. En son kullandığı önleri küt kakül uçlarına doğru dalgalanan saçlarıyla dikkat çekmiş. Günümüz bayanlarına yeni bir model yaratmıştır. Yeni meşhur olduğu zaman sarı doğal dalgalı saçları ile çok uzun süre konuşulmuştu. Bu saç modeli de uzun süre dünyada yaygınlaşıp birçok bayan tarafından kullanıldı. Sadece yıllar içerisinde saçlarındaki bukleler biraz daha belirginleşti.

Taylor swift yılar içerisindeki saçlarındaki evrim dünyadaki çoğu bayanın modeli olmuştur.  Yarı toplanmış dalgalı saç modelini ünlü kapak kızı olan sanatçı kullanmıştır. Günümüzde birçok bayan ünlü sanatçıların saçlarını kendilerine uygulamışlardır. Taylor swift topuzu çok meşhur olup yıllarca topuz modeli yaygınlaşmıştır. Bu dünyaca meşhur bayan düz saçı çok az kullananlardan genelde dalgalı saçı tercih eder. Kendisine ve tipine düz saçtan ziyade dalgalı saç yakışmaktadır. Zaten bu bütün bayanlar için geçerlidir herkes kendine yakışan saçı kullanmalı. Kimseyi taklit edip yakışan yakışmayan saçı kullanıp komik duruma düşmemelidir.

Ünlü sanatçı Taylor swift dağınık toplanmış topuzlarıyla da çok ünlüdür. Hatta meşhur buklelerini şarkı söylerken çok fazla kullanmaktadır. Sanatçıya düz ve uzun saçta fazlasıyla yakışmaktadır. Ama sanatçı dalgalı saçı tercih eder dağınık toplanan bukleli topuzlarınıza büyük çiçekler kullanmak ta bir modadır. Tabi çiçekleri gün içinde kullanamayız gece giyeceğimiz kıyafetlerle kullanabiliriz. Gece bile kullanacağımız saçlarda yataktan kalkmış gibi dağınıklığı uygularsak çok daha çekici olabiliriz. Dağınık saç günün modası unutmayın ve her zaman kendinize yakışan saçı kullanın.

Bayan Modern Saç Modelleri Resimleri
bayan-saç-modelleri-2016-trendleri.jpg

2016-kadın-saç-kesim-modelleri1.jpg

cok-guzel-2016-bayan-kisa-sac-modelleri.jpg

facebook-kısa-saç-modelleri-bayan-2016.jpg

kisa-2016-bayan-sac-modelleri.jpg

2016-saç-kesim-modelleri-kadın.jpg

Bayan Modern Saç Modelleri_0.jpg

Bayan Modern Saç Modelleri_2.jpg

Yorum Yaz