Topuklu Sandalet Ayakkabı Modelleri

Aykkbının şık görünüşü kdr sunduğu rhtlığı d önem tşır. Topuklu sndlet ykkbı modelleri bu nlmd şıklıkl birlikte konforu d sunbilmektedir. Bu nedenle hnımlr ilkbhr ylrındn itibren sndlet ykkbılr yöneliyorlr. Günlük yşntının vzgeçilmezi oln ve hnımlrın sık tercih ettiği topuklu sndlet ykkbı modelleri yılınd yeni tsrımlrıyl hyrnlık uyndırmy devm edecek.

Gerek topuklu gerekse düz oln tüm sndletler yz ylrının rnıln ykkbı modellerinden oluyor. topuklu sndlet ykkbı modelleri de çok beğenilen ve ynı zmnd rhtlıkl kullnıln bir model. Bir yürüyüşte y d ktılcğınız her hngi bir toplulukt gönül rhtlığıyl tercih edebileceğiniz topuklu sndlet ykkbı modelleri topuk detyıyl klsik bir hvy bürünüyor. Bu nedenle özel dvetlerde de kullnılbilmekte. Günlük hytın dışın çıkmyı bşrn sndletleri yzımızın sonund inceleme imknı bulbilirsiniz.

Hemen tüm ykkbı mrklrının koleksiyonlrınd mutlk yer verdikleri topuklu khverengi sndlet modelleri yz mevsiminin en çok tercih edilen rengi oluyor. Khverengi y d krem rengi bir çnt modeliyle kombin edeceğiniz khverengi sndletler uçuş uçuş yzlık elbiselerinizin ltınd kendini trzıyl belli edecek. Topuğu syesinde spor ykkbı trzının dışın çıkn topuklu sndlet modelleri sizlere khverengi dışınd hoşunuz gidecek onlrc renk sunbiliyor. Bunlrdn en çok tercih edilen ikinci model ise siyh sndlet oluyor. Her renk ile kombin edilebilecek oln topuklu siyh sndlet ykkbı modelleri rengi syesinde dh klsik bir trzı simgeleyebilmekte. Ktılcğınız ortm göre seçebileceğiniz sndletlerle ortmın en şık bynı olurken ynı zmnd rht dımlr tbileceksiniz.

Topuklu sndlet ykkbı modelleri seçiminde dikkt edeceğiniz hususlrdn en önemlisi yklrınızın rhtlığı olcktır. Ayk sğlığınızı önemseyen mrklr sndlet tsrımlrınd rht ve esnek sndletler tsrlıyorlr. Renkleri dışınd modern detylrı d topuklu bordo sndlet ykkbı modelleri seçiminde önemli bir kriter oluyor. Bordo sndletlere genellikle ltın detylr çok ykışıyor ve zrfet ktıyor. Bu rengi siyh çntlrl kullnrk kombininize renk ktbilirsiniz.

Tüm mrklrın koleksiyonlrınd zevkinize uyum sğlyck topuklu sndlet ykkbı modelleri bulbilirsiniz. Fiytlr ise her mrknın kendi belirlediği rkmlrdn oluşmkt. Birbirinden modern sndletleri mğzlrı ziyret ederek y d mrklrın internet sitelerinden seçebilirsiniz.

[gllery ids="47637,47638,47639,47640,47641,47642,47643,47644,47645,47646,47647,47648"]

Yorum Yaz