Alın Yazım Dizisi Oyuncuları Ve Konusu

Kanal D’nin yeni sezon dizilerinden olan Alın yazım dizisi Eylül ayında başlıyor. Dizinin başrollerini oynayacak oyuncular ; Duygu Keser, Ozan Dağgez, Yeşim Gül, Orhan Aydın, Deniz Özlem Durmaz, Aziz Sarvan, Pelin Orhuner, Efecan Erdem, Zafer Demircan, Aykut Ünal, Mihriban Er, Kahraman Sivri, Ayberk Aladar, Özge Oldaç, Batuhan Sert ve Ecem Karavus paylaşacaklardır. Alı yazım Dizisi hafta için  hergün gündüz kuşağında ekranda olacak.

Dizinin yapımını Düş Gezginleri Film’in, yapımcılığını Nilgün Sağyaşar’ın üstlendiği, yönetmenliğini Canan Evcimen ve Atilla Cengiz’in yaptıkları dizinin senaryosunu da Ayça Mutlugil – Zeynep Alev Uzma – Necati Küçükazay – Arzu Birol – Zeynep Nilüfer Özçelik ve Serap Özgür kaleme alıyor. Alın Yazım dizisinin hikayesinde kıskançlık , hırslar ve delice sevdalar işlenmektedir. Alın Yazısı dizisinin yapımcısı Düş Gezginleri Film Yapım Dağıtım Hizm.A.Ş dir. Yapımcı Nilgün Sağyaşardır. Yönetmenliğini de  Canan Evcimen ve Atilla Cengiz yapmaktadır. Dizinin senaryosunu da Ayça Mutlugil – Zeynep Alev Uzma – Necati Küçükazay – Arzu Birol – Zeynep Nilüfer Özçelik ve Serap Özgür kaleme almaktadır.

Alın Yazısı dizisinin müzikleri ise Nail Yurtsever, Cem Tuncer’e aittir. Alın Yazısı Dizisinin biraz konusundan bahsetmek gerekirse aynen şöyle gelişmektedir.  Doğduğu gün yetimhaneye bırakılan, 8 yaşına kadar İstanbul’da, sonra da Eskişehir yetimhanelerinde büyüyen Asya, aslında çok büyük bir mirasın tek varisiydi. Ve bunu kendisi dahil kimseler bilmiyordu. Yıllar önce annesini doğum masasında kaybederek en büyük talihsizliği yaşayan Asya için hayat, başlangıcından itibaren zorluklarla geçmiştir.

Asya iki günlük bebekken babası Cevher’in yurt dışından ölüm haberi gelmiş, böylece Asya, amcası Levent ve yengesi Aysel’in eline kalmıştır. Cevher’in tek varisinin Asya olduğunu bilen Aysel, Levent’ten gizli, sevgilisi Kürşat’ı kullanarak hain bir plan hazırlamıştır.

Asya geç kalmadan yok edilecektir. Plan tıkır tıkır işler ve Aysel kaynının büyük servetine konar. Ama henüz onun da bilmediği bir şey vardır. Aysel, Asya’yı öldü bilmektedir. Oysa Kürşat, kızı bir yetimhaneye vermiş, hayatını adım adım takip etmiştir. Amacı günü gelince Asya’yı, Aysel’den intikam almak için kullanmaktır. Sürükleyici bir dizi olacak Alın Yazım dizisi.

Alın Yazım Dizisi Oyuncuları Ve Konusu ResimleriYorum Yaz