Oturma odası takımları

Eğer yeni eviniz için oturma odası takımları arıyorsanız, size çok iyi fikirler verebilirim. Hayalinizdeki doğru modelleri bulmanızda sizlere bu yazımda yardımcı olmaya çalışacağım. Aynı zamanda doğru kararları vermeniz için, uyumun olmasında da büyük fayda vardır. Bunun içinde birkaç pürüzü sizlerle paylaşmak isterim. oturma odası takımları ünlü tasarımcıların renkli model ve takımlarıyla süslenmiş. Aslında bu iş bence tamamen hayal gücünüze bağlı bir seçim. Her yeni çift evini en baştan hayal ederek tasarlar. Durum böyle olunca, aslında her çift bence bir dekorasyon uzmanıdır. Kendi rahatına göre oturma odası takımı yada diğer aksesuarları oluşturur. Bende sizlere hayalimde olan oturma odası modelleri hakkında bilgi vermek istiyorum.

Şimdi şöyle biraz yaslanıp, hayal kurma kısmına geçelim. Evinizin her odasını bitirip, kalan bu odayı nasıl dolduracağınız ile başlayalım. İşe badana ve boya ile başlamak en doğrusu. Odayı tamamlarken ilk düşünmeniz gereken bu detaya önem verin. Çünkü saatlerinizi burada geçirebilirsiniz. Huzurlu ve sakin bir ortamı yakalamak için doğru boya renklerini kullanmalı, hoş bir görüntüyü yakalamalısınız. Oturma odası tasarımları arasında yoğun olarak açık ve sade tonları tercih edebilirsiniz Böylece o aradığınız huzurlu ortama erişebilirsiniz. Bunun yanında oda başlangıcını kesinlikle elektronik eşya seçimi ile yapmalısınız. Neden diye soracak olursanız; en sık kullanılan ürünleri en başta düşünmek bence en doğrusu. Ben oturma odası için hoş bir projeksiyonu ve buna yakışır güçlü bir sinema sistemini tercih ediyorum. Bütçenize uygun bir plazma yada sistem kurabilir, bu özel odanızı şekillendirebilirsiniz. Tabi çoğu kişi oturma odası takımı için televizyonu eklemek istemiyor. Tamamen kütüphane ve kitap raflarıyla doldurmak isteyenler de var. Aslında bu da kulağa çok hoş geliyor. Düşünsenize klasik bir oturma odasının dışına çıkıp, kendi tasarımlarınız ile ilgi çekebilirsiniz. Bence bir tasarımcıdan yardım almak yerine, siz kendi oturma odalarınızı şekillendirebilirsiniz. Böyle olunca sürekli o oda içerisinde zaman geçirmek isteyeceksinizdir.

O kadar fazla alternatif ve o kadar fazla seçim yapma şansınız var ki, bu konuda sınır tanımayıp hayal edebileceğiniz her detayı ekleyebilirsiniz. Ben bir yazıda ancak birkaç aksesuardan bahsedebilirim. Bunu şekillendirmek tamamen sizin elinizde. Tabi uygun fiyatlarla sunulan takımları da tercih etmelisiniz. Oturma odası takımları modelleriyle beraber birçok markanın raflarında uygun kampanya ve fiyat aralıklarıyla sunuluyor. Önemli olan doğru markayı seçebilmektir.

Gerek oturma odası takımları koleksiyonlarında, gerekse hemen her ev dekorasyonu ürününü bulabileceğiniz markaları ben sırasıyla sizlere sunmak isterim. İstikbal, Bellona, Ikea, Çilek, Koçtaş, Tekzen markalarının mağazalarını ziyaret ederek burada bulunan uygun fiyatlardan da yararlanabilirsiniz. Ben oturma odası fiyatları olarak değil de, daha çoksezonunda tasarımcıların oluşturduğu modelleri sizlere yansıtmak istedim. Gelin şimdi hep beraber bu modellere göz atalım ne dersiniz?

Oturma odası takımları ResimleriYorum Yaz