Faik Sönmez elbise modelleri

Fik Sönmez mrksı mğzlrınd hzırldığı büyük beden elbise modelleri tsrımlrıyl dındn sıkç söz ettiriyor. Oluşturduğu koleksiyonlrınd hli hzırd çok fzl butiğin olduğunu söyleyebiliriz. Sdece büyük beden tsrımlrı d değil, yeni sezond oluşturduğu şık elbise modelleriyle her byn trfındn büyük ilgi görüyor. Fik Sönmezelbise modelleri koleksiyonun sizlerle berber birz göz tlım.

Mrknın dh çok büyük beden tsrımlrındn bhsetmek istiyorum. Çünkü bu tsrımlrın önemli olduğunu söyleyebilirim. Bunun nedeni büyük beden elbise koleksiyonunun çok sık bulunmmsındn kynklnıyor. Her mğzy girdiğinizde büyük beden elbise modellerini bulmybilirsiniz. Anck Fik Sönmez elbise butiklerinde bu tsrımlrı sıkç görmek mümkün. Modellerde iddilı konsept dışınd dh çok sde oln elbiselerin olduğunu söyleyebiliriz. Bu elbiseler krem rengi tsrımlrın ynınd çiçek deseniyle süslenmiş modellerden oluşuyor. Zten bynlr mrknın mğzlrınd bu trz butikleri rıyorlr. Fik Sönmez elbise modelleri rsınd d yrıclıklı bir şekilde oluşturuln bu tsrımlr d ilgiyle krşılnıyor. Benim dikktimi çeken en iyi tsrım skılı elbise modelleri oldu. Görsellerde de bu tsrımı inceleyebilirsiniz. Beyz renk tonlrıyl oluşturulmuş, yksı düz oln bu butiğe mutlk göz tmlısınız. Bence Fik Sönmezelbise koleksiyonund en idelinin bu renk ile oluşturuln tsrım olduğunu söyleyebilirim. Nedenini hepiniz merk ediyorsunuz değil mi? Evet bu nedeni çıklmk d fyd vr. Büyük beden elbise modellerini oluşturn birçok mrk, tsrımlrınd iddilı ve frklı bir modeli oluşturmuyor. Hele ki skılı bir büyük beden elbise görmek hyl gibi birşey. Fik Sönmez elbise koleksiyonund bu tsrımlr sıkç vr. Büyük beden tsrımlrı tercih etmek zorund klsnız bile birz iddilı olnın yönelebilirsiniz. Mrknın her butiğinde yrı bir şekilde işlenen bu tsrımlr, ilginizi çekecektir. Modelleri tek tek tnıtmktn yn değilim. Birz d görselleri inceleyerek kendi seçimlerinizi ypmlısınız.

Geçtiğimiz sezon Trendyol lışveriş sitesinde mrknın bu butiklerine sıkç rstlıyorduk. Bu sezon d birkç kez butikleri incelediğimi söyleyebilirim. Fik Sönmez elbise fiytlrı bu tür sitelerde birz dh uygun. Mrknın mğzlrınd d kmpnylr hiç bitmiyor. Cnlı olrk ürünleri denemek isteyenler, Fik Sönmez mğzlrın yönelebilir. Hdi şimdi birz d bu koleksiyon göz tlım. Ne dersiniz?

[gllery columns="2" ids="3950,3951,3952,3953,3954,3955,3956,3957,3958,3959,3960,3961,3962,3963,3964,3965" size="lrge"]

Yorum Yaz