Faik Sönmez elbise modelleri

Faik Sönmez markası mağazalarında hazırladığı büyük beden elbise modelleri tasarımlarıyla adından sıkça söz ettiriyor. Oluşturduğu koleksiyonlarında hali hazırda çok fazla butiğin olduğunu söyleyebiliriz. Sadece büyük beden tasarımları da değil, yeni sezonda oluşturduğu şık elbise modelleriyle her bayan tarafından büyük ilgi görüyor. Faik Sönmezelbise modelleri koleksiyonuna sizlerle beraber biraz göz atalım.

Markanın daha çok büyük beden tasarımlarından bahsetmek istiyorum. Çünkü bu tasarımların önemli olduğunu söyleyebilirim. Bunun nedeni büyük beden elbise koleksiyonunun çok sık bulunamamasından kaynaklanıyor. Her mağazaya girdiğinizde büyük beden elbise modellerini bulamayabilirsiniz. Ancak Faik Sönmez elbise butiklerinde bu tasarımları sıkça görmek mümkün. Modellerde iddialı konsept dışında daha çok sade olan elbiselerin olduğunu söyleyebiliriz. Bu elbiseler krem rengi tasarımların yanında çiçek deseniyle süslenmiş modellerden oluşuyor. Zaten bayanlar markanın mağazalarında bu tarz butikleri arıyorlar. Faik Sönmez elbise modelleri arasında da ayrıcalıklı bir şekilde oluşturulan bu tasarımlar da ilgiyle karşılanıyor. Benim dikkatimi çeken en iyi tasarım askılı elbise modelleri oldu. Görsellerde de bu tasarımı inceleyebilirsiniz. Beyaz renk tonlarıyla oluşturulmuş, yakası düz olan bu butiğe mutlaka göz atmalısınız. Bence Faik Sönmezelbise koleksiyonunda en idealinin bu renk ile oluşturulan tasarım olduğunu söyleyebilirim. Nedenini hepiniz merak ediyorsunuz değil mi? Evet bu nedeni açıklamak da fayda var. Büyük beden elbise modellerini oluşturan birçok marka, tasarımlarında iddialı ve farklı bir modeli oluşturmuyor. Hele ki askılı bir büyük beden elbise görmek hayal gibi birşey. Faik Sönmez elbise koleksiyonunda bu tasarımlar sıkça var. Büyük beden tasarımları tercih etmek zorunda kalsanız bile biraz iddialı olanına yönelebilirsiniz. Markanın her butiğinde ayrı bir şekilde işlenen bu tasarımlar, ilginizi çekecektir. Modelleri tek tek tanıtmaktan yana değilim. Biraz da görselleri inceleyerek kendi seçimlerinizi yapmalısınız.

Geçtiğimiz sezon Trendyol alışveriş sitesinde markanın bu butiklerine sıkça rastlıyorduk. Bu sezon da birkaç kez butikleri incelediğimi söyleyebilirim. Faik Sönmez elbise fiyatları bu tür sitelerde biraz daha uygun. Markanın mağazalarında da kampanyalar hiç bitmiyor. Canlı olarak ürünleri denemek isteyenler, Faik Sönmez mağazalarına yönelebilir. Hadi şimdi biraz da bu koleksiyona göz atalım. Ne dersiniz?

Faik Sönmez elbise modelleri ResimleriYorum Yaz