Askılı gelinlik modelleri

Sıcak bahar esintilerinin ve güneşin sıcaklığını hissetmeye başladığımız bu günler ile birlikte yavaş yavaş düğün sezonu da açılmaya başladı. Düğün sezonu, gelin adayları için hem çok mutlu olacakları hem de büyük stres yaşayacakları bir dönem. Yüzlerce gelinlik modeli arasında hem şıklık sağlayacak hem de içinde rahat hissettirecek gelinliği bulmak zorlu bir süreç. Gelin adayları için şık modellerden biri de askılı gelinlik modelleri

Gelinlerin düğünlerinde rahat hareket etmesini sağlamaktan başka daha şık ve zarif bir görüntü yakalamaya da yarayan askılı gelinlikler 2013 yılında da gelinlik modelleri arasında yerini aldı. gelinlik modasına uygun olarak hazırlanan  askılı gelinlik modelleri bir çok şekilde dizayn edilerek her zevke hitap edilecek hale getirilmiş. Dantelin zarafetinin gelinlik ile bir araya getirilmesinin mükemmel sonuçları askılı gelinlik modellerinde de kullanılmış. Yalnızda dantel ile oluşturulmuş ince askılar değil, büyük dantellerin göğüs bölgesine doğru yayılması ile zarif ve göz alıcı, ihtişamlı görüntüler elde edilmiş. Yoğun dantellerden, zarif ve daha ince dantellere, Fransız dantelinin narinliğine kadar bir çok seçeneğe gelin adaylarının zevkine sunulmuş. Dantelden hoşlanmayanlar veya daha farklı şeyler arayanlar içinde askılı gelinlik tasarımları arasında tüllerden oluşturulan modeller de mevcut. Tüller ile birlikte yaratılan modeller işlemelerden uzak tutularak gelinlik modellerinde abartıdan uzak durularak, tülün bulunduğu omuzlara ilgi çekilmiş. Güzel ve geniş omuzlara sahip gelin adayları için, vücutlarına tam oturan gelinliklerde bu tüllü askılar şık ve dikkat çekici aynı zamanda doğal bir görüntü yakalamalarına yardımcı olabilir.

Boyundan askılı gelinlikler deyılında karşımıza tekrar çıkıyor. Kalın askılar yerine gümüş askılar ile oluşturulan boyundan askılı gelinlik modelleri de yılın gelinlik trendleri arasında kendisini gösteriyor. Zarif bir sırt dekoltesi tercih eden gelin adayları için dekoltede ölçüyü yakalamak adına iyi bir seçenek olan boyundan askılı gelinlik modellerinde de tüller ve danteller gümüşün yanı sıra kullanılmış. Askılı gelinlik modelleri yılında da şık ve zarif aynı zamanda geleneksellik ile modaya uygunluğu bir arada üstlerinde taşımak isteyen gelin adayları için bol seçenekler ile düğün sezonuna girdiğimiz bu günlerde gelinlerin gözdesi olmaya aday.

Askılı gelinlik modelleri ResimleriYorum Yaz