Bayan Parmak Arası Terlik Modelleri

Herkes yaz sezonunda terlik giymeyi çok rahat buluyor ve ayakları da rahat olduğu için keyif alıyor. Sevilerek giyilen bir yazlık ürün olduğu için de birçok marka terlik modelleri üzerinde çalışıyor ve hummalı bir çalışma sonucu birbirinden şık terlik modelleri piyasaya sürüyorlar. Terliğin bu kadar çok tercih edilme sebebi ayağı açıkta bırakması ve rahat hareket etmeyi yani hareket özgürlüğünü sağlamasıdır. Ayağı çok fazla açıkta bıraktığı için en çok tercih edilen terlik türü parmak arası terlik modelleri oluyor. Eğer giymekte olduğunuz terlik türü parmak arası ise seçim yaparken dikkat etmeniz de fayda var. Evet, bu sene de modaya uygun çok fazla terlik var. bayan parmak arası terlik modelleri Bayanların gözlerini kamaştırıyor olabilir ama unutulmaması gereken noktalar da var. Bayanlar terlik seçiminde modaya dikkat ediyor şık olsun güzel dursun ayağımda diyor ama bir noktayı unutuyor ki o da sağlığa uygun olup olmadığıdır.

Birbirinden şık ve çekici sandaletler giymenizde hiçbir sıkıntı yok ama siz de bir sıkıntı yaşamak istemiyorsanız ve herhangi bir sağlık problemi ile uğraşmak istemiyorsanız ayağınıza dair ne aldığınıza nerden ve ne marka aldığınıza dikkat edin.Moda anlayışının farklı şekillerde algılandığı bu son dönemlerde herkes kendinin modacısı durumunda ve ben de kendi modacım olduğuma göre bayan terlik konusunda gözlemlerimi söyleyeceğim. Eskiden bayanlar terliklerde düztaban olma özelliğine bakarlar ve böyle tipte terlikleri tercih ederlerdi.

Ancak şimdilerde topuklu terlik modelleri giymeyi tercih ediyorlar. Dolgu topuk dediğimiz topuk özelliğine sahip olan terlikler sokakta bile bayanların ayağında görür olduk. Ancak orta yaşlı bayanlara mantar topuk ne terlik ne de ayakkabı yakıştırıyorum. Her yaşın farklı bir giyim tarzı olmalı fikrine saygı duysam da dolgu topuk yaşlı bayanlara yakışmıyor. O yaşlara gelsem bende topuklu bir şey giyeceğimi sanmıyorum. Herkes kendine yakıştırdığı şeyi giyebilir ancak modaya uygun olmak kaydı ile.

Bayan Parmak Arası Terlik Modelleri ResimleriYorum Yaz