Bayan saat modelleri

Bayanlar için zamanı takip etmekten ziyade kıyafetlerin tamamlayıcısı olarak görülen saatleryılında tasarımları ile göz dolduruyor. bayan saat modelleri tasarımlarındaki zıtlıklar ile bayanların hemen hemen her türlü kıyafeti ile uyum sağlayacak seçenekler sunuyor.

En şık bayan saat modellerinde spor ve klasik ayrımındaki vurgunun oldukça hafiflediğini görmek mümkün. Saatler hem spor zevklere hem de zarif şık ve klasik görüntüyü aynı anda sunan zıt ama aykırı durmayan tasarımlara sahip. Yalnızca tarzlarındaki farklılık ile değil kordonlarında ki değişiklikler ile de bayan saat modelleri bayanların şıklıklarını tamamlayacak. Kordonlarda dantel kullanımı bu yılın saat modelleri arasında şimdiden yerini aldı. Bu farklı dokunuş ile de yetinilmemiş saatler için cıvıl cıvıl renk seçenekleri saat sever bayanlar için raflarda yerini aldı.

bayan saat modasında gümüş rengi yine favori olmakla birlikte, altın görünümlü saatlerde sezonun trendleri arasında görünüyor. Daha çok klasik görüntüyü çağrıştıran altın tonlarındaki saatlerin yanı sıra deri kordonlara sahip saat seçenekleri sezonun saat modelleri arasında yer alıyor.

bayan kol saati modelleri arasında dikkat çeken bir diğer ayrıntı ise, bayanların şıklığına şıklık katacak olan taşlı kordonlar. Taşlı kordonlara sahip saatler ile gerek özel davetler gerekse gece eğlenceleri kombinlerinizi tamamlamanız mümkün.

Bu yılda son zamanlarda olduğu gibi kinetik saat modelleri bayanların ilgisini çekmeye devam edecek. Kinetik saatlerin şeffaf kadranlarının arkasında görülen saat mekanizması son yıllarda olduğu gibiyılında da revaçta. Kinetik saatlerin hoş görünümünün yanı sıra pil sorununu da ortadan kaldırması kullanış açısından da ayrı bir kolaylık sağlamakta. bayan kol saati modelleri hem şık olup hem de pil derdi ile uğraşmak istemeyen bayanlar için kinetik saat seçeneğini de sunuyor.

Şıklığın tamamlayıcısı olan bayan kol saatleri fiyatları ile de ilgi çekiyor. Pahalıdan biraz daha ucuz diyebileceğimiz kol saatlerine, taksit seçenekleri ile birlikte sahip olmanız günümüzde çok daha kolay. Saat modasının büyümesi ile birlikte her bütçeye hitap eden saat modelleri bulmak mümkün. Hem zevkinize hem de sezonun saat modasına uygun saatleri bütçenizi sarsmadan edinebilirsiniz.

Bayan saat modelleri ResimleriYorum Yaz