SELÜLİTTE KESİN ÇÖZÜM

Yz mevsiminin gelmesiyle birlikte grdıroplrd şortlr, eteklere yer çmnın zmnı d geldi. Anck bcklrdki portkl kbuğu görüntüsü, giyim tercihlerimizi bir kez dh gözden geçirmemize neden olbiliyor. Clinimed Dermtoloji, Medikl Estetik ve Plstik Cerrhi Kliniği ise biz kdınlr selülitlerden kurtulmnın en kıs ve en kesin yollrını sunuyor. Esr Özü bek esr@bestylemgzine.com Hzirn yı. kdınlr için ttile hzırlık nlmın d geliyor. Özlemle beklediğimiz ttili hylimizdeki vücutl krşılmk için de kbusumuz oln selülitlerden kurtulmmız gerekiyor. Özgürce giyinmemiz konusund ciddi tehditler oluşturn selülitler yüzünden kıs etek, şort y d elbise ne yzık ki hiç de düşündüğümüz gibi ykışmıyor. Bu nlmd bizleri tepeden tırnğ hzırlyn Clinimed Dermtoloji, Medikl Estetik ve Plstik Cerrhi Kliniği, selülit tedvisi için çok özel bir progrmlr sunuyor. Dermtolog Uzm. Dr. Elif Ebru Güner’in yptığı çıklmlr göre, uygulnn 3 frklı selülit progrmı syesinde sdece 1 y gibi kıs bir sürede gözle görülür ölçüde kurtulbilmek mümkün! VelShpe III mucizesi Son yıllrın en trend güzellik ve bkım yöntemi olrk kbul edilen VelShpe III. rdyo frekns, infred, vkum ve meknik msj şeklinde dört sistemi bir rd bulundurrk vücudunuz kombine bir bkım gerçekleştiriyor. Bölgesel incelme, sıkılşm görümünü hfifletmek konusund son derece etkili oln bu tedvi yöntem, cilt klitesini de rtırrk klıcı güzelliğe ship olmnızı sğlıyor. PDA onylı, elos teknolojisi ile vkum teknolojisini birleştiren ilk ve tek tedvi yöntemi oln VelShpe III. 10 yılı şkın bir süre boyunc ypıln klinik çlışmlr, tüm dünyd gerçekleştirilmiş 5 milyondn fzl bğımsız tedvi ile destekleniyor. Son derece konforlu oln bu yöntem, kızılötesi ışık ile dokuyu 5 mm derinliğe kdr ısıtıyor, rdyo freknslrı ile 2 mm ile 20 mm derinliğe kdr ısı noktlrını eşit şekilde yyıyor ve dh sonrsınd uygulnn vkum ile dolşımı rttırıp ısının etkisini kuwetlendiriyor. Meknik msj koljen ve elstin hücreleri uyrılıyor ve bu uyrı dh çok koljen ve elstin hücre üretimi sğlıyor.

Bunun sonucu olrk ciltte sıkılşm sğlnıyor yrıc selülit görünümünün de zlmsınd son derece etkili oluyor. Sens syısı ise problemin genişliği, göründüğü bölge ve selülitin derecesine bğlı olrk değişiklik gösterse de ilk senstn itibren gözle görülür frklılık hissediliyor. Özellikle yz ylrını kbus çeviren selülitlerden sğlıklı ve hızlı bir şekilde kurtulmnın bir diğer yolu ise Alidy tedvi yönteminden geçiyor. Cilt düzensizliklerinin tedvi ve iyileştirilmesini sğlyn. selülit lnındki en son rştırmlrın sonucund bulunmuş oln bu yöntem, özel solüsyonlrın cilt ltın enjekte edilerek selulitlerin giderilmesini ve selülite sebep oln problemlerin ortdn klkmsını sğlıyor. Sens syısı, problemin genişliği, göründüğü bölge ve selülitin derecesine bğlı olrk değişiklik gösteriyor. Gözle görünür sonuçlrın edilrr 7-12 ortlm tedvi sensı gerekiyor. FDA onylı güvenilir bir ürün oln Alidy ile kıs hylinizdeki pürüzsüz bcklr ulşmnın keyfini çıkrcksınız. Medikl estetiğin teknoloji hriksı V Shpe – RF + Medikl estetik için geliştirilmiş en son teknolojiyi kullnrk uygulnn V Shpe yöntemi, selülit. yğlnm, srkm sorunlrının kesin çözümünde ve vücudun yeniden «S şekillendirilmesinde en hızlı, etkin. , 1 klıcı ve kesin tedvi olnğı sğlıyor. ;Â Yğ hücrelerinin prçlnıp dışrı ffl tılmsını sğlyn ultrson ve rdyo frekns teknolojileri tek sistemde, eşzmnlı olrk kullnılıyor.

Ultrson. yni kustik ses dlglrı yğ hücrelerinin zrlrını kesiyor, yğlr prçlnıyor. Bu prçlnm sonucund yğ hücreleri serbest yğ sitlerine dönüşüyor. Ultrson sonrsınd ise rdyo frekns çığ çıkn yğlrı vücuttn trken cilde sıkılığını d geri veriyor. Yüksek freknsl verilen özel kustik ses dlgln, cilt ltı dokusunu yüksek ısı ile uyrrk koljen üretimini rtırıyor. Uygulm sonrsınd ise hytınız dh sıkı, dh ince, dh pürüzsüz bir vücut ve selülitsiz bir şekilde devm Hytınızın bşrolü su olsun! En modern selülit tedvisi uygulmlrının ynı sır günlük lışknlıklrımız d dikkt etmemiz gerekiyor. Dermtolog Uzm. Dr. Elif Ebru Güner. “Günde 2-2,5 litre su içmeli, mümkün mertebe khve, kol gibi kfein içerikli içeceklerden uzk durmlı, bol bol meyve ve sebze tüketmeliyiz. Ayrıc hftd en z 2 gün 40 dkikdn z olmmk kydıyl yürüyüş ypmlıyız. 1 y boyunc beslenmemize dikkt ederek, bol bol yürüyüş yprk ve bkımlrımızı ihml etmeyerek portkl kbuğu görünümünü kışın ksvetiyle birlikte geride bırkbiliriz.” tvsiyelerinde bulunuyor.

[gllery ids=""]

Yorum Yaz