SELÜLİTTE KESİN ÇÖZÜM

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte gardıroplarda şortlara, eteklere yer açmanın zamanı da geldi. Ancak bacaklardaki portakal kabuğu görüntüsü, giyim tercihlerimizi bir kez daha gözden geçirmemize neden olabiliyor. Clinimed Dermatoloji, Medikal Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği ise biz kadınlara selülitlerden kurtulmanın en kısa ve en kesin yollarını sunuyor. Esra Özü bek [email protected] Haziran ayı. kadınlar için tatile hazırlık anlamına da geliyor. Özlemle beklediğimiz tatili hayalimizdeki vücutla karşılamak için de kabusumuz olan selülitlerden kurtulmamız gerekiyor. Özgürce giyinmemiz konusunda ciddi tehditler oluşturan selülitler yüzünden kısa etek, şort ya da elbise ne yazık ki hiç de düşündüğümüz gibi yakışmıyor. Bu anlamda bizleri tepeden tırnağa hazırlayan Clinimed Dermatoloji, Medikal Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği, selülit tedavisi için çok özel bir programlar sunuyor. Dermatolog Uzm. Dr. Elif Ebru Güner’in yaptığı açıklamalara göre, uygulanan 3 farklı selülit programı sayesinde sadece 1 ay gibi kısa bir sürede gözle görülür ölçüde kurtulabilmek mümkün! VelaShape III mucizesi Son yılların en trend güzellik ve bakım yöntemi olarak kabul edilen VelaShape III. radyo frekans, infared, vakum ve mekanik masaj şeklinde dört sistemi bir arada bulundurarak vücudunuza kombine bir bakım gerçekleştiriyor. Bölgesel incelme, sıkılaşma görümünü hafifletmek konusunda son derece etkili olan bu tedavi yöntem, cilt kalitesini de artırarak kalıcı güzelliğe sahip olmanızı sağlıyor. PDA onaylı, elos teknolojisi ile vakum teknolojisini birleştiren ilk ve tek tedavi yöntemi olan VelaShape III. 10 yılı aşkın bir süre boyunca yapılan klinik çalışmalar, tüm dünyada gerçekleştirilmiş 5 milyondan fazla bağımsız tedavi ile destekleniyor. Son derece konforlu olan bu yöntem, kızılötesi ışık ile dokuyu 5 mm derinliğe kadar ısıtıyor, radyo frekansları ile 2 mm ile 20 mm derinliğe kadar ısı noktalarını eşit şekilde yayıyor ve daha sonrasında uygulanan vakum ile dolaşımı arttırıp ısının etkisini kuwetlendiriyor. Mekanik masaj kolajen ve elastin hücreleri uyarılıyor ve bu uyarı daha çok kolajen ve elastin hücre üretimi sağlıyor.

Bunun sonucu olarak ciltte sıkılaşma sağlanıyor ayrıca selülit görünümünün de azalmasında son derece etkili oluyor. Seans sayısı ise problemin genişliği, göründüğü bölge ve selülitin derecesine bağlı olarak değişiklik gösterse de ilk seanstan itibaren gözle görülür farklılık hissediliyor. Özellikle yaz aylarını kabusa çeviren selülitlerden sağlıklı ve hızlı bir şekilde kurtulmanın bir diğer yolu ise Alidya tedavi yönteminden geçiyor. Cilt düzensizliklerinin tedavi ve iyileştirilmesini sağlayan. selülit alanındaki en son araştırmaların sonucunda bulunmuş olan bu yöntem, özel solüsyonların cilt altına enjekte edilerek selulitlerin giderilmesini ve selülite sebep olan problemlerin ortadan kalkmasını sağlıyor. Seans sayısı, problemin genişliği, göründüğü bölge ve selülitin derecesine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Gözle görünür sonuçların edilrr 7-12 ortalama tedavi seansı gerekiyor. FDA onaylı güvenilir bir ürün olan Alidya ile kısa hayalinizdeki pürüzsüz bacaklara ulaşmanın keyfini çıkaracaksınız. Medikal estetiğin teknoloji harikası V Shape – RF + Medikal estetik için geliştirilmiş en son teknolojiyi kullanarak uygulanan V Shape yöntemi, selülit. yağlanma, sarkma sorunlarının kesin çözümünde ve vücudun yeniden «S şekillendirilmesinde en hızlı, etkin. , 1 kalıcı ve kesin tedavi olanağı sağlıyor. ;Â Yağ hücrelerinin parçalanıp dışarı ffl atılmasını sağlayan ultrason ve radyo frekans teknolojileri tek sistemde, eşzamanlı olarak kullanılıyor.

Ultrason. yani akustik ses dalgaları yağ hücrelerinin zarlarını kesiyor, yağlar parçalanıyor. Bu parçalanma sonucunda yağ hücreleri serbest yağ asitlerine dönüşüyor. Ultrason sonrasında ise radyo frekans açığa çıkan yağları vücuttan atarken cilde sıkılığını da geri veriyor. Yüksek frekansla verilen özel akustik ses dalgalan, cilt altı dokusunu yüksek ısı ile uyararak kolajen üretimini artırıyor. Uygulama sonrasında ise hayatınıza daha sıkı, daha ince, daha pürüzsüz bir vücut ve selülitsiz bir şekilde devam Hayatınızın başrolü su olsun! En modern selülit tedavisi uygulamalarının yanı sıra günlük alışkanlıklarımıza da dikkat etmemiz gerekiyor. Dermatolog Uzm. Dr. Elif Ebru Güner. “Günde 2-2,5 litre su içmeli, mümkün mertebe kahve, kola gibi kafein içerikli içeceklerden uzak durmalı, bol bol meyve ve sebze tüketmeliyiz. Ayrıca haftada en az 2 gün 40 dakikadan az olmamak kaydıyla yürüyüş yapmalıyız. 1 ay boyunca beslenmemize dikkat ederek, bol bol yürüyüş yaparak ve bakımlarımızı ihmal etmeyerek portakal kabuğu görünümünü kışın kasvetiyle birlikte geride bırakabiliriz.” tavsiyelerinde bulunuyor.

SELÜLİTTE KESİN ÇÖZÜM Resimleri
SELÜLİTTE KESİN ÇÖZÜM_8.jpgSELÜLİTTE KESİN ÇÖZÜM_19.jpgSELÜLİTTE KESİN ÇÖZÜM_0.jpg

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz