Uzun ceket modelleri

Montlardan yavaş yavaş uzaklaşmaya başladığımız günlerin hayat kurtarıcı parçalarından biri olan uzun ceket modelleri yeni sezon ile mağaza vitrinlerini de süslemeye başladı.

Çeşitli modellerde uzun ceketler bulabileceğiniz bu sezonun öne çıkan modeli ise daha çok salaş görünen modeller. Vücudu tamamen saran modellerden daha çok salaş ceket modelleri almanız sizi modaya daha uygun bir görünüme kavuşturacaktır. Yani tam sizin bedeninize göre olan bir ceket yerine biraz daha dökümlü olanları tercih etmeniz gerekiyor bu sezon.

Hırka görünümüne sahip uzun ceketleri isterseniz taytlarınız ile kombinlersiniz, isterseniz skinny pantolonlarınız ile kombinlersiniz. Tercih tamamen sizin zevkinize ve o gün kendinizi nasıl hissettiğiniz ile alakalı. Rahat ama şık olmak istediğiniz günler için babet, tayt ve uzun ceket kombini çok güzel bir seçenek olabilir. Rahatlıktan ziyade daha şık bir görünüm içinse skinny bir jean, topuklu ayakkabı ve uzun ceket tercih edebilirsiniz.

Boyfriend olarakta adlandırılan uzun ceketler ile farklı tarzlar da yaratabilirsiniz. Yalnızca tayt ve pantolon ile değil etekler ile de uzun ceketlerinizi kullanabilirsiniz. Farklılık için ise bayan uzun ceket modelleri arasında bebe, hakim ve geniş yakalara sahip uzun ceketlerden deneyebilirsiniz.

Mini etek giymeyi seven hanımlar için, mini etekleri hemen hemen aynı boylarda giyecekleri uzun ceketler şıklıklarını gizemli bir hale getirerek dikkat çekiciliklerini arttırabilir. Daha çok hırka gibi görünen uzun örgü ceketler de bu sezonun değişik modelleri arasında yer alıyor.

Maskülen bir görüntü yakalamanıza yardımcı olabilecek uzun ceket modelleri arasında uzun blazer ceketler de yer alıyor. Kısa boylarda görmeye alışık olduğumuz blazer ceketler, uzun halleri ile daha şık ve daha modern görünüyor.

Portföy çanta ve topuklu ayakkabılar ile çok şık bir kombinasyon oluşturan uzun bayan ceket modelleri arasında tamamen sokak modasına uyum sağlamış görünen kot ceket görünümlü modeller de oldukça ilgi çekici görünüyor. Ayrıca deri detaylara sahip uzun ceketlerde uzun ceket modelleri arasında özellikle gece gezmelerini seven hanımlar için güzel bir alternatif oluşturuyor. Hem gece hem gündüz giyilebilecek bu yılki ceket modası renk seçenekleri ile de dikkat çekecek.

Uzun ceket modelleri ResimleriYorum Yaz