Armine eşarp modelleri

Tesettürlü bynlrın tercih ettiği Armine eşrp modelleri ile’nın en güzel modellerini sunuyor. Frklı modelleri ve ilgi çekici desenleri ile kplı bynlrın sevdiği mrklrdn bir tnesi oln Armine eşrplrınd yeni trendlere ve en sevilen modellere yer veriyor. Siz de eşrp modellerini ykındn görmek ve Armine eşrp koleksiyonunu ykındn tnımk isterseniz buryı tkip edebilirsiniz.

Armine eşrp modellerinde her ksesur için önemli oln renkler yer lıyor. Her yş hitp eden ve özellikle kplı bynlrın kullndığı mrklrdn bir tnesi oln prlk kumşlr en sık kullnıln ve renkleri dh belirgin hle getiren özelliklerden bir tnesi. Sten y d ipek krışımlı kumşlrın kullnıldığı modellerde pstel tonlr dhil olmk üzere her rengi dh cnlı ve prlk görebiliyorsunuz. Kullncğınız kıyfete göre de renk seçimi ypbileceğiniz eşrplrınd pudr, khverengi, yeşil, mvi, siyh gibi renkler ğırlıklı olrk kullnıln renklerdir. Bunun ynı sır tek renk y d desenli olrk d frklı modeller sunuluyor.

Koleksiyonlrınd kenr desenli modellere ğırlık veriyor. Bu şekilde hem tek renk olrk hem de desenli bir eşrp olrk Armine eşrp koleksiyonunu kullnbiliyorsunuz. Kenr desenler son zmnlrın en mod eşrp tsrımlrı rsınd yer lıyor ve her yş bynın sevdiği modellerden bir tnesi. Bu nedenle seçimlerinizde kenr işlemeli Armine eşrplrın yer verebiliyorsunuz. Mrknın ürünlerinde dikkt edilen konulrdn bir tnesi de elbette klitesi.

Eşrp seçimi yprken modeli ve rengi kdr klitesi de önemli oluyor. Çünkü eşrp bğlm şekilleri eşrbın dh çbuk yıprnmsın ve kırışmsın neden olbiliyor. Anck Armine eşrp modellerinde kırışıklık y d yıprnm pyı dh zdır. Eğer çok sık kullndığınız bir model koleksiyonun dhilse uzun süre bozulmdn kullncğınızı bilirsiniz. Eşrplrd tıpkı kıyfetler gibi her zmn kullncğınızı bir y d iki prçnın olmsı gereken eşylrdır. Bu nedenle 2016 koleksiyonunu incelerken her zmn kullnbileceğiniz prçlrı yırmyı d unutmyın. Kombinlemek de size klmış.

[gllery ids=""]

Yorum Yaz