Armine eşarp modelleri

Tesettürlü bayanların tercih ettiği Armine eşarp modelleri ile’nın en güzel modellerini sunuyor. Farklı modelleri ve ilgi çekici desenleri ile kapalı bayanların sevdiği markalardan bir tanesi olan Armine eşarplarında yeni trendlere ve en sevilen modellere yer veriyor. Siz de eşarp modellerini yakından görmek ve Armine eşarp koleksiyonunu yakından tanımak isterseniz burayı takip edebilirsiniz.

Armine eşarp modellerinde her aksesuar için önemli olan renkler yer alıyor. Her yaşa hitap eden ve özellikle kapalı bayanların kullandığı markalardan bir tanesi olan parlak kumaşlar en sık kullanılan ve renkleri daha belirgin hale getiren özelliklerden bir tanesi. Saten ya da ipek karışımlı kumaşların kullanıldığı modellerde pastel tonlar dahil olmak üzere her rengi daha canlı ve parlak görebiliyorsunuz. Kullanacağınız kıyafete göre de renk seçimi yapabileceğiniz eşarplarında pudra, kahverengi, yeşil, mavi, siyah gibi renkler ağırlıklı olarak kullanılan renklerdir. Bunun yanı sıra tek renk ya da desenli olarak da farklı modeller sunuluyor.

Koleksiyonlarında kenar desenli modellere ağırlık veriyor. Bu şekilde hem tek renk olarak hem de desenli bir eşarp olarak Armine eşarp koleksiyonunu kullanabiliyorsunuz. Kenar desenler son zamanların en moda eşarp tasarımları arasında yer alıyor ve her yaş bayanın sevdiği modellerden bir tanesi. Bu nedenle seçimlerinizde kenar işlemeli Armine eşarplarına yer verebiliyorsunuz. Markanın ürünlerinde dikkat edilen konulardan bir tanesi de elbette kalitesi.

Eşarp seçimi yaparken modeli ve rengi kadar kalitesi de önemli oluyor. Çünkü eşarp bağlama şekilleri eşarbın daha çabuk yıpranmasına ve kırışmasına neden olabiliyor. Ancak Armine eşarp modellerinde kırışıklık ya da yıpranma payı daha azdır. Eğer çok sık kullandığınız bir model koleksiyonuna dahilse uzun süre bozulmadan kullanacağınızı bilirsiniz. Eşarplarda tıpkı kıyafetler gibi her zaman kullanacağınızı bir ya da iki parçanın olması gereken eşyalardır. Bu nedenle 2016 koleksiyonunu incelerken her zaman kullanabileceğiniz parçaları ayırmayı da unutmayın. Kombinlemek de size kalmış.

Armine eşarp modelleri Resimleri
armine-eşarp-modelleri-2016.jpg

Armine eşarp modelleri_1.jpg

Armine eşarp modelleri_3.jpg

Armine-eşarp-modelleri-yeni-2019.jpg

2016-Esarp-Modelleri-1.jpg

armine-eşarp-2015-2016-romantik-pembeler7.jpg

Armine-2016-Sonbahar-kış-Koleksiyonu-Tesettür-Eşarp-Modelleri-2016.jpg

2016-Armine-Esarp-Modelleri-015.jpg

Armine-2016-İlkbahar-Yaz-Eşarp-Modelleri-4.jpg

Armine eşarp modelleri_2.jpg

Yorum Yaz