EREN HACISALİHOĞLU

AŞK YALANI SEVER DİZİSİNİN KARIZMATİK OYUNCUSU EREN HACISALİHOĞLU İLE BİR ARAYA CET DİK VE YENİ PROJELERİ, ÖZEL HAYATI ÜZERİNE SAMİMİ BİR SOII BET GERÇEKLEŞTİRDİK. RÖPORTAJBUKET BAYDAR buket@bestylemgzine.com FOTOĞRAFKEREM YILMAZ. MODA EDİTÖRÜHAKAN ÖZTÜRK, SAÇ-MAKYAJHAMİYET AKPINAR, MODA EDİTÖRÜ ASİSTANIFIRAT GENÇDOGAN CEKETHUGO BOSS :dolce& gbbn beymen YELEKBEYMEN JEAN PANTGLÜ’.HUGO BOSS T.SHIRTVAKKO, AYAKKABI -MANGO MAN yuncutuk serüveninin bşlngıç sürecine ve bugüne dir neler söylemek istersin? Kolejde okurken okul müzikllerinde rol lıyordum ve bu bn büyük keyif veriyordu. Anck önemli bir konu vrdı ki bbm mühendis, onun ynınd olbileceğim bir meslek seçmem üzerine konuşmlr ypılıyordu. Tek çocuğum ben ve ynlrınd yşycğım plnlr ypmmı isterlerdi snırım. Nitekim inşt mühendisliğini kzndım ve bşldım. Bir gün lisedeki drm öğretmenimle krşılştım ve sohbet sırsınd okulun keyifsiz olduğunu söyledim. Bn mutlk konservtur sınvlrını denememi söyledi. Dh önce okul oyunlrı dışınd bir tecrübem yoktu. Krr verip hzırlnmy bşldım. Tekrr üniversite sınvlrın ve konservtur yetenek sınvın girdim. Rhmetli Müşvik Kenter jürideydi ve çok heyecnlndım, korktum, bir titreme, bir terleme (gülüyor) m coldu işte,, kzndım. Ve bugüne kdr hep birbirinden frklı roller oynmy çlışrk oyunculuğum ve kriyerime yön verdim.

Peki oyunculukl ilgili geleceğe dir hyllerin neler? Türkiye şrtlrınd tüm meslekler gibi oyunculuk ypmkt çok zor. Şrtln zorlyrk ve şnsımın d yver gitmesini dileyerek şunu söyleyebilirim ki; kendimi zorlybileceğim roller oynmk istiyorum. Bir sinem filmi kriyerim olsun çok isterim mesel. Drm oynmyı çok seviyorum ve kendime ykıştırıyorum. Gelecekte şöyle Al Pcino’nun Kdın Kokusu nd oyndığı gibi bir rol oynm şnsım ots ne kdr şhne olur değil mi (gülüyor). Kendi krkter özelliklerinde sevdiklerin ve sevmediklerin neler? Hyır demeyi bilmiyorum. Bu huyumu sevsem mi sevmesem mi onu d bilemiyorum m suistiml edilmeye çık oluyorsun bu durumd. En iyisi sevmeyeyim ben bu huyumu (gülüyor). Pek tutumlu olduğum söylenemez, fzl eli çık diyelim. Ve çok sbırsız biriyim beklemeye thmmülüm yok. iyi bir rkdş olduğumu söyleyebilirim. Sdık, güvenilir bir rkdşımdır, insn kendi sevdiği özelliklerini çok zor söylüyor, snırım en zor soru bu (gülüyor). Nsıl bir çocukluk geçirdin? Snırım benim kdr yrmz bir çocuk tnımdım. Hni nnelerin çocuklrını görüştürmek istemediklerinden. Sürekli kendimi yrlr eve öyle gelirdim, iyi bir öğrenci de olmdım. Annemi çok üzdüm kıscsı. Peki, şu nd çocukluk hyllerine ne kdr ykınsın? Çocukluk hylim tm nlmı ile özgür olmktı ve bence hylimi yşıyorum. Bir şeye vey bir yere bğımlı olm duygusu hiç bn göre olmdı. Bu yüzden mühendislikten vzgeçip oyuncu oldum, istediğim şeyi ypbilme özgürlüğü gibi güzel bşk ne olbilir hytt…

Dinlenmek senin için ne ypmktır? Hiç birşey düşünmediğim gün dinlendim demektir. Bir şeyin bşını, sonunu, yolunu düşünmediğim gün… Çlr st olmyn, şrj leti peşine düşmediğim n… Eylemlerin önemi yok. bir koşu yrışın girdiğimde de dinlenebilirim. Çılgınlık limitin nedir? Adı çılgınlıks limiti olmmlı bence. Çılgınlık hesp ypmmktır. Eğer o mod girdiysem durmm, klım ne zmn, ne geliyors yprım. Modyı tkip eder misin? Aslınd modyı tkip etmiyorum m eskiye de bğlı değilim. Zten lışverişe çıkınc mğzlrd trend oln şeyleri görür ve seçimleri onlr rsındn ypmk zorund klırsın. Yni zorl tkip edersin modyı. Giydiğimde kendimi iyi hissettiğim şey moddır bence. Türkiye’den ve dünydn tkip ettiğin modcı ve tsrımcılr kimler? Ermenegildo Zegn erkek modsınd bir hrik bence. İlker Bilgi’yi ilgi ile tkip ediyor ve tsrımlrını beğeniyorum. Mrk söylememde skınc yoks ben Network tkım elbiselerden de vzgeçemiyorum, kesimleri bn çok uyuyor. Giyim trzın hkkınd tek cümle kurck olsn bu ne olurdu? Gündüz spor, kşm spor şık diyebilirim. Vzgeçemediğin tkıntılı olduğun giysi y d ksesur vr mı? Aykkbı tkıntım vr kesinlikle. Norml bir dmın evinde 5 çift ykkbı vrs bende 10 ktı olbilir.

Symdım gerçi m benim için çok önemli bir ksesur. Ve prfüm, iyi fresh bir prfümden sl vzgeçmem. Nsıl lışveriş yprsın, ikinci fikre ihtiyç duyr mısın? Çok bsit ve hızlı lışveriş yprım. Mğzy girince gözüme çrpn beğendiğim şeyi lırım, çok düşünmem. Fikir lırım elbette m her fikri de kbul etmem yni. Trzım uymyn birşeyi fikir shibine yıp olmsın diye lmm. Hytt giymem dediğin bir şey vr mı? Etek giymem (gülüyor). Birgün dünyd en büyük trend bu ols dhi giymem bence. Güzel bcklı, etek giyebilecek binlerce kdın vrken neden giyeyim ki (gülüyor) şk bir yn hytt giymem diyeceğim birşey yok snırım. Ykışmsı, ynnın krşısın geçtiğimde kendimi iyi hissettirmesi önemli giydiğim şeyin. Sdece mod diye de bir kıyfeti sl giymem. Evet bir trzım vr m bu değişmez diye ktı bir kurlım d yok çıkçsı. Hem kendi dın, hem de krşı cins dın güzelliği nsıl tnımlrsın? Sde m bkımlı olmktır güzellik bence. Ağır mkyjlı gezen kdının kendine güveni olmdığını düşünürüm. Abrtılı şeyler yok benim hytımd. Her şeyi sde görmek isterim. Evimi, eşimi… Bkımlı ve temiz olmk, doğl en ykın olmk her zmn güzellik demektir. Güzellik sırlrın vr mıdır? Spor… En büyük güzellik sırrım bu.

Hftd 4 gün spor ypıyorum. Bunun dışınd fresh görünmek önemli bence. Bir erkek olrk öyle cilt bkımın gitmek ve cilt ürünleri kullnmk gibi lışknlıklrım yok. Temiz olmk, sç skl uyumu bir erkeği bkımlı göstermek için yeterli diye düşünüyorum. Seni ne bştn çıkrır? Kesinlikle zek… Am snırım fiziksel özelliklerden bhsediyoruz burd. O zmn ne yln söyleyeyim uzun sç beni bştn çıkrbilir. Bence uzun sç kdınlık sembolü. Bkımlı uzun sçlı bir kdın, bir dönüp bkrım (gülüyor). Kdınlrd giyimde çekici ve itici bulduğun detylr neler? Erkek çocuğu gibi giyinen kdın krşıyım. Mhllede top oyndığım rkdşım gibi giyinen kızlrdn hiç hoşlnmıyorum. Allh onlr güzel htlr vermiş estetik vermiş neden bol eşofmnlrın ltın sklıyorlr bunu. Abrtısız sekspellik güzel bir şey bence.

Bir kdınd ilk olrk ne ilgini çeker? İLGİ ilgimi çeker… Bkışlr çok önemli. Güzel bkn kdın cndır yni (gülüyor). Güler yüzlü, güzel bkn kdın… Tbii en önemlisi de zeki bir kdın çok ilgimi çeker nck bunun için önce onu tnımm gerekir. Aşık olduğunu nsıl nlrsın? Aşık olmk nlşılır bir şey değil zten. Bir nd kendini bir durumun bir krmşnın içinde bulursun, sürekli sçmlyıp doğru olsun derken ynlış yprsın… Aşk işte… Peki şkı nsıl yşıyorsun? Sen, nsıl bir şıksın? ‘Çılgınlık limitin ne?’ sorusun çok benziyor bu soru. Sınırlı yşmm ben şkı, düşünmem, hesp ypmm, dilediğim gibi özgürce yşrım. Aşıksm çok keyifli olurum; dh heyecnlı, dh enerjik olurum. Algım dh çık olur. Aşk güzel şey m bitiyor mlesef. Çbuk tükeniyor günümüzde. Hyt şrtlrı, hızlı yşm telşı yüzünden kimsenin birbirine thmmülü yok rtık. Şu sırlr gündeminin birinci sırsınd ne vr? iş vr elbette, yeni bşldığımız dizimiz iyi olsun diye çlışmy odklndım. Çok yoğun çlışıyorum dolyısı ile bşk bir durumu gündemime lmy pek vktim yok. Boş zmn bulduğum n kendimi spor tıyorum.

Eğer çlışmdığım boş günümse rkdşlrım vkit yırıyorum. Senin hkkınd bilmediğimiz, pek ön pln çıkmyn bir şeylerden söz edebilir misin? Her yerde söylerim gizli bilgi değil m burd d eksik olmsın. Sıkı bir Beşiktş trftrıyım. Senin için şhne bir ttil rotsı nerede bşlr, nerede biter? Denizde bşlr ve denizde biter (gülüyor) Alçtı çok uzun yıllrdır ttile gittiğim için tüm rotlrı ve keyif lınck şeyleri çok iyi bildiğim, ve çok insn tnıdığım bir yer. yrıc bütün rkdşlrımın uğrk yeri olmsı sebebiyle de Alçtı’dn vzgeçemiyorum. Bodrumd yzlığımız vr. çocukluğumdn beri gittiğim için oryı d çok severim. Am bu rlr klımd bir Küb denemesi ypmk t yok değil hni (gülüyor). H bir de Vegs’ı görmeden gitmeyeyim bu dünydn diyorum. Son olrk gündemindeki projelerden kısc bhsedebilir misin? Şu nd Aşk Ylnı Sever dizisinde Ferit Koçoğlu krkterini cnlndırıyorum. Anne bbsız büyürken zor bir hyt geçirmiş, dedesine çok bğlı. Tüm sevgiyi dedesi vermiş Ferit’e. Cool. z m net konuşn, pek gülmeyen ve hytınd ki en önemli şey işi oln bir krkter Ferit.

[gllery ids=""]

Yorum Yaz