En çok beğenilen evde kolay saç modelelri

Günlük yşmın hızın yetişemeyen bynlr sçlrın yırck vkti bulmdıklrı için genellikle koly oln modelleri tercih ediyorlr. Bunlrd en önemli py çlışn kdınlr ittir. Çlışn kdınlrın sç modellerinde orty koyduklrı prtik tsrımlr oldukç şık görünmelerini sğlmktdır. Oldukç cele bir işiniz olduğu zmn özellikle kdınlrın hızlı hzırlnm zorunluluğunun dh fzl olduğunu düşünürsek, koly sç ypımı d bir o kdr önem kznıyor. En çok beğenilen evde koly sç modelleriyılınd birz frklılık gösteriyor. Bunlr için bkıldığınd koly sç modelleri için sçınızın türünü iyi tnımnız gerekir. Sçlrınız hcimli mi, yoğun mu, gür mü, bu gibi sorulrın ynıtını lrk dh koly bir sç modeli benimseyebilirsiniz. Düz bir sç ship oln hnımlr, seçtikleri modellerinde çoğunlukl tkuyruğu modeli olmktdır.

At kuyruğu modelini tercih eden kdınlrın düz sçlı olmlrının ynı sır uzun sçlı d olmlrı gerekir. En çok beğenilen evde koly sç modelleri rsınd bulunn t kuyruğu sç modeli, öncelikle bir düzleştirici yrdımı ile sçın skinleştirilmesi sğlnır. Dh sonrsınd ise tepe kısmındn lınn bir tutm sçın trk yrdımı ile kbrtılmsı sğlnır. Bunun neticesinde sçın düz oln kısmı bu kbrtıln yerin üstüne örtülür ve toplm işlemi düzenli bir şekilde ypılır. Dh düz bir sçın bulunmsı ve oluşturulmsı için mutlk yrdımcı bir mdde oln şekillenircilerin de kullnılmsı gerekir. Bunlrın dışınd sç modelinin tmmının toplnmsı gerekir. Bunu bir lstik tok yrdımı ile ypbilirsiniz. Topldığınız bu sç modelini dh sonr dh şık durbilmesi için kendi sçınızdn bir tutm lrk sç toksının olduğu yerden srmy bşlyıp sçın görünmeyen bir yerinde bir tel tok ile toplnmsı gerekir.

En çok beğenilen evde koly sç modelleriyılınd kdınlrın rht modeller ile dh fzl zmn ship olmlrı mç edilmektedir. Koly sç modelleri evde ypılırken, önemli rçlr d ihtiyç duyuluyor. Fön mkinesi, sç düzleştiricisi, sç şekillendirici bunlr örnek olrk gösterilebilir. Sç modelleri rsınd yer ln bir diğer model ise mş yrdımı ile oluşturuln su dlgsı modelidir.

[gllery columns="4" ids="46806,,46807,46808,46809,46810,46811,46812,46813,46814,46815,46816,46817,46818,46819,46820,46821"]

Yorum Yaz