Lüx Ev Dekorasyonları

Sizler için lüks dekorasyonu ünlü bir iç mimar ile konuştuk.

Ev dekorasyonunda özellikle sevdiğiniz varmı?

Art deco’nun ilham verici, yalın ama gösterişli etkisini ve HollyWood’u çağrıştıran teatral çarpıcılığını seviyorum. Ama 60’ların törpülenmiş geometrisinin sıcak maskülen çizgisi de hep azın çok olduğunu hatırlatır bana.

İç mimarlık, mimarlıktan; mobilya tasarımı da iç mimariden ayrı tutulamıyor. Birini tasarlarken diğerlerine kayıtsız kalamazsınız, Stilleri ve dönemleriyle klasiği bilmeden modemin oluşumunu anlayamazsınız. Dolayısıyla, özellikle büyük ev projeleri yapan bir tasanmcı olarak kendi stilimden ziyade tasarımını yapacağım binanın,

Beğendiğiniz mimarlar kimler?

Eskilerden Alberto Pinto, Bili Blass,Tony Duquette.

Pierre Yovanovitch ve Kelly Wearstler.

Son dönemdeki yeni projeleriniz neler.

Her biri farklı lezzetlerde. Bir butik otel denemem var ki devamında bir zinciri oluşturacak umanm. Modem mimariye sahip yeni oluşumlar içinde de villa ve residence tasarımlarım devam ediyor, İlham kaynaklarınız neler!

Gördüklerim, öğrendiklerim, beslendiklerim.

Paris’te Clignancourt’ta dolaşırken dokunduğum antika ve vintage mobilyalar, objeler, müzeler ve sokak aralarındaki tasarım butikleri en büyük ilham.

Sizin için lüks neyi ifade eder?

Hayal edip, erişmeyi başarabildiğim her şey benim için bir zafer. Lüks ise işin başarıdan önceki adı.

Ev dekorasyonunda sizce en önemli detay nedir?

Özel olduğunun hissettirilmesi. Özel kılınan her detay, renk, sanat eseri, doku, atmosfer mekanın beğenilmesini sağlar.

YENİ “MARY POPPINS” YOLDA

Herkesin biricik dadısı Mary Poppins, 50 yıldan uzun bir süre sonra geri dönüyor. Disney hazırlıklara başlamış bile! Kalbimizi ilk olarak 1964 yılındaki filmle çalan dadıyı Julie Andrevvs canlandıracak. Andrevvs, ilk Oscar’ını da bu filmle kazanmıştı. Filmin yönetmeniyse “Karayip Korsanlan” serisini de yöneten Rob Marshall. Özellikle kostümlerini merakla bekliyoruz!

Brian Attvood’un yeni koleksiyonunun ilham kaynağını duymaya hazır mısınız? Is-tan-bul! Alwood, “Metalik şekiller, mikro çiviler ve altın kaplamalarla şehirdeki ihtişamlı sarayları koleksiyc yansıtmak istedim” diyor. Tasarımları, Harvey Nicholsrta bulabilirsiniz.

Lüx Ev Dekorasyonları Resimleri
ev-dekorasyonu-ic-dekorasyon-lux-villa-ic-dekorasyonu-ve-villa-dekorasyon-modelleri---villa-ic-dekorasyon-ornekleri-c5o-0CU.jpgLüx Ev Dekorasyonları_0.jpgev-dekorasyonu-oturma-odalari-farkli-modern-kucuk-oturma-odasi-ornekleri-tkk-Rhf.jpgev-dekorasyonu-ic-dekorasyon-super-lux-harika-ic-dekorasyon-ornekleri-geneli-krem-ve-beyaz-renkler-sn8-TFy.jpgluks-ev-dekorasyonlari-1329207930.JPGev-dekorasyonu-ic-dekorasyon-super-lux-harika-ic-dekorasyon-ornekleri-geneli-krem-ve-beyaz-renkler-sn8-vLl.jpgLüx Ev Dekorasyonları_2.jpgLüx-ev-dekorasyonu.jpg

Yorum Yaz