Erkekleri etkileme yolları

Bayanlar doğası ve yaratılışı gereği hoşlandığı bir erkeği, sevgilisini, kocasını etkilemek isterler. Zaman zaman erkekleri etkileme yolu arayışına giren bayanlar için küçük bir araştırma sonucu birçok sonuca ulaşarak sizlerle paylaşmak istiyorum. İlk olarak sanırım kendilerine güvenmediklerinden dolayı çoğu zaman güven sorunu yaşayan erkekler partnerinin ilk olarak ona güven veren bir yapısının olmasına dikkat ediyor. Tabii ki aynı şeyi karşı taraftan da bekliyor beyler. Karşısındaki bayanın ona güvenmesi, sevmesi ve saygılı olması erkekler için büyük bir önem taşımakta.

Bu yüzden etkilemeye çalıştığınız erkeğe uysal davranarak ona saygı ve sevgi çerçevesinde yaklaşıp güven aşılayabilirseniz, aynı şekilde karşılığını da ondan alacaksınızdır. Devam edecek olursak erkekleri etkilemenin yolları arasında ikinci sırayı bakımlı olmak alıyor. Erkekler yapıları gereği bakıma, süse, kozmetiğe meraklı olmasalar ve gereksiz bulsalar da yanlarında bakımlı kadınlar görmek isterler. Bunun erkeğietkileme yollarıarasında en önemlisi olduğunu söyleyebiliriz.

Çünkü hangi yöntemi kullanırsanız kullanın bakımlı ve güzel görünmüyorsanız erkeğin aklında bir etki bırakamazsınız. Bu yüzden size ne kadar  ‘’Ben seni her halinle seviyorum.’’  cümlesini duysanız da bakımlı olmaktan asla vazgeçmeyin! Ve hem bakımlı olup hem de bu şık görüntünün verdiği özgüvenle kendinden emin tavırlar sergileyin.

Biraz geri planda durmanın her zaman faydası olacaktır. Kaçan kovalanır sözü tamamıyla doğru aslında. Ona bir gün fazla ilgi gösterip diğer iki üç gün boyunca kendinizi geri çekebilirsiniz. Bu onun dikkatini çekecek ve sizi merak edecektir. Unutmayın erkekler sürekli onunla ilgilenen, sıkan, bunaltan bayanlardan hoşlanmazlar. Erkekleri etkilemenin yolu onun zihnini karıştırmaktan geçer. Sizi merak etmesini sağlayın.

Erkeklerin etkileneceği yolların sonuncusu olarak; her zaman onu desteklediğinizi ve ne olursa olsun yanında olacağınızı hissettirin. Onu hiçbir zaman özellikle bir arkadaşınız ya da onun bir arkadaşının yanında küçümsemeyin. Bu onu çok derinden etkileyecek ve sizden soğutacaktır. Aksine açtığı bir kavanoz için bile onunla gurur duyduğunuzu belli edin. Bunu ona hissettirin. Yalnız hiçbir zaman olmadığınız biri gibi davranmayın. Erkekler içine kapanık gizemli bayanları da çoğu zaman çekici bulurlar.

Yorum Yaz