Hoşlandığım Kıza Nasıl Açılabilirim?

Burçlarına Göre Kızlara Nasıl Açılabilirsiniz

Biz erkekler genelde burçlara inanmıyoruz. Ne yani bütün boğalar o gün aynı gününü yaşayacak. Yani biraz ütopik geliyor öyle değil mi? İnanmadığımız için de ilgilenmiyoruz. Kadınlar öyle değil onların hemen, hemen hepsi burçlara meraklı. Daha ilk muhabbette ilk muhabbeti olmasa da ilk konuşmalar da senin burcunu bir şekilde merak eder ve sorar, yani sen söylemesen bile doğum tarihinden o burcakadar kafasında birtakım planlar yapmaya başlar. Kadın bu neyin altından ne çıkacağı belli olmaz sen anlayana kadar o çoktan senin seçeneğini dökmüştür bile yani burçlar onlar için önemli. Belki de bir bildikleri var. Bizde bugün burçlardan yürüyelim. Bakalım ne kaybedeceğiz?

Şaka bir yana yani günlük burç yorumunun herkes için aynı olması beklenemez. Yalnız burçların genel özellikleri bence gerçekten tutuyor. Bakın birazdan anlatacağım, tuttuğunu sizde göreceksiniz. Yükselen burcumuz ne bileyim ay burcu sen doğduğun da işte o zaman gezegenlerin konumu falan. Bunlar beni aşan arkadaşlar o kadar detaylı bilgim yok ancak burçları genel olarak ele alacağız ve bu sayede kadınların burçlarına göre onlara nasıl davranacağımızı ve onlara nasıl açılacağını öğreneceğiz. Hadi başlayalım. Boğa koç burcu kadınları yüksek enerjili. Bakın hemen astroloji tiroidlere başladım.

Hoşlandığım Kıza Nasıl Açılabilirim? Resimleri
Yüksek enerji neydi? Bunlar canlıdır, hareketlidir çok da çabuk sıkılırlar yani hep ilgi onların üzerinde olsun isterler. Tabi ilgiyi sevmeyen kadın var mı bence yok. Ama bunlarınki biraz daha yüksek seviyede yani bu hepsinin ortak özellikleri, yani nasıl desem koçlar kalabalık ortamlarda kendini belli eder yani hemen ilgiyi kendi üzerine çeker bu bir konuşma şeklidir. Jest mimik bir hareket anlarsın ki o kadını koç kadınıdır ve ilgi üzerine çekebilir. Yani sürekli onları bir köşede göremezsin illaki kendini fark ettirecektir. Şimdi koç kadını dedik. Hareketli, enerjik. Bu kadınlarla iletişim kurabilmek için de aynen bu kadın gibi bir ortama ihtiyacımız var. Yani hareketli, enerjik nereler burası? Gece kulübü olabilir, bar bir kafe yani bu tarz mekanlar da bu kadınları etkileme şansınız daha yüksek.

Yani bizim dans ederken olabilir belki de hangi dans etmekten çok hoşlanacak kız koç burçları hareketli dedik. Belki de bu dans esnasında biz sarılmayı bile elde edebilirsiniz. Yani kös, kös oturuyor arkada koç, koç kadını diyorsanız sizi hareketli olacaksınız. Ortam da hareketli olacak ve ondan sonrası zaten kader kısmet boğa burcu boğa burcu kadınları eşlerine çok sadık olurlar. Bu kadınlar evlerine biraz da boğazlarına düşkündürler. Eğer boğa burcu kadını size aşıksa gerçekten çok şanslısınız. Çünkü boğa burcu kadını kolay, kolay vazgeçmez. Yani ona açılmak da çok kolay. Masrafsız bir ev ortamında ne bileyim yemek yerken bir şey içerken falan gayet rahat bir şekilde bu kadına açabilirsiniz.

Hatta yemek demişken siz kendi elinizle bu kadına bir yemek hazırlayın gerçekten çok etkileyici olacaktır ve bu sizi 10 öne geçirecektir ikizler evet ikizler biraz nasıl diyeyim. Sıkıntılı, sıkıntılı dönemin de biraz değişken Burhaniye adı üzerinde ikizler 2 farklı karakter gibi bunlar yani nasıl desem? Bu kişiler de çok fazla fırsat tek maillerim. Eğer sizden hoşlandığını hisseder, yani hareket sergilerse direk o fırsatı değerlendiren çünkü hemen fikri değişebiliyor yani bu kişiler genel de sohbet etmeyi çok severler. Yani cafe olur. Ne bileyim başka oturduğunuz bir yer olur. Yani bir şekilde konuyu kendinize getirin ve o sırada ondan etkilendiğiniz iyi hissettiren yan, yana değil de telefonda bu durumu hissederseniz yine fırsatı kaçırmayın. Yani diyorum ya çok çabuk karar değiştirebiliyorlar.

O yüzden telefon da hissettirirseniz telefon da açığım arkadaşlar yengeç, burcu yengeç burcu kadınlarının en çok öne çıkan özelliği duygusal oluşları. Aynı zamanda da çok merhametlidirler. Evine ve ailesine çok düşkün olurlar. Eğer bir yengeç burcu kadını ile denk gelirseniz ve hoşlanırsınız direk evlenme teklif ediniz. Şaka bir yana yengeç kadını romantik bir ortamda denk gelirseniz ona güzel bir şekilde sarılabilirsiniz. Mesela ona kendi ellerinizle hazırladığınız bir karta aşkınızı yazabilir ve ona verebilirsiniz. Bu onun çok hoşuna gidecektir. Onun için hazırlamış olduğumuz bu kartonların duygusal ve merhametli yönlerini etkiler ve bu da sizin onun gözünde yüceltmenizi sağlar.

Yengeçlerin en kötü özelliği ise biraz kuşkucular yani bu kuşku nasıl olabilir? Kendi kafalarında bir takım şeyler kurup buna kendilerini inandırıp size biraz zor dakikalar yaşata bilirler. Bu durum o kadar vahim seviyelere gelebilir ki o hikaye inanırlar ama size asla inanmazlar, o yüzden ne yapıyoruz siz de gardınızı ona göre alıyorsunuz. Farklı hikayeler çıkarabilecekleri kafaların da kurabilecekleri bir pozisyonu bir şekilde yaratıyorsunuz. Aslan burcu aslan burcu kadını çok güçlü ve çok gösterişi seven bir kadındır bu kadınlar için çevresindeki yorumlar onlar için gerçekten çok önemlidir. Evet onların bu özelliklerini artık biliyoruz. O yüzden aslan burcu kadını ile denk gelirseniz onları onurlandıracak, gururlandıracak bir şeyler söyleyin.

Yani öyle yalın sade bir mesajla asla açılma şansınız yüzde 0 herkesin görebileceği havalı bir ortam mesela yani lüks bir restorana olabilir. Yani diyorsanız maddi sıkıntılar var yani öyle çok yüksek açamıyorum. O zaman da yine bilindik yemeğiyle öne çıkan güzel restoranlar var. Böyle birini tercih edebilirsiniz. Yani nasıl bir restoran şimdi kafanızda şimdi var. Soru işareti biliyorum yani en azından televizyon da Vedat Milor’un bir kere uğramış olduğu bir yer olsun o yüzden buna dikkat edin. Yani kız öyle salaş ne idüğü belirsiz yerlere getirmeyin, yani getirebilirsiniz ama şansınız yüzde bir’ in de altında arkadaşlar. O yüzden aslan burcu kadınına biraz özel yani bu durum o kadar önemli ki kız sizi seviyorsa bile böyle bir ortam onu biraz soğutur, o yüzden böyle bir dezavantajı elde etmeyin derim.

Dediğim gibi güzel bir ortam ayarlayın ve onu oraya getirin ve orada açılın. Başak burcu başak burcu kadınları biraz kuralcı yani sistematikler her şey kuralına göre olmalı, mütevazi olurlar aşırılıktan asla hoşlanmazlar. Yani aslan burcunun tam tersi diyebiliriz. Sonunu göremediğiniz bir ilişkiye kolay, kolay başlamaz. O yüzden niyetiniz ciddiyse açılın yani ortam falan çok önemli değil. Yani doğa yürüyüşünde bile yapabilirsiniz dedim ya. Biraz kuralcılar aslında kendileri açılmaz. Eğer seviyorsanız sizin yapmanız gerekecektir açılmadığı sürece bu tip kızlar da hiçbir şansınız olmuyor. O yüzden seviyorsanız gidin konuşun. Terazi burcu terazi burcu kadınları her zaman alımlı ve çekici diller ve ne giyerse giysin kendilerine bir şekilde yakıştırır. Dış görünüşlerine çok önem verirler.

Bu yüzden hayatlarını alacakları erkeklerin dış görünüşlerine çok dikkat ederler. Yakışıklı herkes tarafından sevilen beğenilen biri olsun isterler. Eğer terazi burcu bir kadından hoşlanıyorsanız bakımlı olmaya çok dikkat edeceksiniz. Aynı zamanda da iyi bir konuşmacı olmanız gerekiyor. Bu da bir kültür birikiminden geçer. O yüzden kendinizi geliştirmeniz gerekiyor. Bu kadınlar bu konularda çok hassas beyler. O yüzden de açılacağın zaman ortamdan çok kendinizi öne çıkarın ancak bu şekilde dikkatleri çekebilirsiniz. Her zaman şık bakımlı ve kendine güvenen bir beyefendi olmalısınız. Bunu telefonda başarabilirsiniz. Çünkü telefon gerçekten dış etkenlerden çok soyut bir batarya. O yüzden ses tonunuz, diksiyon ve ona hitap ediş şekliniz sizi öne çıkaracaktır ve onu bu şekilde etkileyebilirsiniz.

Akrep burcu akrep burcu kadınları çok güçlüdür ve hisleri de aynı oranda çok güçlü olur ve farkında olmadan sizi o güçlerin etkisi altına alabilirler. Akrep kadınlardan hoşlandığınız da çok dikkatli olun. Yani ona açılma planları yaparken belki de o çoktan planını yapmıştır ve sizde belki de bu yüzden ondan hoşlanıyorsunuzdur. O yüzden hareketlerine çok dikkat edin, o derece güçlüler. Anlamazsınız, aşık olur kalırsınız. Bu kadınlar biraz kendilerini diğer insanlardan üstün görürler. O yüzden de kendilerini ispatlamaya çalışmazlar. Sizin burada işiniz biraz zor. Yani bir akrep kadını bu kadar güçlüyken sizin ondan daha güçlü gözükmeniz ve onu doğru tabi bilmiyorum ama gücümüzle biraz bastırmanın gerekiyor ancak bu şekilde ilgilerini çekebilirsiniz ve eğer ilgi çekerseniz de onlar sizin yolunuzu sonuna kadar açacaktır.

Anlayacağınız akrep kadını seçilmez seçer arkadaşlar. Seçildikten sonra da nasıl açılacağını konusuna gelirsek, burada hiç düşünmeyin, onlar bir şekilde sizi yönlendirecektir. Yay burcu akrep’ ten sonra oldukça masum bir burç son derece son derece çocuksu olur bunları sağda solda görürsünüz? Böyle mor saçlı bir değişik makyajlı kadınlar işte bunlar genel de yay burcu olurlar. Son derece sempatik ve güler yüzlüdür, hiç karamsar değiller. Farklı kültürlere ve yeniliklere son derece özen gösterip ve bunları çok severler. Özgürlüklerine de çok düşkündürler.

O yüzden baskıcı ve kıskanç erkekleri çok tercih etmezler. Seviyorsanız sakın baskı yapmayın ve merak uyandırmaya bak dedim ya biraz sıra dışılık var, gezmeyi, görmeyi, yeni şeyler keşfetmeyi çok sever. O yüzden bir yöresel bir yemek yapan bir restoraa götürebilirsiniz ya da bilim tarihi bir mekan lunapark güzel bir park olabilir merak uyandırması şart. Ondan sonrası zaten basit yüzünüze güler ve ele gezersiniz. Oğlak burcu oğlak burcu kadınları işlerine çok düşkündür, öğrenci ise derslerine yani ne iş yapıyorlarsa onu en iyi şekilde yaparlar. Onlar iş ve aşkı aynı zamanda yürütürler. Yani sizin için işini boşlamazlar. Hiç kusura bakmayın, kendilerine yeterli bu tipler, illa biri olsun diye acele etmezler. Yalnız da mutludurlar ama sizinle mı?

Yorum Yaz