Uzun kollu elbise modelleri

Bayanların hem yaz, hemde kış sezonu için tercih ettikleri tasarımlar arasında olan uzun kollu elbiseler ilgi çekici renkleriyle marka reyonlarında sizleri bekliyor. Oluşturulan her tasarımı ve ayrıcalıklı olan her modeli sizler için bu yazımızda inceliyor olacağız. Bunun yanında kendi modanızı oluşturmanız için uzun kollu elbise modelleri tasarımlarından trend olan butikler hakkında da iyi bir kombini nasıl oluşturacağınız ile ilgili bilgiler de veriyor olacağız. Ben sizler için bu modelleri ünlü olan markalar ve ünlü olan alışveriş sitelerinde inceledim. uzun kollu elbise tasarımlarından ideal olan modelleri sizlerle paylaşmaya çalıştım. Umarım yazımızı bu modellerle oluşturulan görsel resimleri beğenirsiniz.

Her yazıda sizlere iyi bir kombin yapmanız için tavsiyelerde bulunuyoruz. Bu modeller arasından da nasıl doğru kombin tasarımlarını yakalayabiliriz biraz bunun üzerinde duralım. Yine marka reyonlarında tek renk uzun kollu elbiselerin ön planda olduğunu görüyoruz. Kırmızı, sarı, mavi, ve bu renklerin tonlarında oluşturulan tasarımlar son derece şık görünüyor. Öncelikli olarak bu modellerin hangi alanlarda tercih edilebileceğini düşünelim. Zaten resimleri incelediğiniz zaman sizler de bu modellerin hangi alanlarda tercih edileceğiniz karar veriyor olacaksınız. elbise modelleri arasında kış sezonu için hazırlanan tasarımlarda ilgi gören uzun kollu modeller, iş yerinde ve özel günlerinizde tercih edilebilir. Mesela erkek arkadaşınız ile beraber hoş bir sinema günü yapıyorsunuz. Aramanız gereken tasarımlar burada. Yada hoş bir öğlen yemeği için hazırlıklarınızı yaptınız. Hangi elbiseyi tercih edeceksiniz? Çok iddialı olmamak gerekiyor. Aynı şekilde şık da görünmek gerekiyor. O zaman zaman kaybetmeyip, uzun kollu elbise tasarımlarından seçiminizi yapmalısınız. 

En önemli renklerden olan kırmızı rengiyle oluşturulan modeller benim hep dikkatimi çeker. Çoğu tasarım kısa etek boyu ile oluşturulurken, çoğu tasarım da diz üstü modellerle hazırlanmış. Uzun kolluelbise tasarımlarında mini diyebileceğimiz modeller de var. Kış modasında kolu uzun olan bu tasarımları birçok bayan tercih ediyor. Siz de kendi modanızı bu modeller arasından oluşturabilirsiniz.

Modeller arasında kumaşı ince olan çok fazla butik var. Çoğu model ipek kumaş ile oluşturulurken, çoğu uzun kollu model de keten tasarımlardan oluşuyor. Markalar rekabet içerisinde oldukları için bu modelleri kusursuz olarak işliyorlar. Mağazaları gezdiğiniz zaman, abiye elbise modelleri ile oluşturulmuş bir tasarım olduğunu görebilirsiniz. Bu denli şık görünüyor. Marka seçiminde de öncelikli olarak hazırlıklarınızı yaparak, ünlü alışveriş sitelerine göz atın. Trendyol, Modagram, Morhipo, Markafoni gibi ünlü alışveriş sitelerinde her markanın butiğine rastlayabilirsiniz. Bunun yanında Adil Işık, Defacto, Collezione, Bershka, Pull and Bear markalarının tasarımlarına da göz atmanızı öneririm. Uzun elbise fiyatları uygun olan modelleri de ihmal etmeyin. Cebinizi düşünmeden alışverişe başlamanızı önermem. 

Uzun kollu elbise modelleri ResimleriYorum Yaz