Adil Işık-sonbahar kış koleksiyonu

En kaliteli ve şık modellerin adresi olan Adil Işık markası moda sektörüne damgasını vurmuş en bilindik markaların başında gelmektedir. Yenilenen çizgileri ile sevenleri ile buluşan Adil Işık-sonbahar kış koleksiyonu, değişik tasarımları ile dikkat çekmiştir. Çiçek desenlerinin sahip olduğu ceketler, boydan hazırlanmış şık elbiseler, renkli etekler, bol örülmüş kazaklar bu sene bayanların üzerinde sıklıkla göreceğimiz modellerden.

Adil Işık-koleksiyonu, moda severlerin vazgeçemediği markalardan olmakla birlikte, her kesimin rahatça satın alabileceği özelliklerdedir. Pelerinler, pançolar, yakalı kesilmiş bluzlar, kot pantolonlar ve abiye elbiseler ile moda severlerin gönlünde taht kurmayı başaran Adil Işık, değişik tasarımlara ev sahipliği yapmayı sürdürüyor.

Kendi tarzını belirlemeyi seven bayanlar, Adil Işık markasından vazgeçemeyeceklerdir. En ince ayrıntısı bile unutulmadan çizilmiş modeller ile şıklığınızı bütünleyecek ve adınızdan söz ettirmeyi başaracaksınız. Sonbahar kış koleksiyonu Adil Işık, bu kış giyilecek manto ve kaban modellerine de ışık tutmayı bilmiş ve hoş tasarımlara imza atmıştır.

En iddialı parçaları koleksiyonunun bünyesinde barındıran firmanın modelleri ile modern ve zarif olmayı başaracaksınız. Abiye konusunda bir numara olan marka, davet ve eğlencelerde giyeceğiniz birbirinden muhteşem modellerde kıyafetler hazırlayarak sizleri mest etmek istemiştir. Bunda da gayet başarılı olan Adil Işık, yenilenen dizaynlarını sunmaya devam edecektir.

Deri ceketlerin bolca kullanılacağı anlaşılan bu yılın kış koleksiyonu, hem sporhem de şık olunacağının göstergesidir.  Bayanların olmazsa olmazları durumundaki montlar ise bu kışa damgasını vuracaktır Adil Işık çizgileri ile. Kürklerle benmiş olan mont modellerinin yanı sıra, sade çizgilerin hakim olduğu ve günlük kullanımda rahatlıkla giyebileceğiniz mont modellerine kadar her şey var bu senenin Adil Işık sonbahar kış koleksiyonunda.

Hoşunuza gidecek en gözde montlar sizi bekliyor. Bunun yanında salaş kazaklar bu yıl oldukça popüler, dar kot pantolonlar ile giyebileceğiniz kazaklardan kolaylıkla vazgeçemeyeceğiniz kesin görünüyor. Ayrıca mini etekler ve elbiseler bu kış bayanların gardıroplarını süsleyecek. Manto ve kabanlardan söz etmeye bile gerek yok, onlar hakkında fikir edinmek için mutlaka kataloglara göz atmalısınız.

Adil Işık-sonbahar kış koleksiyonu ResimleriYorum Yaz