Dekoratif kitaplik modelleri

Büyükler gibi çocuklrın d özel bir ody gereksinimleri vrdır; böyle bir od çocuklr için beslenmeleri kdr önemlidir.

Her şeyden önce, bjr insnın boyu posu ile gereksindiği odnın boyutlrı rsınd bir ilişki olmdığı gerçeğini göz önüne lmkl işe bşlmk gerekir. Yeni doğmuş küçücük bir bebek için, erişkin bir insndn çok dh geniş bir od yırmk gerekebilir. Bu cildin çocuk odsın yrılmsının bşlıc nedenlerinden biri budur.

Yşnıln ortm

Bir çocuğun dünysı, doğl olrk, n bbsın bğlıdır. Bzı kişiler bir kronometre işleviyle çocuğun eğitimine yönelik progrmlr ypr, syılmyck kdr çok sınırlmyl çocuğu kurulu bir mkineye çevirmeye çlışırlr. Böylece hoşgörüden yoksun, ktı bir ortm yrtmış, özellikle de çocuğun gereksiniminden çok kendi düşünce ve tutkulrı doğrultusund, dvrnmış olurlr. Bzı kişilerse üstlendikleri yükümlülüğün önemini unutrk çocuğu zorblıkl yönetmeye klkr, onlrı korkutur, ürkütürler. Am bu dvrnışlrı sonucund, gerilimli ve güvensiz bir ortm yrtmktn bşk şey elde edemezler.

Gene bzı kişiler, kendi tsrılrını gerçekleştirmek için çocuklrını bir rç olrk görürler. Bunlrın çocuklrını yşttıklrı ortm d soğuk, ilgisiz, duygudn yoksun, bir ortmdır.

Oys bir bebeğin bile çıklnmyck bir biçimde, kendisine yöneltilen ilginin niteliğini çok iyi nldığını hiç unutmmk gerekir. Çocuk istenilmediğini, kendisine ilgisizlikle y d hoşgörüden yoksun bir gözle bkıldığını nlr. Bütün bunlrın ynınd, ne derece sevildiğini de frk eder. Konunun sevindjrici ynı, ileye yeni bir üye ktılmsının genellikle sevinçle krşılnmsıdır. Çocuk, ktı bir eğitim yerine yeterince disiplin ve büyük bir sevgi gördüğü, gereksinimlerinin her şeyden önemli tutulduğu, ilgisizlikle değil incelikle, zorl değil seve seve bkıldığı sıck ve şefkt dolu bir ortmd büyüyors, kuşkusuz ilerde yşm çok dh koly uyum sğlycktır.

Kitplık-modeli-2016.jpg 3K

[gllery ids=""]

Dekortif Kitplık Modelleri (46) – Ev Dekorsyonu 3K

Kitplık Modelleri Ktlog En Yeni Modelleri Ve çeşitleri 3K

Dekortif Kitplık Modelleri – Ev Dekorsyonu 3K

Yorum Yaz