Hızlı Zayıflatan Egzersiz Hareketleri

Fitness dünyasının iki seksi yıldızı Katrina Scott ve Karena Dawn’dan muhteşem bikini vücuduna ulaşman için ikili destek! Birlikte Tone It Up adlı bir kitap yazan bu azimli, nitelikli ve inanılmaz eğlenceli eğitmenler, sana yardım etmekle kalmayıp, sende egzersiz yapma isteği uyandıracak.

Onların kitabından derlediğimiz bu ayrıcalıklı egzersiz programı, bedeninin her santimini hızla şekillendirecek. Daha önemlisi: Bikinini giyip plajda kendine güvenle salınmanı sağlayacak.

İnce bir bele sahip olmanı sağlayacak sıkı bir egzersiz planına ihtiyacın var. Peki bu plan, aynı zamanda öz güvenini yerine getirip, seni 7/24 güçlü ve seksi hissettirse muhteşem olmaz mı? İşte biz de tam bu konuya gelmek istiyoruz.

Katrina Scott ve Karena Dawn yalnızca fitness gelişimlerini ve görüşlerini paylaşan iki arkadaştı: Başka yerlerde yaşayan arkadaşlarına destek olmak amacıyla, heyecanlarını, mutluluklarını ve sağlıklı yaşam stillerini anlatan dünya çapında bir topluluk oluşturdular.

Şimdi, YouTube videoları 35 milyondan fazla kez izlenmiş durumda. Onlar binlerce kadının fitness’a âşık olmasına yardımcı oldu ve bu aşkın gelişmesini sağladı. Egzersizdeki heves ve enerjinin direkt olarak aynaya yansıyacağına inanıyorlar ve sana bunu kanıtlayacaklar.

Katrina ve Karena, tepeden tırnağa bütün kaslarını şekillendirecek, metabolizmanı harekete geçirecek ve fazlalıklarından kurtulmanı sağlayacak bir egzersiz programı tasarladı. Bu program, bu yaz plajlarda bomba gibi bir vücutla dolaşmanın bileti! Her egzersizi bir turda 1620 kez tekrarla. Aralarda 60 saniye dinlenerek üç tur yap. Tüm vücudunun değişimini hızlandırmak ister misin? O zaman bu programı haftada iki ya da üç defa uygula, geri kalan iki günde de sağ sayfada gördüğün kardiyo çalışmasını yap.

Birkaç hafta sonra bikininin içinde harika görünmekle kalmayacak, kendini çok daha güçlü ve her şeye hazır hissedeceksin.

İşte bu kadar!

A Deadlift to Upright Row

Ayakta dur, ellerine bir çift dambıl alıp önünde tut, avuç içlerini kendine çevir (a). Sırtını düz tutarak yavaşça kalçanı geriye doğru it ve öne eğilirken ağırlıkları kaval kemiğine doğru indir (b). Başlangıç pozisyonuna dönerken kalçanı sık ve ağırlıkları vücuduna yakın tut. Ayağa kalkarken karın kaslarından güç al ve dirseklerini dışa doğru kaldır, ağırlıkları göğsüne çek (c). Yavaşça alçalıp başlangıç pozisyonuna dön. Bu, bir tekrar eder.

Squat to Hip Abduction

Bacaklarını kalça genişliğinde açıp ayakta dur, ellerini göğsünün önünde birleştir. Göğsünü yukarıda tutarak geriye doğru otur; dizlerini, uylukların yere neredeyse paralel oluncaya kadar bük (a). Başlangıç pozisyonuna dön, ardından ağırlığını sol bacağına ver ve sağ ayağını dışa doğru açarak yerden kaldır, bacağını düz tut (b). Başlangıç pozisyonuna in. Bu, bir tekrar eder. Diğer tarafta tekrarla ve değiştirerek devam et.

A Side Lunge and Knee-Up Twist

Ayaklarını bir arada tutup ellerini göğsünün önünde kenetle. Sağ ayağınla yana doğru adım atıp geriye doğru otur ve sağ dizini büküp yan lunge pozisyonuna alçal (a). Tek harekette, sağ topuğundan destek alarak dik konuma gel, hızlı bir biçimde sağ dizini kaldır ve gövdeni sola çevirip sol dirseğinle sağ dizini aynı hizaya getir (b). Başlangıç pozisyonuna dön. Bu, bir tekrar eder. Diğer tarafta tekrarla ve değiştirerek devam et.

AForward Lunge and Triceps Kickback

Bacakların bitişik şekilde ayakta dur ve her iki elinde birer dambıl tut, dirseklerini 90 derece bük (a). Sağ ayağınla ileriye doğru adım at ve sağ dizini bükerek lunge pozisyonuna alçal, sol bacağını düz tut. Kalçanı geriye it, kollarının üst kısmı yere neredeyse paralel olmalı. Ardından kollarını düzleştirip ağırlıkları vücudunun arkasına doğru kaldır (b). Hareketi tersten yaparak başlangıç pozisyonuna dön. Bu, bir tekrar eder. Diğer tarafta tekrarla, değiştirerek devam et.

Dizlerini 90 derece büküp yere sırtüstü uzan, ayakların dizlerinin tam altında olmalı. Kalçanı sık ve vücudun dizlerinden omuzlarına kadar düz bir çizgi oluncaya kadar kalçanı yukarı kaldır. Bu pozisyondan sağ topuğunu yere bastır ve vücudunu sola doğru döndür (a). Bu, bir tekrar eder. Kalçanı yukarıda tutarak hareketi yavaşça tersten yap, ardından sol topuğunu bastır ve kalçanı sağa doğru döndür (b). Değiştirerek devam et.

Hızlı Zayıflatan Egzersiz Hareketleri Resimleri
Упражнения для похудения рук женщинам Hızlı zayıflatan egzersiz hareketleriHızlı bir şekilde zayıflatan 11 egzersiz | Galeri - Kadın ve Hızlı kilo vermek için egzersiz resimleri - Zayıflama EgzersizleriGöbek ve Karın Eritme Hareketleri | NetteKadın.com

Yorum Yaz