İpekyol Bayan Ayakkabı Ve Çizme Modelleri

Klasik giyim tarzının yaratıcılarından biri olan İpekyol bayan ayakkabı ve çizme modelleri kategorisiyle bayanların yüzünü güldürdü. Giyim alanındaki başarısını aksesuar ve ayakkabı alanlarına da taşıyan markanın her tasarımı hayranlık uyandırmaktadır. İpekyol bayan ayakkabı ve çizme modelleri 2015 kreasyonunu değerlendirerek gözde modelleri seçmenizde yardımcı olacağız.

Yaz ve kış mevsimlerine özel modelleriyle beğenilmeyi hedef alan markanın çizgisi ve kalitesi her geçen gün artmakta. ipekyol bayan ayakkabı ve çizme modelleri önümüzdeki kış için bomba gibi bir koleksiyonla karşımızda. Brokar çizmelerin göze çarptığı tasarımlar arasında püskül ve fermuar detayları da ağırlıklı olarak kullanılmış. Oldukça ağır bir görünüme sahip olan ipekyol bayan çizme modelleri fermuar detayı kullanılarak biraz daha spor bir görünüme kavuşmuş. Püskül detayı ise çizmelere kışkırtıcı bir hava katarak biraz da kızıl dereli modasından izler taşıyor.

İpekyol bayan ayakkabı ve çizme modelleri yine en beğenilen kışlık tasarımlarını sizlerin beğenisine sunmakta. Etek ve pantolonlarınızla hoş ve uyumlu kombinler elde edebilmenize imkan sunan ayakkabılar her detayıyla kalitesini de yansıtmakta.  İpekyol bayan ayakkabı ve çizme modelleri arasında her daim iddialı ve bir o kadar da gösterişli asarımlar dikkatleri çekiyor. Hanımların sıklıkla tercihleri arasında bulundurduğu deri ve kemerli çizmeler son dönemde her markanın koleksiyonunda gözümüze takılmakta.  İpekyol bayan deri ayakkabı ve çizme modelleri ise bu koleksiyonlar arasında en iddialı ve en havalı olanlardan biri.

Tarzınızla büyülemeyi amaçlıyorsanız mini elbise ve eteklerinizin altına mutlaka ipekyol markasına ait topuklu deri çizmeleri giymelisiniz. İpekyol bayan topuklu ayakkabı ve çizme modelleri topuklu modeller açısından geniş seçenekler sunabiliyor. Günümüzde topuklu çizme ve ayakkabılar spor kıyafetleri de tamamlayabildiği için özel olarak topuklu modellere ağırlık verilmiş. Rahat kıyafetlerinizle de kombin yapabileceğiniz ipekyol bayan ayakkabı ve çizme modelleri duruşuyla ne kadar kaliteli olduğunu da yansıtabilmekte.

Tüm detaylarıyla olduğu gibi renkleri açısından da dikkat çeken ipekyol bayan kışlık ayakkabı ve çizme modelleri çoğunlukla siyah rengi kullanıyor. Mevsim nedeniyle yoğun olarak koyu renklerin tercih edilmesi kahverengiyle siyahlı modellere ilgi duyulmasını sağlıyor.

İpekyol Bayan Ayakkabı Ve Çizme Modelleri ResimleriYorum Yaz