Zayıf bayanlara yakışan pantolon modelleri

Zayıf olan bayanlar her tür tarzı rahatlıkla taşıyabilecek vücut tipine sahiptirler. Uzun boylu olup aynı zamanda zayıf olan bayanlar için pantolon seçimleri genellikle düşük belli modeller tercih edilmelidir. Zayıf bayanlara yakışan pantolon modelleri genellikle dar paça olan kesimlerdir. Bu kesimleri çok iyi taşıyacakları için genellikle kısa boylu bayanlar tarafından tercih edilmektedir.

Ancak uzun boya sahip ve zayıf bir bayansanız,  sizin için yaz aylarında geniş paçalı modelleri tavsiye edeceğiz. Bunun nedeni ise zayıf olan hanımlar üzerinde oldukça zarif durmasıdır. Zayıf hanımlara uygun pantolon modelleri arasında geniş paçalı olanların tercih edilmesi ancak uzun boylu olan hanımlar için geçerli olacaktır. Eğer kısa boylu bir hanım bu tarz pantolon kesimlerini tercih ederlerse boyları çok daha kısa görünecektir.

Zayıf hanımlar için pantolon modelleri arasında yüksek bellerde önemli yer tutmaktadır. Boyunu uzun göstermek isteyen zayıf hanımlar yüksek belli pantolonları kemerler ile kombin ederek ortaya çok hoş bir görüntü çıkarabilirler. Bacak boylarının da pantolon seçiminde önemi büyüktür.

Zayıf olup ancak bacak boyları uzun olan bayanlar için genellikle düşük bel pantolon önerileri yapılırken, bacak boyları kısa olan bayanlar için daha yüksek belli pantolon önerisi yapılmaktadır. Zayıf vücuda sahip bayanlar için pantolon tercihi için uzun bacaklı bayanlara önerilen bir diğer çeşit ise şalvar modelleridir. Rahat kesimleri ile sizlere büyük bir rahatlık yaratacaktır.

Zayıf görünüşlü bayanlara pantolon modelleri arasında daha fit bir görünüm sağlayan streç kumaşlara sahip pantolonlarda tercih edilebilir. Bu pantolonlar sayesinde kendinizi çok daha estetik gösterebilirsiniz. Gövde kısımları kısa olan bayanlar için pantolonların üzerine mutlaka daha uzun tunik ve blûzlar giymeleri tavsiye edilmektedir.

Zayıflar için pantolon modelleri arasında özellikle bol kesim pantolonlar bulunmaktadır. Bunun nedeni ise normalden daha zayıf olan bayanların daha iri görünmelerini sağlamaktır. Pantolonlar arasında yer alan en önemli çeşitler ise kumaş pantolonlardır. Kumaş pantolon kesimlerinde öncelikle zayıf bayanlar için düz ve sade kesimler ön plânda olmalıdır. Bu kesimler ile zayıf olan hanımlar daha toplu bir görüntü sağlayacaklardır.

Zayıf bayanlara yakışan pantolon modelleri ResimleriYorum Yaz