Yeni sezon deri mont modelleri

Her sezon moda dünyasında yerini koruyan deri montlar yeni sezonda çok değişik tasarımlarıyla sizlerle buluşuyor. Bu yıl deri mont koleksiyonlarında ister sade deri mont ister gösterişli modelleri bir arada bulacağınız bir sezon olacak.

Yeni sezon deri mont modellerinde  eskiden klasikleşmiş mont modellerinden daha farklı birbirinden daha şık modellerin bulunduğunu göreceksiniz. İster sade modellerde isterseniz daha gösterişli dediğimiz zımbalı  veya işlemeli deri mont tasarımları  çok dikkat çekiyor.

Yeni sezon deri mont modellerinin bir özelliği de sizleri soğuk günlerde çok kaliteli ve çok sıcak tutması olacak yani hiç üşümeyeceksiniz. Hem bayanlarımızın hem de erkeklerimizin çok severek giydikleri dış giyim kıyafetleri arasında deri montlar gelmektedir.  Koton, Zara, Mavi, İnci, Derimod, Defacto, Lcw, Collezione gibi markaların butiklerinden yeni sezon deri mont modellerini görebilirsiniz.

Yeni sezon deri mont tasarımlarında siyah renk her daim yerini koruyor. Siyah deri montlar her zaman tercihlerde ilk sırada yerini alıyor. Çünkü istediğiniz kıyafetinizle çok rahat uyum sağlaması size rahatlıkla kombin yapma fırsatı sunuyor. Ayrıca yeni sezon deri mont modellerinde siyahın haricinde yeşil , mavi , bordo , kahverengi , parlak siyah , metalik renkler de bu sezon çok moda olacak. Yani hemen her kıyafetinize uygun bir renk deri montlar da bulabileceksiniz.

Yeni sezon deri montlar da bu sezon zımbalı montlar daha da iddialı bir biçimde tasarlanarak daha da modern bir görünüme kavuşmuş. Özellikle gençlerimizin çok dikkatini çekiyor. Günümüzde çok pahalı olan deri montları artık çok ucuza da bulabiliyorsanız tabiî ki gerçek deri montlar hala yüksek fiyatını da korumakta artık seçim size kalıyor.

Deri mont tutkunları her geçen gün erkeklerin ve bayanların vazgeçilmezi olmakta. Sizin hala bir deri montunuz yoksa ye da var olanı yeni sezon deri mont modelleri ile yenilemek istiyorsanız yeni sezon deri mont koleksiyonlarına göz atmadan bir deri mont almayın deriz.

Yeni sezon deri mont modelleri ResimleriYorum Yaz