SARAR ETİLER’E YENİ BİR SES

M VOICE ADIYLA ETİLER’DE YENİ BİR MAĞAZA AÇAN MALTEPE MOBİLYA, YENİ KOLEKSİYONLARI VE YENİ KİMLİĞİYLE  YILINA İDDİALI BİR GİRİŞ YAPIYOR.

Sarar bu sezon da ofis giyiminin yanı sıra hafta sonu giyimindeki iddiasını sürdürüyor. Modern ve genç bir çizgi var bu yaz Sarar haftasonu giyiminde. Montundan pantolonuna hatta gömleğine kadar bu yaz her şey “yaz sıcağında serin rahat” konseptine göre tasarlandı. Bu yaz öylesine bir rahatlık anlayışı var ki, hafta içi giyimine inat hafta sonu giyiminde ceketlerin önemi azahyor. Öyle ya! Bütün hafta ceketler ve takımlar içinde dolaştıktan sonra hafta sonu rahat etmek hakkınız!

Bu yazın gözdesi koton pantolonlar ve birlikte giyilen rengarenk Sarar gömlekleri. Ayrıca indigo spor pantolonlar yine aynı tarz montlarla birlikte kullanılıyor. Ancak ceketten vazgeçemeyenler için yıkamalı ceketler bu yaz çok “in”. Bu ceketler yine yıkamalı koton pantolonlarla da giyiliyor. Renkler genel olarak naturel tonlarda. Bej tonları, eknılar, serin maviler ve pastel

tonlar yazın ferahlığını dile getiriyor, indigo mavisi de yine bu yazın gözdesi.

Bu ilkbahar/yaz gömleklerde İtalyan yaka modeller var. Sarı, kırmızı, yeşil ve mavi gibi canlı renkler, kareli ya da çizgili desenler giysilere bahar neşesini getiriyor.

Bu yaz gömlekler, doğal pamuk liflerinin yüksek teknoloji ile daha düzenli, pürüzsüz ve yumuşak hale getirilmesiyle oluşturulan olağanüstü kaliteye sahip Techno kumaşlardan üretildi. Techno ile hazırlanan gömlekler pırıl pırıl tertemiz ve olağanüstü bir yumuşaklığa sahipler.

Ayrıca Thomas Mason, Monti, Honnewer ve Albini gibi dünya çapındaki markalar tarafından dünyanın en kaliteli pamuğu kullanılarak üretilen kumaşlar Sarar gömleklerine özel bir kalite duygusu taşıyor…

Kısacası, rahatlığın ön planda olduğu yaşama sevinci dolu bir moda bu. Hafta sonu giyiminde modern ve hoş çizgiler sizleri bekliyor. Haydi size neşeli yazlar!

1979 yılından beri sektördeki faaliyetlerini başarıyla sürdüren Maltepe Mobilya 2002 yılına yenilenerek giriyor. M Voice adıyla Etiler’de yeni bir mağaza açan Maltepe Mobilya 1400 metrekarelik alanda modern ve klasik tarzda mobilya ve aksesuarlara yer veriyor. 75 gün içerisinde tamamlanan Etiler mağazasının mekân tasarımı İç Mimar Eren Yorulmazer tarafından yapılmış. İtalyan Foss-nava firmasının aydınlatma ürünleri kullanılmış. Zemin daha önce bulunan granitler kapatılarak, 1cm. kalınlığında fixbeton ile kaplatılmış. Binanın duvarları İtalyan Orkos firmasının Roffeolle serisiyle boyanmış.

Mağaza Fransa, İtalya ve Amerika gibi ülkelerden oturma, yemek, yatak, genç odası takımları, ofis mobilyaları, seçilen aksesuarlar, aydınlatmalar ve halılar ithal ediyor. Florida Group, Julia Ar-redomenti, Mercury, Antidiva, Guillio Marelli, Solmet, Hooker, Gal-

lo ithalat yapılan firmalar arasında. Yeni koleksiyonunda “Mr. Nils-son Sport” modeli kanape, “Mondrian” ve “Stylus” sehpa, “Oasis” modeli köşe koltuk, farklı renklerde kumaş seçenekleri bulunan “Prototype” modeli koltuk takımı, İtalyan Mercury firmasının duvar üniteleri yer alıyor. M Voice önemli bir atılım daha gerçekleştirerek Andrevv Martin firmasının kumaşlarının satışını üstlendi.

M Voice, Nispetiye Cad. Güvercin Sok. 1, Etiler-İstanbul. Tel: (0-212) 283 91 16. YELİZ EDİS

Sarar

Sarar

sararerkek10.jpg

sarar-giyim-koleksiynou-3.jpg

Sarar – Black Tie

Yorum Yaz