Göz Çevresi Sorunları

Göz çevresinde görülen sorunlar kişiden kişiye değişse kusuzluk, saatlerce bilgisayar ekranına bakmak, de onlardan kurtulmak için başvurulan yöntemler hemen he- yorgunluk ve düzensiz beslenme ilk olarak göz men aynı; kolajen dokuda artış sağlayan retinol, hyalüronik altlarımıza yansıyor ve beraberinde o katlanılmaz morlukları asit gibi içeriklerle ve yüksek teknolojilerle üretilmiş bakım getiriyor. Özellikle 30 yaşından itibaren kendini göstermeye kremleri, medikal veya cerrahi estetik uygulamaları. Ancak tüm bunlardan önce bir uzman tarafından göz çevrenizde detaylı değerlendirilme yapılarak en uygun tedavinin belirlenmesi gerektiği de bir gerçek. lüronik asit, üç tane anti oksidan, mineral, vitamin ve uygulama sırasında ağrı olmaması için lokal anestezik madde içeren bir jel. Göz altındaki çukuru doldurduğu için ve içeriğindeki madde- göz çevresinde aydınlanma ve canlanma sağlıyor.

Teosyal Redensity n göz altı ışık dolgusu, çöküklük ve morluk problemine tek seferde yardımcı olabilecek nadir dolgu ürünü olma özelliğine sahip. Medikal Estetik Uzmanı Pınar Karagülle, yöntemi anlatıyor: “Estetik dolgu maddeleri yüzün yanak, dudak, elmacık kemikleri üzeri, çene ucu gibi alanlarmda sıklıkla ve başarıyla kulla- ve derisinin ince olması, morarma ve şişme eğilimi ve dolguyu belli etmesinden dolayı bu alana yapılan uygulamalar çok başarılı sonuçlar vermiyordu. Teosyal Redensity II göz altı ışık dolgusu bu ihtiyaçla geliştirilmiş bir dolgu maddesi.” Lokal anesteziyle yapılan ve ağrı oluşturmayan yöntemin etkisini hemen görebiliyorsunuz. Hemen hemen hiç şişme ya da morarma olmamasıyla birlikte bir hafta sonra göz altları en iyi halini alıyor, yaklaşık bir ya da bir buçuk seneye kadar kalıcılığını koruyor. Böylelikle göz altı morlukları için defalarca uyguladığınız o kapatıcılara veda etmeye hazır hale geliniyor! YORGUN GÖZLERE SON Göz çevresi sorunlarında başı çeken kırışıklıklara, şişliklere ve sarkmalara karşı en iyi sonuç veren yöntemlerden biri, Thermage göz uygulamaları. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. İsmail Kuran, bu tekniğin ameliyat ya da iğne gerektirmeden göz çevresindeki kırışıklıkların ve şişliklerin azaltılmasına, cildin sıkı- laştırılmasma yardımcı tek işlem olduğunu belirtiyor.

Üstelik iyileşme süresi de yok denecek kadar az! Dünyada ilk FDA onaylı, cerrahi girişim içermeyen göz kapağı uygulaması Thermage, tek seferlik bir yöntem. Ciltteki kolajen ge- canlandırıyor. Cildin alt kısmını güvenli şekilde ısıtan patentli bir radyof-rekans teknolojisi kullanan Thermage, kısa sürede etkisini gösteriyor. Altı aya kadar etkinliği devam eden bu uygulamadan hemen sonra makyajınızı yapıp günlük yaşantınıza devam edebiliyorsunuz. Gözler daha canlı, açık ve kalkık görünüyor, etkileyici bakışlara sahip olunuyor, sarkma ve torbalar en aza iniyor. la bitiremezken, medikal dünyanın nimetleri neyse ki yanımızda olmaya devam ediyor. Göz altındaki şişlik, ince kırışıklıklar ve elastikiyet kaybı için bu zamana kadar denenmiş birçok tedavi seçeneğine lazer uygulamasıyla yaklaşan Emerge, göz altlarında umut va-dediyor. Plastik Cerrah Prof. Dr. Reha Yavuzer’e göre, kadınların en büyük problemlerinden biri olan göz çevresi Bu bölgeye özel üretilen lazer, fraksiyo-nel tarama özelliği ve ablatif olmayan niteliğiyle göz çevresinde onay alan ve Amerika’da da kendinden söz ettiren bir yöntem. Hasta açısından kolay ve hızlı uygulanan, ağrının en az seviyede hissedildiği Emerge, yaz aylarında dahi yapılabiliyor. Bir-üç gün içerisinde kişi normal yaşantısına dönebiliyor. Ciltte sıkılaşma, kolajen dokuda artış, deri al- rışıklıklarda düzelme gibi göz çevresine pek çok olumlu etkisi bulunan Emerge, yedi-10 gün arayla üç-dört seans öneriliyor. Her cilt tipine uygulanabilen bu yeni lazer, ihtiyaç duyulduğunda ağız çevresi, yanak ve alındaki ince kırışıklıklarda da kullanılabiliyor. RoC RoC, RoC® Pro-Sublime Yaşlanma Etkilerine Karşı Kusursuzlaştırıcı Göz Bakım Sistemi Doğal cilt onarım sürecini tetikleyen patentli benzersiz E-pulse teknolojisi ile koyu renkli halkaları, göz altı torbalarını ve kırışıkları gözle görülür biçimde ve anında azaltır.

Göz Çevresi Sorunları Resimleri
Göz Çevresi Sorunları _2.jpgGöz Çevresi Sorunları _11.jpgGöz Çevresi Sorunları _19.jpgGöz Çevresi Sorunları _5.jpgGöz Çevresi Sorunları _3.jpgGöz Çevresi Sorunları _20.jpgGöz Çevresi Sorunları _4.jpg

Yorum Yaz