Göz Çevresi Sorunları

Göz çevresinde görülen sorunlr kişiden kişiye değişse kusuzluk, stlerce bilgisyr ekrnın bkmk, de onlrdn kurtulmk için bşvuruln yöntemler hemen he- yorgunluk ve düzensiz beslenme ilk olrk göz men ynı; koljen dokud rtış sğlyn retinol, hylüronik ltlrımız ynsıyor ve berberinde o ktlnılmz morluklrı sit gibi içeriklerle ve yüksek teknolojilerle üretilmiş bkım getiriyor. Özellikle 30 yşındn itibren kendini göstermeye kremleri, medikl vey cerrhi estetik uygulmlrı. Anck tüm bunlrdn önce bir uzmn trfındn göz çevrenizde detylı değerlendirilme ypılrk en uygun tedvinin belirlenmesi gerektiği de bir gerçek. lüronik sit, üç tne nti oksidn, minerl, vitmin ve uygulm sırsınd ğrı olmmsı için lokl nestezik mdde içeren bir jel. Göz ltındki çukuru doldurduğu için ve içeriğindeki mdde- göz çevresinde ydınlnm ve cnlnm sğlıyor.

Teosyl Redensity n göz ltı ışık dolgusu, çöküklük ve morluk problemine tek seferde yrdımcı olbilecek ndir dolgu ürünü olm özelliğine ship. Medikl Estetik Uzmnı Pınr Krgülle, yöntemi nltıyor: “Estetik dolgu mddeleri yüzün ynk, dudk, elmcık kemikleri üzeri, çene ucu gibi lnlrmd sıklıkl ve bşrıyl kull- ve derisinin ince olmsı, morrm ve şişme eğilimi ve dolguyu belli etmesinden dolyı bu ln ypıln uygulmlr çok bşrılı sonuçlr vermiyordu. Teosyl Redensity II göz ltı ışık dolgusu bu ihtiyçl geliştirilmiş bir dolgu mddesi.” Lokl nesteziyle ypıln ve ğrı oluşturmyn yöntemin etkisini hemen görebiliyorsunuz. Hemen hemen hiç şişme y d morrm olmmsıyl birlikte bir hft sonr göz ltlrı en iyi hlini lıyor, yklşık bir y d bir buçuk seneye kdr klıcılığını koruyor. Böylelikle göz ltı morluklrı için deflrc uyguldığınız o kptıcılr ved etmeye hzır hle geliniyor! YORGUN GÖZLERE SON Göz çevresi sorunlrınd bşı çeken kırışıklıklr, şişliklere ve srkmlr krşı en iyi sonuç veren yöntemlerden biri, Thermge göz uygulmlrı. Plstik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrhi Uzmnı Prof. Dr. İsmil Kurn, bu tekniğin meliyt y d iğne gerektirmeden göz çevresindeki kırışıklıklrın ve şişliklerin zltılmsın, cildin sıkı- lştırılmsm yrdımcı tek işlem olduğunu belirtiyor.

Üstelik iyileşme süresi de yok denecek kdr z! Dünyd ilk FDA onylı, cerrhi girişim içermeyen göz kpğı uygulmsı Thermge, tek seferlik bir yöntem. Ciltteki koljen ge- cnlndırıyor. Cildin lt kısmını güvenli şekilde ısıtn ptentli bir rdyof-rekns teknolojisi kullnn Thermge, kıs sürede etkisini gösteriyor. Altı y kdr etkinliği devm eden bu uygulmdn hemen sonr mkyjınızı ypıp günlük yşntınız devm edebiliyorsunuz. Gözler dh cnlı, çık ve klkık görünüyor, etkileyici bkışlr ship olunuyor, srkm ve torblr en z iniyor. l bitiremezken, medikl dünynın nimetleri neyse ki ynımızd olmy devm ediyor. Göz ltındki şişlik, ince kırışıklıklr ve elstikiyet kybı için bu zmn kdr denenmiş birçok tedvi seçeneğine lzer uygulmsıyl yklşn Emerge, göz ltlrınd umut v-dediyor. Plstik Cerrh Prof. Dr. Reh Yvuzer’e göre, kdınlrın en büyük problemlerinden biri oln göz çevresi Bu bölgeye özel üretilen lzer, frksiyo-nel trm özelliği ve bltif olmyn niteliğiyle göz çevresinde ony ln ve Amerik’d d kendinden söz ettiren bir yöntem. Hst çısındn koly ve hızlı uygulnn, ğrının en z seviyede hissedildiği Emerge, yz ylrınd dhi ypılbiliyor. Bir-üç gün içerisinde kişi norml yşntısın dönebiliyor. Ciltte sıkılşm, koljen dokud rtış, deri l- rışıklıklrd düzelme gibi göz çevresine pek çok olumlu etkisi bulunn Emerge, yedi-10 gün ryl üç-dört sens öneriliyor. Her cilt tipine uygulnbilen bu yeni lzer, ihtiyç duyulduğund ğız çevresi, ynk ve lındki ince kırışıklıklrd d kullnılbiliyor. RoC RoC, RoC® Pro-Sublime Yşlnm Etkilerine Krşı Kusursuzlştırıcı Göz Bkım Sistemi Doğl cilt onrım sürecini tetikleyen ptentli benzersiz E-pulse teknolojisi ile koyu renkli hlklrı, göz ltı torblrını ve kırışıklrı gözle görülür biçimde ve nınd zltır.

[gllery ids=""]

Yorum Yaz