Bayan Bot Modelleri

Yeni kış mevsiminin gelmesiyle birlikte kışlık ayakkabı ve botlar da vitrinleri süsler hale geldi. Bayan bot modelleri ise pek çok detaydan oluşuyor ve şimdiden yoğun ilgi altında. Klasik çizgilerden sportif detaylara kadar pek çok alternatifi bir arada sunan koleksiyonda renkler de ilgi çeken detaylar arasında. Bayan bot modelleri sezonunun en özel parçalarını derleyerek zevkinizin yansıması olacak modellerle yeni trendlere imza atıyor.

Sevilen modellerden biri olan bayan topuklu bot modelleri bu yılın da en popüler botları arasında. Topuklu botlar yağmurlu günlerin de en vazgeçilmez parçası olarak rahat adımlarınızın mimarı olacak. Yeni kış sezonunda bayan kürklü bot modelleri de çok beğeniliyor. Kürk yakalı kabanlarla kombin edilen sıcacık görünümlü bu şık botlar kış mevsimi boyunca ayaklarınızı sıcak tutacak. Son zamanlarda bayan süet bot modelleri de çok sık bir şekilde hanımların tercihi oluyor. Bu şık görünümlü süet botlarda kahverengi ve tarçın rengi daha çok tercih edilen renklerdendir. Hanımlar bot seçimlerini genellikle bulunacakları ortama göre seçiyorlar.

Gün içerisinde oluşturacağınız bir kombinle bayan spor bot modelleri hanımların daha çok kullandığı bir model. Spor botlarla rahat adımlar atacak aynı zamanda şıklığınızı da ortaya koyabileceksiniz. Daha ağır bir davet ya da bir iş görüşmesinde bulunacaksanız bayan bot modelleri arasından klasik bir seçim yapabilirsiniz. Botlar kış mevsiminde bir kurtarıcı olarak düşünülse de aynı zamanda detayları ve şıklığıyla da önemli bir parçadır. Bu nedenle bayan bot modelleri eski yıllara nazaran daha gösterişli ve şık olarak tasarlanıyor. Parlak ruganlar ve deri botlar ise en çok kullanılan seçeneklerden biri.

Son zamanların bot tasarımlarına göz attığımızda çoğunlukla canlı ve neon renklere rastlayabilmekteyiz. Ancak bayan siyah bot modelleri her daim öncelikli seçenek olmaya devam etmektedir. Siyah botlar ile kolayca çanta ya da kıyafet kombin edebilmeniz işinizi kolaylaştırıyor. Şıklığınıza şıklık katabilecek olan bu özel bot seçeneklerini inceleyerek kış mevsimine sıcak bir giriş yapabilirsiniz. Bayan bot modelleri her alternatifiyle mağazalarda sizleri bekliyor. En özel tasarımlar ise şimdi sizlerle…

Bayan Bot Modelleri Resimleri 

Yorum Yaz