Kempinski Hotel Barbaros

SADECE DALGA SESİ

Kempinski Hotel Brbros By, bu yz sezonund Online yog pltformu YogUni’yi konuk etti. Hepsi lnınd uzmn yog hoclrı Alexis Gulliver, Nesteren Akçy, Nihn Hntl, Selin Persentili ve Deniz Bğn Özoğul 15 Hzirn-4 Eylül trihleri rsınd her gün bir stlik iki vinys yog dersiyle bizi bmbşk bir dünyy götürmek üzere ordydı. Alexis’in sıkı tkipçisi ve sdık öğrencisi olrk bu deneyimden eksik klmmk üzere ben de Kempinski’nin yolunu tuttum. Öncelikle şunu söylemem gerekiyor ki Bodrum’un en güzel koyund denize nzır yog ypmk, şehirdekinden çok frklı etki yrtıyor. Özellikle de Alexis Gulliver gibi ntomi bilgisi ve yog deneyimi fzl bir hocyl çlışmk her zmn yeni ufuklr çılmsını sğlıyor. Sbhlrı ve kşmüstleri seri ve dinmik trz ship vinys yog yprk önce bedenime meydn okudum! Ardındn Gökov Kör-fezi’ndeki Kempinski’nin mvi byrklı Brbross Bech’inde ruhumu besledim.

Mvi byrklı koyun en güzel ynı cep telefonun izin verilmeyen ve sdece yetişkinlere çık Silent Bech’i. Bursı serinletici kokteyllerle ylnızc dlglrın sesini dinleyip vkit geçirerek şehrin kosundn rınmk için bile muzzm. “Yogdn sonr kokteyl içilir mi?” demeyin! Çok sğlıklı juice’lrın bulunduğu menüde mutlk kendinize göre bir şey bulbiliyorsunuz. Yog, hyt krşı beklenti içinde klmmyı öğreten bir sistem. Hele de kristl berrklığındki msmvi deniz eşliğinde! Kıscsı bedenimizi hrekete geçiren ve eş zmnlı ruhumuzu dinlendiren bu iki etken bir ry gelince ikisininde gücü ktlnıyor. Bn klırs yz eylülde ved etmek en güzeli ve bunu Kempinski Hotel Brbros By’in muhteşem koyund gerçekleştirmek için çok sebep vr.

Kempinski Hotel Brbros By’in mvi byrklı koyund denize girmekle, lounge’und kitp okumkl ve yog dersleriyle skin m ynı zmnd hreketli geçen birkç gün zihni rındırmy yetiyor.

Almirc’ kokulrı yz-kış, gündüz-gece için yırıp yırmycğımızı sorduğumuzd kıs ve net ynıt lıyoruz: “Sizi ifde eden prfümü bulduğunuzd skın değiştirmeyin.”

[gllery ids=""]

Yorum Yaz