Temiz ve Havalı Saçlara Sahip Olmak Çok Kolay!

Günlük hytt sçlrın güzel ve bkımlı görünmesine önem verildiği rtık herkes biliyor. Fkt bzı durumlrd bu güzel görünüme ship olmk çok mümkün olmybiliyor. Özellikle yğlı sçlr ship kişiler için bu görünüm sdece 3-5 st sürebiliyor. Çünkü yğlı sçlr diğer sç tiplerine ornl dh sönük ve ypışık görünüme ship oluyor. Sdece 1 dkikd yğlı ve sönmüş sçlrdn < href="http://www.dermokozmetik.com.tr/kuru-smpun">kuru şmpun ile kurtulbilir, hvlı ve bkımlı sç görünümüne ship olbilirsiniz.

Kuru Şmpun Nedir?

Yğlı ve sönmüş sçlrın temizlenmesi için üretilen kuru şmpun, suy gerek klmdn sç diplerinde biriken yğın emilmesini ve temizlenmesini sğlr. Toz, egzoz dumnlrı gibi çevresel fktörler sçlrın dh hızlı ve koly kirlenmesine sebep olur. Son yıllrın popüler ürünü kuru şmpun bu etkilerden sçlrı rındırır, dh cnlı ve dolgun bir görünüm kzndırır.

Norml şmpunlr kıysl en çok merk edilen soru ise Kuru şmpun nsıl kullnılır? O hlde nsıl kullnıldığını birlikte inceleyelim.

  • Kullnmdn önce mutlk çlklyınız.
  • Sç diplerine 30 cm uzklıktn eşit bir şekilde püskürtünüz.
  • Sç diplerine msj yprk yyılmsını sğlyınız.
  • Sçlrınız dilediğiniz şekli verebilirsiniz.

Kullnımı oldukç koly ve prtik oln kuru şmpun gününüzü kurtrn nlık temizlik sğlr. Sonrsınd sçın norml bir şmpun ile tekrr temizlenmesi tvsiye edilir.
[gllery ids="104397,104396"]
Btiste Kuru Şmpun ile Sdece 1 Dkikd Mükemmel Sçlr

Kuru şmpun denince kl ilk gelen isimlerden biri de Btiste’dir. Sçlrdki yğ, kir, toz güzel ve bkımlı sç görünümünü ortdn kldırır. Btiste kuru şmpun içeriğindeki pirinç nişstsı ile sç gözeneklerini tıkmz. Yeni yıknmış etkisi yrtrk sçlrı cnlndırır ve hcim kzndırır. Frklı koku seçenekleri ile sçlrd prfüm etkisi sğlr.

Her sç tipi ve rengi için kullnımın uygun Btiste ürün seçenekleri rsındn en çok tercih edilen Btiste XXL Volume kuru şmpundır. İnce telli ve sönük sçlr için oldukç idel oln bu ürün sçlrın temiz ve cnlı görünmesini sğlrken ekstr hcim ve dolgunluk kzndırır. Kuru şmpunı sdece temizlik için değil günün her sti sçlrınızı yenilemek için de tercih edebilirsiniz. Kullnım lnı geniş oln bsite kuru şmpunı, spordn çıkınc, sçlrınızı cnsız ve sönük hissettiğinizde, duş lmdığınız zmnlrd ve sçlrınızın güzel kokmsını istediğiniz nlrd prtik bir şekilde uygulybilirsiniz.

Bsite ürün çeşitlerini en iyi fiyt vntjı ile Dermokozmetik’dn inceleyebilir, hızlı krgo ve kpıd ödeme imknıyl ship olbilirsiniz.

Yorum Yaz