Temiz ve Havalı Saçlara Sahip Olmak Çok Kolay!

Günlük hayatta saçların güzel ve bakımlı görünmesine önem verildiği artık herkes biliyor. Fakat bazı durumlarda bu güzel görünüme sahip olmak çok mümkün olmayabiliyor. Özellikle yağlı saçlara sahip kişiler için bu görünüm sadece 3-5 saat sürebiliyor. Çünkü yağlı saçlar diğer saç tiplerine oranla daha sönük ve yapışık görünüme sahip oluyor. Sadece 1 dakikada yağlı ve sönmüş saçlardan kuru şampuan ile kurtulabilir, havalı ve bakımlı saç görünümüne sahip olabilirsiniz.

Kuru Şampuan Nedir?

Yağlı ve sönmüş saçların temizlenmesi için üretilen kuru şampuan, suya gerek kalmadan saç diplerinde biriken yağın emilmesini ve temizlenmesini sağlar. Toz, egzoz dumanları gibi çevresel faktörler saçların daha hızlı ve kolay kirlenmesine sebep olur. Son yılların popüler ürünü kuru şampuan bu etkilerden saçları arındırır, daha canlı ve dolgun bir görünüm kazandırır.

Normal şampuanlara kıyasla en çok merak edilen soru ise Kuru şampuan nasıl kullanılır? O halde nasıl kullanıldığını birlikte inceleyelim.

  • Kullanmadan önce mutlaka çalkalayınız.
  • Saç diplerine 30 cm uzaklıktan eşit bir şekilde püskürtünüz.
  • Saç diplerine masaj yaparak yayılmasını sağlayınız.
  • Saçlarınıza dilediğiniz şekli verebilirsiniz.

Kullanımı oldukça kolay ve pratik olan kuru şampuan gününüzü kurtaran anlık temizlik sağlar. Sonrasında saçın normal bir şampuan ile tekrar temizlenmesi tavsiye edilir.

Temiz ve Havalı Saçlara Sahip Olmak Çok Kolay! Resimleri
Batiste Kuru Şampuan ile Sadece 1 Dakikada Mükemmel Saçlar

Kuru şampuan denince akla ilk gelen isimlerden biri de Batiste’dir. Saçlardaki yağ, kir, toz güzel ve bakımlı saç görünümünü ortadan kaldırır. Batiste kuru şampuan içeriğindeki pirinç nişastası ile saç gözeneklerini tıkamaz. Yeni yıkanmış etkisi yaratarak saçları canlandırır ve hacim kazandırır. Farklı koku seçenekleri ile saçlarda parfüm etkisi sağlar.

Her saç tipi ve rengi için kullanımına uygun Batiste ürün seçenekleri arasından en çok tercih edilen Batiste XXL Volume kuru şampuandır. İnce telli ve sönük saçlar için oldukça ideal olan bu ürün saçların temiz ve canlı görünmesini sağlarken ekstra hacim ve dolgunluk kazandırır. Kuru şampuanı sadece temizlik için değil günün her saati saçlarınızı yenilemek için de tercih edebilirsiniz. Kullanım alanı geniş olan basite kuru şampuanı, spordan çıkınca, saçlarınızı cansız ve sönük hissettiğinizde, duş alamadığınız zamanlarda ve saçlarınızın güzel kokmasını istediğiniz anlarda pratik bir şekilde uygulayabilirsiniz.

Basite ürün çeşitlerini en iyi fiyat avantajı ile Dermokozmetika’dan inceleyebilir, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla sahip olabilirsiniz.

Yorum Yaz