Damat Tween damatlık takım elbise modelleri

“Kadın Eli Değerse projesinin ana destekçisi olan sevgili Damat Tween ekibi, kendi alanında güçlü ve başarılı 20 kadına ulaşırken spor alanında da bana ulaştı. Kendi yürüttüğümüz; nesli tehlike altında olan canlıların ve hızla tükenen su kaynaklarının korunması, engelliler ile dalış gibi projelerin yanında, insan yaşamına dokunabilmek de değerliydi. Dolayısıyla projede büyük bir heyecanla yer aldık. Ataerkil bir toplumda kadınların dokunuşlarının hayatları değiştirebildiğine inanan; Kadın Eli Değerse projesinde Koruncuklar yararına satışı yapılacak kitap ve fotoğraf çalışmaları için Damat’ın bizlere özel diktiği erkeklerin simgesi haline gelmiş smokinleri giydik.
Gücü temsil eden erkekliğin yerini kadın-erkek’e bırakması ümidi ile fotoğrafçı Tamer Yılmaz’a poz verdik. Kitap ve sergiden elde edilen tüm gelir ise Koruncuk Vakfı’na bağışlanıyor. Benim için paylaşmak ve üretmek, yaşadığım anlara anlam katıyor. Gandhi’nin dediği gibi ‘Dünyada görmek istediğin değişimin kendisi ol’ felsefesi ile değişmesi veya hayat bulması gerektiğine inandığım birçok konuda seyirci değil, oyuncu olmayı tercih ediyorum.”
Bluz, Arzu Kaprol. Pantolon, Levi’s. Yüzükler, Evren Kayar.

Saat, Seiko.
“Kavak Yelleri setinde tanıştığımız bir ablamız Levent Rehabilitasyon Merkezi’nde işitme engelli çocuklara eğitim veriyordu. Beni de düzenledikleri bir tiyatro etkinliğine davet ettiler bu vasıtayla tanışmış olduk. Merkeze gidip çocuklarla bir arada olmak onları mutlu ediyordu ama elimden gelen başka şeylerde olmalı diye düşündüm. Ailelelerve eğitmenler çocuklarının iyi olması için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar ama maddi imkansızlıklar yüzünden zorlanıyorlardı. Hayat zaman zaman hepimiz için zor, her şeye yetişmek mümkün değil ama organize olabilmek için önemli bir zeminim vardı.

Kişi sayısı çok olunca toplanan miktar arttı ve gerçekten bazı eksikleri telafi edebildiğini alenen gördüm. Ayakkabılar, tekerlekli sandalyeler ve başka şeyler alınabildi. Kendi adıma sadece gerçekleşmeleri yolunda aracılık ettiğimi ve etmeyi de sürdüreceğimi söyleyebilirim.”

Bluz, Machka. Pantolon, Arzu Kaprol. Kolye Kısmet by Milka. Yüzük, Mon Reve.

MBFW İstanbul Damat Tweensonbahar kış » İstanbul Moda …

D’S Damat Mardin Ravza Caddesi Yaykent Sitesi C Blok No:1 – Açılış …

Damat Tween Damatlık Modelleri Binkelam.com

Damat Spring/Summer- YouTube

Tüm Damat Tween mağazalarında ve online shop’ta geçerlidir …

Damat Tween Damatlık Modelleri Binkelam.com

E-Ticaret Uzmanı – D’s Damat – Secretcv.com

Suits for Men / Takım Elbise on Pinterest Tween, Men’s suits and …

damat tween damatlık modelleri- 29/07/- kizlarsemti.com

Markalardan Pantolon Ceket Kombinleri – Binkelam.com

Damat Tween-yılı sonbahar kış kreasyonu – 2k Moda …

Damat yeni sezon koleksiyonu Tiqla.com

Sibel Arna’nın Hürriyet için yaptığı Nick Bateman Spring/Summer …

Suits for Men / Takım Elbise on Pinterest Tween, Men’s suits and …

Yorum Yaz