jennifer lopez Elbise Modelleri

Dünyanın en sevilen şarkıcılarından birisi olan Jennifer Lopez şarkılarının yanı sıra fiziği ,güzelliği  ve  kırmızı halı da giydiği elbise tasarımları ile çok beğeniliyor. Jennifer Lopez özellikle abiye elbise modellerinde ki tercihlerin de dekoltesini çok fazla kullanıyor.

Özellikle Jennifer Lopez elbise tasarımları bayanlarımız için özel davetlerde giyecekleri elbise modellerine örnek olmaktadır. Pek çok genç kızımız ve kadınlarımızın takibinde olan Jennifer Lopez elbise tasarımlarında dikkat çeken başka bir detay siyah elbise modellerindeki derin yırtmaçı ve göğüs dekoltesi olmaktadır. Fakat bu tarz elbise modelini seçmek için ilk önce fiziğimize çok iyi güvenmemiz gerekir. Jennifer Lpoez bu tarz elbiseleri taşırken kusursuz fiziğine çok güveniyor.

Lopez giydiği elbise tasarımlarında en çok kısa mini etekli elbise modellerine fazlaca kullanıyor. Bu tasarımlarının pek çoğunda deri detaylara veya tamamı deriden modellere rastlayabilirsiniz. Ayrıca tek omuz ve tek  askılı elbise modelleri son zamanlarda en hoşlandığı elbiselerinden olduğunu söyleyebiliriz. Lopez elbise modellerinde pul detaylarında yer aldığı tasarımlar bayanlarımızın çok ilgisini çekiyor.

Jennifer Lopez ilerleyen yaşına rağmen düzgün fiziği ile her daim kırmızı halı da tüm dikkatleri üzerine çekmeyi çok iyi başarıyor.Özellikle Jennifer dekolte konusunda çok cesur diyebiliriz. Lopezin elbise fiyatları kumaş kalitesine göre farklılık gözetiyor. Sizlerde Bu elbise tasarımları ile katılacağınız özel ortamlarda çok dikkat çekici olabilirsiniz.

Bu sezonda Jennifer Lopezin değişik tasarımlı tüllü mini elbise modeli iki farklı renkten ve kumaştan tasarlanmış olması tüm dikkatleri üzerine anında çekmeyi başarmış bir tasarımı olarak karşımıza çıkıyor.

Jennifer Lopezin dikkat çeken bir özelliği beyaz elbise modellerine aşırı bir tutkusu olmasıdır. Beyaz ve açık tonlardaki elbise modellerine Lopezin ilgisi çok fazla. Bu sezon Jennifer Lopezin elbise modellerinde bordo ve kırmızının çok dikkat çektiğini görüyoruz. Sizlerde katılacağınız davetlerde ilgilerin sizin üzerinizde olmasından yana olmasını istiyorsanız Lopezin elbise modellerinden birini tercih etmelisiniz. Tabi ki Lopez kadar cesur , düzgün fiziğiniz ve iddialı olmanız da gerekiyor.

jennifer lopez Elbise Modelleri ResimleriYorum Yaz