Yılbaşı gecesi için elbise modası

Bu ikilemi ortadan kaldırabilmek adına bizlerde yeni yılda giyilebilecek elbise koleksiyonlarına şöyle bir göz attık. Önemli olanın elbisenin dışında seçimi yapılacak kombin detayları olduğunu görebilirsiniz. elbise modelleri seçiminde bu özel gecenizde tercih etmeniz gereken modelleri inceleyelim.

Siyah Renkli Elbise Modelleri

Her yeni yılda renk açısından çoğu bayan sorun yaşamıyor. Belirli renklerin bu özel gece için tercih edildiğini bilen bayanlarımız var. Benim favori rengim yine siyah üzerine kurulu tasarımlar oluyor. Tabi sadece siyah renkli elbiselerin olduğu kanısına varmayın. Yılbaşında katılacağınız geceye göre yine renk seçimini yapabilirsiniz. Rengarenk görünmenin dışında birazda ciddi bir görünüm sergilemek en önemli olanıdır. Kırmızı renkli koleksiyonlarda diğer alternatifler arasında olabilir. Seçimi tamamen sizler yapmalı, doğru olan renge de kendi modanıza göre sizler karar vermelisiniz.

Seksi Olan Koleksiyonlar

Yılbaşını yılbaşı yapan detayları düşünün. Bu detaylar aileniz yada eşinizle beraber geçireceğiniz güzel gecelerden biri olmuştur her zaman. Bu nedenle eşinizle vakit geçireceğiniz zamanlarda ona her zaman için güzel görünmek durumundasınız. Seçimini yapacağınız tasarımları buna dayalı olarak seçebilirsiniz. Mesela sırtı açık olan dekolteli koleksiyonlar oldukça seksi olabilir, Bunun yanında mini tasarımlar eşinizin gözünü tamamen sizin üzerinize çekebilir. Bu detaya da dikkat ederek elbise seçiminizi yapmanızı önerebilirim.

Aksesuar Seçimi Doğru Yapın!

Her zaman için bir bayanın moda hayatında aksesuar seçimi en büyük rol oynamıştır. Tabi aksesuar denildiği zamanda akla gelen takılar, bayanlara ah dedirtebiliyor. Bu takıların seçimini yaptığınız elbiseyi hoş göstereceğiniz söyleyebilirim. Mesela siyah bir renk elbise tasarımının üzerine tercih edilebilecek altın sarısı takılar size hoş bir görüntü yansıtabilir. Takı kısmını tamamen size bırakıyorum. Buna uygun doğru bir takıyı seçeceğinize inanıyorum.

Ayakkabı Uyumunu Dikkate Alın!

Yılbaşında çoğu bayan tarafından en çok yapılan hatalardan biri de ayakkabı uyumsuzluğu oluyor. Seçilen ayakkabının elbise ile uyum içerisinde olmayan görünümü çoğu zaman yanlış anlaşılabiliyor. Bu duruma düşmemek adına doğru marka ve doğru koleksiyonlar arasından seçimler yapmaya özen göstermelisiniz. Siyah bir elbisenin altına tercih edilebilecek kırmızı bir ayakkabı ne kadar hoş duruyorsa, sizin de buna uygun olarak ideal bir renk seçimini yapmanız da uygun görünecektir. Her zaman için kendi renginizi açığa çıkaracak renkleri seçmenizi önerebilirim.

Kendi Modanızı Ön Planda Tutun

Her zaman için kendi modanızı en başta düşünmelisiniz. Yani seçimi tamamen özgür ve hür iradenizle yapın. Seçimi yaptıktan sonra da “böyle güzel olmuş mu?” cümlesini kurmayın. Bana sorarsanız seçiminizi hiç düşünmeden güzel göründüğünüzü söyleyebilirim. Çünkü kendi modanızı diğer insanlara bakmadan şekillendirmiş oluyorsunuz. Bundan daha önemli başka bir detay var mı? Tabi diğer siyah renk modellerimi de incelemenizi istiyorum. Bunları göstermeden çıkmanıza izin veremem : )

Yılbaşı gecesi için elbise modası ResimleriYorum Yaz