Yuvarlak Yüzlü Erkekler İçin En İyi Saç Modelleri

yuvarlak yuzlu erkekler icin en iyi sac modelleri 1

Yuvrlk yüzler zor olbilir. Uyndığınız ndn eve gelene kdr yüzünüz için mükemmel stili bulmk, sbır ve krr yorgunluğunun verdiği bir svştır. İyi hber şu ki, ihtiyçlrınız uyck ve ynı zmnd en iyi hlinize benzemenizi sğlyck lterntifler bulmnın birkç yolu vr. Yuvrlk yüzler için erkek sç modelleri hkkınd dh fzl bilgi için bu mkleye göz tın!

En İyi Erkek Sç Modelleri: Yuvrlk Yüz Stili

Yuvrlk yüzünüzü düzleştirecek şık bir sç kesimi mi rıyorsunuz? Boyun çizgisinde drln ve rkd dh uzun oln bir stil deneyin. Yuvrlk bir yüz için en iyi beş erkek sç modeli:

1. Konik solm: Bu trz popülerdir çünkü bkımı kolydır ve çok yönlüdür. Düz vey kıvırcık tkbilirsiniz ve tüm sç tiplerinde iyi görünecektir.

2. Kıs sç kesimi: Bu sç kesimi klsik ve zmnsız. Üstte, yuvrlk yüzünüze köşeli bir görünüm veren Mohwk benzeri yüksek bir nokty shiptir.

[gllery ids="108835,108836,108837,108838,108839,108840,108841,108842,108843,108844"]

3. Pompdour: Sçınızın birz dh uzun olmsını istiyorsnız bu stil mükemmeldir. Dğınık m stili koly ve size 1950’lerin czibesini verecek.

4. Yn kısım: Bu sç kesimi gurur verici çünkü yüzünüzü çerçeveliyor ve yüz htlrınızı feminenleştiriyor. Tercihinize göre uzun vey kıs kullnbilirsiniz.

5. Alt kesim: Bu stil, bşınızın ynlrınd size temiz bir görünüm veren ve sçınız hcim ktn trşlı bir bölüme shiptir.

Kıvırcık Sç Modelleri

Yuvrlk bir yüzünüz vrs, yüz htlrınızı öne çıkrck sç modelleri bulmnız önemlidir. İşte yuvrlk bir yüz için en iyi erkek sç modellerinden bzılrı.

1. Yn Kısım: Herhngi bir yüz şekli için klsik bir sç modeli, yn kısım, htlrı uzttığı için yuvrlk bir yüze dh çok ykışıyor. Bu görünümü elde etmek için sçınızı kulğınız en ykın trftn keserek bşlyın. Ardındn sçınızı ortdn ikiye yırın ve yn doğru tryın. Son olrk, yerinde tutmk için küçük bir ürünle stil verin.

2. Pompdour: Yuvrlk bir yüz için popüler bir erkek sç modeli oln pompdour, sçın bşın önünden şğıy lınmsı ve bir dlg y d ponpon şeklinde şekillendirilmesiyle oluşturulur. Bu görünümü elde etmek için, sçınızı geriye doğru tryrk ve güçlü bir tutuş sğlmk için pomd vey şekillendirici ğd kullnrk bşlyın. Ardındn, sçın bir kısmını boynunuz doğru lın ve elinizle vey ütüyle düzeltin. Son olrk, prlklık ve doku kzndırmk için bzı ürünlerle stil verin.

3. The Quiff: Yukrı vey şğı giyilebilen klsik bir erkek sç modeli oln quiff, sçın öne doğru trnmsıyl oluşturulur, böylece lnın üzerine düşer ve yüzünüzün ortsın odklnır. Bu görünümü elde etmek için, sçınızı öne doğru tryrk ve güçlü bir tutuş oluşturmk için bir pomd vey şekillendirici ğd kullnrk bşlyın. Dh sonr sçın bir kısmını lnınız doğru lın ve elinizle vey ütüyle düzeltin. Son olrk, prlklık ve doku kzndırmk için bzı ürünlerle stil verin.

Üç numr sç kesimi

Yuvrlk bir yüz için şekillendirilebilecek birçok frklı vızıltı kesimi vrdır. Bir tne lmyı düşünüyorsnız, işte en iyilerinden bzılrı: lttn kesim, yüksek ve sıkı solm, yüksek ve sıkı kırpm, kıs stil skeri buzz kesimi, ort uzunlukt tüylü buzz kesimi ve uzun kıvırcık buzz kesimi.

Bu trzlrın hepsinin kendine göre vntjlrı ve dezvntjlrı vr. Örneğin, dh temiz bir görünüm istiyorsnız, lttn kesim hrikdır çünkü bşınızın ynlrını dh kıs gösterir. Bununl birlikte, sçınızı bşınızın kenrlrınd sklmk zor olduğu için şekillendirmek zor olbilir. Yüksek ve sıkı bir solm, yuvrlk bir yüz için bir bşk popüler seçenektir çünkü stil vermesi kolydır ve size dh modern bir görünüm verir.

Anck, çok uzun süre giyemeyebilirsiniz çünkü genellikle yeterince kısdır ve şkklrın etrfınd kel görünmeye bşlr. Yüksek ve sıkı bir ekin, yüksek ve sıkı bir solmy benzer nck dh kısdır, bu nedenle şkklrınızın etrfı dğınık olmz. Ayrıc size dh rfine bir görünüm kzndırır. Hl modern görünecek klsik bir şey istiyorsnız, kıs bir skeri vızıltı kesimi mükemmeldir.

Yn prç

Yuvrlk bir yüzünüz vrs, sçlrınız olbileceği kdr uzun vey hcimli olmybilir. Peki, yuvrlk yüzlü bir dm ne ypmlı? İşte yuvrlk bir yüz için en iyi erkek sç modelleri:

1. Kıs. Bu klsik erkek sç modeli, size bol hcim ve yükseklik verdiği için yuvrlk yüzlü olnlr için ideldir. Bu görünümü elde etmek için sçınızı yndn yırrk ve sıkı bir şekilde geri çekerek bşlyın. Ardındn, sçın ön trfındn tutun ve öne doğru iterek kendinize bir kıvılcım verin. Görünümünüzü güçlendirmek istiyorsnız, bzı sğlm tüyleri de deneyebilirsiniz.

2. Pompdour. Yuvrlk bir yüze ship olnlr üzerinde iyi çlışn bir bşk eski okul stili de pompdour’dur. Bu sç modeli sçınızı çok iyi yıkyrk ve bkım yprk bşlr. Ardındn, sçınızın ön kısmındn prçlr lın ve küçük direler oluşturn kdr prmklrınızın etrfınd döndürün. Kfnızın her yerinde eşit bir pompdour stiliyle sonuçlnbilmeniz için bölümleri eşit olrk dğıttığınızdn emin olun.

Yüksek ve Sıkı Sç Modeli

Yuvrlk yüzünüzü vurgulyck yüksek ve dr bir sç modeli rıyorsnız, sizin için mükemmel bir stilimiz vr. Bu stil kıs sç olrk bilinir ve sçın bşın üstünde yüksek bir tepede şekillendirilmesiyle oluşturulur. Bşın ynlrı ve rksı temiz bir şekilde tırş edilebilir ve üst kısımdki sçlr kıs sç şeklinde şekillendirilebilir. Yüzünüze ekstr yükseklik ve tnım eklemek istiyorsnız bu stil mükemmeldir.

Yorum Yaz