Kerastase saç bakım ürünleri

ONUNLA TANIŞMA VAKTİ

Fransa’nın seçkin bakım markası Charme d’Orient, SPA Intercontinental İstanbul sayesinde şimdi bizlerle. Markanın en çok rağbet gören ürünlerinden argan yağıyla shea yağını amber, yasemin, ylang ylang gibi büyüleyici kokularla buluşturan, yüzde 99 doğal içeriğe sahip Shea Butler bakım kremi (t75), güneşten kuruyan cildinizin, saçlarınızın ve dudaklarınızın bu yaz en çok aradığı ürün olacak.

Kerastase, teknolojinin sınırlarını zorlayan Chronologiste serisindeki değerli içeriklerle eşsiz bir bakım ritüeli sunuyor. Her bir tutamı piiriizsiizleştiren ve sat derisinitoksinlerden arındıran bu canlandırıcı havyar bakımıyla saçlarınıza yeniden bayat verin. ELİF TUNCEL

Saçlarınızı en prestijli cilt bakımı rıtüellerınden esinlenerek geliştirilmiş etkileyici bir uygulamayla tanıştırmaya ne dersiniz? Zengin dokuları ve duyuları harekete geçiren içerikleriyle büyüleyici bir yolculuğa çıkaran Kerastase Chronologiste ürünleriyle gerçekleştirilen canlandırıcı havyar bakımı, size bugüne kadar sunulan bütün bakımları unutturacak! Formül kısıtlamalarının ötesine geçerek en değerli içeriklerin özünü yoğun biçimde bir araya getiren Chronologiste ürünlerindeki hassas armdırı-cı tanecikler, zengin kremsi doku ve parfümlü yağlar müthiş bir uyum içinde bırleşerek saçlarda benzersiz sonuçlar yaratıyor.

Kerastase, canlandırıcı özelliği olan havyar tanelerinden esinlenerek mımetık havyar konsantresini geliştirdiği bu kozmetik hazîneyi yaratırken denizin derinliklerindeki bir sırrı da açığa çıkarmış, eşsiz ve ender bulunan bir molekül olan Abyssıne’ın saç için faydalarını ilk defa keşfetmiş. Saç derisi üzerinde üstün yenıleyıcı özellikleri bulunan bu değerli yaşam kaynağı, saçlarda pürüzsüz bir dokunuş yaratıyor, derinlemesine arınma ve besleme sunuyor.

BU ÖZEL BAKIMI EVE TAŞIYIN

Sadece en seçkin Kerastase salonlarında uygulanan bu rıtüele, Chronologıste’ın ev bakım ürünleriyle salon dışında da devam ederek saçlarınızdaki olumlu değişimin sürekliliğini sağlayabilirsiniz. Serideki banyo öncesi uygulanan ve arındırıcı bakım sağlayan Som Gommage Renovateur, mikro partıküllerle dolu altın parlaklığındaki dokusuyla saç derisini toksinlerden arındırıyor ve saç teline hafiflik hissi kazandırıyor. Değerli molekül Abyssıne’le zenginleştirilmiş yenıleyıcı şampuan Bam Revıtalısant, saç derisini rahatlatırken saçı besleyerek yumuşatıyor ve akışkanlık kazandırıyor. Abyssme ve mımetık havyar tanelerinin birleşiminden oluşan Creme De Regeneratıon maske, yüksek konsantrasyonuyla saç derisini canlandırıyor ve uçlara kadar yoğun bir besleme sağlıyor. Parfüm ustası Alberto Morıllas’nm yarattığı ilham verici kokusuyla büyüleyici bir son dokunuş sağlayan parfümlü yağ Parfüm en Huıle’se, saça büyüleyici bir parlaklık ve yumuşaklık katıyor.
Kerastase 3KModa

Kerastase saç bakım ürünleri Resimleri
Kerastase saç bakım ürünleri

Yorum Yaz