MEVSİMLERLE LEZZETLERİN AŞKI SEASONS OF LOVE’DA BULUŞTU!

2 – 28 ŞUBAT TARİHLERİ ARASINDA İSTANBUL, İZMİR VE ANKARA’DA GERÇEKLEŞEN SEASONS OF LOVE, TÜM LEZZET TUTKUNLARINI BEKLİYOR.

MIDPOINT’İN SEASONS OF LOVE MENUSU

MIDPOINT

MENÜ 1 – ENGİNARLI PATATES PÜRELİ FIRIN ANTRİKOT, MENÜ 2-DENİZ ÜRÜNLERİ RISOTTO MENÜ 3 – KEÇİ PEYNİRLİ SALATA

WELLDONE

MENÜ 1 – MİLANO USULÜ İNCİK, RISOTTO İLE MENÜ 2 – RICOTTA PEYNİRLİ TORTELLONI MENÜ 3 – KIZARMIŞ KEÇİ PEYNİRLİ SALATA

İstanbul, İzmir ve Ankara’da üçüncü kez gerçekleşecek olan Seasons of Love; her mevsimin kendine özgü lezzetlerinin şarap eşleşmeli menüler ile öne çıkarıldığı etkinliklerine, kış lezzetleri ile devam ediyor. Bir Dude Table projesi olan Seasons of Love, etkinlik kapsamında 2 Şubat – 28 Şubat tarihleri arasında üç şehrin seçkin restoranları ve kış mevsiminin malzemeleri ile hazırladıkları özel menüleri, birbirinden lezzetli şaraplar eşliğinde sunacak. Seasons of Love’ın lezzetlerin aşkından oluşan menüleri, yılın diğer mevsimlerinde de lezzet severlerle buluşmaya devam edecek. Katılımcı restoranlar kış mevsiminin lezzetlerini, uygun şaraplar ile sunacaklar ve lezzet tutkunları da özel fiyat ile sunulan bu menülerin tadını çıkaracaklar. Lezzet severler, bu uyumun yansımasını menü üzerlerindeki sosyal medya etiketlerinden takip edebilecekler. Seasons of Love’a İstanbul’dan Midpoint’ler, Well Done’lar, SushiCo’lar, La Mancha, İncirli Şaraphane, Jamie’s Italian, Teppanyaki, Fumee, Susam,

Kiki Sıraselviler, Taksim My House, My Chef, Mezzaluna’lar, Lacivert, The Dish Room ve Kiva Han; Ankara’dan Well Done, SushiCo’lar, Hayyami, James Cook, Tint, Unique ve Midpoint’ler; İzmir’den ise Midpoint Alsancak ve SushiCo’lar katılım gösterecek.

SEVGİLİLER GÜNÜ HEYECANI

Şubat ayı ‘aşk’ demek… Seasons of Love; mevsim ve lezzetlerin aşkını, menülerde buluştururken âşıkları da unutmuyor. 14 Şubat’ta katılımcı belirli restoranlarda mevsimine özel menü ve şarap eşleşmesi dışında Sevgililer Günü’ne özel menüler de sunulacak. Seasons of Love katılımcı restoranları, özel kalp kutular ile tek ısırımlık kış lezzetleri ikram edecekler. ‘Kalbinin Kilidini Tek Isırıkla Aç!’ teması ile etkinlik boyunca #seasonsoflove etiketi eşliğinde yapılacak paylaşımları sürprizler bekliyor. Menüler ve özel etkinlikler ile ilgili detaylı bilgilere www. seasonsoflove. info sitesinde n kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

MEVSİMLERLE LEZZETLERİN AŞKI SEASONS OF LOVE’DA BULUŞTU! Resimleri
MEVSİMLERLE LEZZETLERİN AŞKI SEASONS OF LOVE'DA BULUŞTU!

Yorum Yaz